bugün

Bayan yazarlar hakkında açılan iğrenç başlıklar ve entryler bütünüdür. Serpilem ve diğer bayan yazarlarımız hakkında iğrenç, aşağılayıcı hatta hakarete varıcı başlıklar açan yazarların yazar olarak kalması sözlüğün yazar kalitesini düşürecektir.
ilericilik kadına değer vermekle başlar. Ama trajikomik olan bu hakaretleri yağdıranların birer kadın hakları savunucusu olduklarını savunmaları.
Not: Bir önceki yazımda kardeşim demiştim. Sizin dininizi bilmek ama bizim dinimiz de olmaz öyle kapmak yumurta burun.
hak edenleri mevcuttur. kukusuna güvenip ağzına geleni söyleyemez. bizim de pipimiz var gardaş.
(bkz: kim hakaret ediyor ya benim kezban yazarlarıma)
öncelikle "bayan" demeleridir.
üstünlük taslamak için başka çaresi olmayan zavallıların zavallı hareketleri.
Aynı dertten muzdarip olduğum, centilmenlikten uzak bir grup hıyarın yaptığı çocuksuluklar.
savunmak ister gibi yapıp nasıl kaparım ben bu şakirteyi diye içinden geçiren badem bıyıklı tespiti.

(bkz: seviyorsan git konuş bence)
sık sık başıma gelendir.

çapsız adam yatağı burası.

gerçek hayatta ki tüm acziyetini, yalnızlığını...burda aslında ulaşamadığı kadınlardan çıkarmaya çalışan zavallılarla dolu uludağ sözlük. burdan tiksinerek ve acıyarak bakıyorum bu tip adamlara.
Bütün bayanlardan ricam beni o medeniyetsizler ile bir tutmayın. şahsen sizlerin birer nimet olduğunun bilincindeyim.

Viva kuku!

Saygılarımla...
hakaret eden yazarların entrylerinden tespit edilip ona göre kale alınmasını gerektiren çok da sıkıntı yaratmayan durumdur.

hakaret edilen gerçekten kızsa, zaten daha 12-13 yaşlarından beri çarşılarda kendisine laf atılmaya başlanmıştır. erkeklerin abazan bilinçlilerinin kendini bilmezliklerini yıllardır çekmektedir o kız. o yüzden sözlükte laf yiyip aman allahım bana naptılaar moduna geçmez merak etmeyin.

dediğim gibi bu durumda kızlar adına çok üzülmektense ergenlikten çıkamamış yazarlarımızı sözlük olarak bir nevi "dışlamamız" daha mantıklı görünmektedir.
Hayatinda annesinden baska bir bayanin elini tutmamis yazar basliklaridir. Arkadas hayir lise siralarinda yapilan erkek muhabbetlerini sozluk gibi ulu orta acik her kesimden insanin bulundugu bir yerde yapmak nedir? Yarin obur gun bu kisiler sirket toplantilarinda da aynisini yaparlarsa babanin lafi dinlenmeden dovup kovmak lazim.

Edit: eksileyen arkadas annenin bulundugu ortamlarda bu muhabbet donse mutlu olacaksin galiba? Ayip.

2.edit: yazinin basinda bahsedilen basliklar hakaret icerikli argo ve bel alti muhabbetin sinirlarini astigi basliklardir.
çok büyük ayıptır ve hala edenleri mevcuttur. aynı zamanda insanın kendi kişiliğini ortaya koyan durumdur. arkadaslar insanlara karsı saygılı olun ki sizde saygı göresiniz.
Orospu çocukluğunun sözlükte hesap bulmuş halidir.
güncel Önemli Başlıklar