bugün

tamamen sallanmış bir önermedir.

(bkz: oltami attim bekliyorum)

edit: üst taraftaki mükemmel tespit gitmiş. hadi bakalım bi çay koyayım da içeriz beraber.
uludag sozluk bayan yazarlar resimli katalogu görülmeden, yapılamayacak tespit.
sözlükte ki kızlarımızın sadece bir kısmının güzel olduğunu iddia eden önerme.

sözlükte güzel sayısı az demişler, halt etmişler. hem sen çirkin olmazsan ben çirkin olmazsam nasıl anlarız gerçekten güzel olanın kıymetini?
sözlükte ne kadar kız olup olmadıgını bilmeden, bilen kişilerin yorum ve düşüncelerini bilmek isteyen olumsuzluk içeren bir yemdir. tepkilerden anlaşılıyor ki, güzel kızlar varmış ve herhangi bir zirvede tanışılası insanlarmış. *
evet sayın seyirciler şuanda kafayı kızla bozmuş yazar şeklini incelemekteyiz. evvveettt bakıınn gözleri pörtlek pörtlek!
sanane kızlardan hacı? güzellik yarışması mı ki burası?
katılmadığım, katılmak istemediğim, katılmaya gönlümün el vermediği önerme...
(bkz: uludag sozluk kizlari/#3260789)
(bkz: gençler kurmuşuz kapanı gene)
(bkz: bak giderim eksi ye)
(bkz: ağır abazanın günlüğü) * *
(bkz: seksi resimleri için tıklayınız)
bütün aynalı sazanlar buraya
kesinlikle yanlış bir tespittir. çünkü güzel sözlüğümüzdeki bütün bayan yazar arkadaşlarımızın hepsi son derece güzel, nezih, bakımlı, alımlı, nazik ve hoş kızlardır. sevinin mutlu olun kızlar sizler güzelsiniz. bu başlık sadece sizin güzelliğinizi kıskanan ya da sizi oltaya getirmeye çalışan bir oyundur. hepiniz çok güzelsiniz. sevgiyle selamlıyorum sizleri.*

(bkz: kızlara yağ çekmek)*
(bkz: kefal avı)
- abi sozlukte az sayıda guzel kız bulunuyomuş
+ kim dedi lan onu hemen sözünü geri alsın !!!
- walla abi istatistik araştırmalar bunu soyluyo
+ boşuna mı geldim len ben buraya !
- abi biz de varız ama bişi olmaz
+ olur mu lan o kadar espiri,şaka?? boşa mı gitti lan?
- yani ??
+ amına koyarım !!!
- yapma abi. bozma agzını boşver.
(bkz: sozluge takilan kizlarin genelde cirkin olmasi)
daha iyidir rekabet olur. hem de önemli olan iç güzelliktir. ne yapıyorum ben ya bu kadar da popüler bir entry girillmez ki. anladın sen onu.
bütün yazarları görmüş olmalı bunu söyleyen kişi eğer görmediyse yanlış bir tanıdır.
sözlükte çok sayıda sazan bulunduğunu ispatlayan önermedir.
abazanın elinde pipisiyle kalakalması ile neticelenir. Lan bir fantezi yaptırtmıyorsunuz be.
saçma bir tespittir. bunu söyleyen kişiler kızların hem zeki hem güzel olmasını kabullenemeyen kişilerdir.
zirvelere gelmemiş yazarın uydurmasıdır. bütün uludağ sözlük hanımefendileri güzeldir.
gözlüklü az sayıda güzel kızın bulunması. çağrışım...
(bkz: sözlükte envanter sayımı yapmak)
dogru degildir. eminim hem güzel, hem zeki kizlar bu sözlükte de vardir. hem güzellik zekayi kisitlayan bir etken degildir, olamazdir. *