bugün

adı üzerinde sözlük. tanım girilmeli, bilgilendirici yorumlar yapılmalı. sahi neden yok burada bunlar?
Hala kabullenemediğim durum.Burada saçma konular hakkında görüş belirteceğimize bilgilerimizi paylaşsak ?
Çünkü çoğu yazarın aklında sex var. Açılan başlıklar da bu konu üzerinde olunca bilime yer kalmıyor pek.
çoğu yazarın aklında seks varsa seks konusunda bilgilendirici entryler de girilebilir. herjangi bir konuda sınırlama yok. sorun şu ki bu bile yapılmıyor. iki kelimeden oluşan entryler girmek nedir, burası chat odası mı?
sevgili meyyus. burası oxforddu da ben mi anket açarak bozdum burayı? insan ister istemez ortama uyuyor işte.
sözlükte bilgi entrylerinin neden olmadığını sorgulayıp çözüm üretmeyen yazarların yönelttiği soru. hayır bari bir şeyi merak edersin, normaldir. keşke bu formata uygun yapılsa, o da yok.
kimse kimsenin elini kolunu bağlamıyor, gir kardeşim bilgi entryni, kimse engellemiyor ki.
Arayana var.

Ben merak ettiğim, bilmediğim bir konuyu buradan öğrenebiliyorum.

Mesele amacına uygun kullanabilmekte.
Bazen var ama bazen.
Sen nereye bakacagini bilmiyorsun biz ne yapalim?
Ben giriyorum bi kişi bile eksilese bi daha bilgi içerikli entry giresim gelmiyor gormiyorum.
Yazsak okunacak sanki?
Böyle bir başlık neden varsa o sebepten yok.
Profilime bakmamış yazar beyanıdır.
Buraya insanlar stres atmaya geliyor birde bilgiyle yükleyip daha da mı sıkalım diyerek ayrıca bir savunma da yapabilirim.
millet troll amk.
Sözlüğün yaş ortalaması düşük. Yazarlar burayı hyde park olarak görüyor.

Rivayete göre hyde parkta bir ağaç kütüğüne çıkıp Kraliçeye bile ağzına geleni söylersen kimse seni tutuklamıyormus.

Bizim Stadyum mantığı.
Bebe kayniyo sozluk cunku, once bir temel bilgileri ogrensinler.