bugün

hayır hepimiz kirlendik. elimize kan, beynimize satanist düşünceler sıçradı. iyi gibi gorunenler serin kanlı psikopatlar.
sözlükte insanlar daha iyi değil. sadece daha iyi rol yapma fırsatı var, yalanlar daha kolay söyleniyor. daha fena sokakta söyleyemeyecekleri şeyleri rahatça yazıyorlar. bırakın sokağı evde söyleyemeyecekleri şeyler.
Mesala ben .
Bunu düşünmek hatta ötesi bilmek güzel evet ama malesef kötülük daha kolay yayılıyor. Kötüler daha çok konuşuyor.bunu açılan başlıklardan da görebiliyoruz.
bir giysiniz leke olduğunda onu giymezsiniz çünkü kirlenmiştir artık. diğer yerleri temiz diye temiz demiyorsun ama küçücük bir leke yüzünden kirli diyorsun. Sözlükte böyle işte hala iyi insanlar olsada kirli.
ben iyi değilim adımı feysten aratıp eklemeyin.
1.70 üstü iseniz köpeğiniz bile olurum. Evet
Gerçek iyiler sır tutmayı bilen, hainlik yapmayan, arkadan vurmayan, satmayan ve niyeti kötü olmayan kişilerdir. Amacından sapanlar anca kendini kandırır. Bu kadar basit.
iyi insan yoktur, çıkarlar vardır.
(bkz: iyi insanlar sadece filmlerde mi olur)
Bir söylem. inanmadığım!

Burda yürek isteyecek şeylerden biri bence iyi insanların olduğuna inanmak. En güzel kazıkları yemiş biri olarak, dikkat et kardeşim buraya.
mesela ben aq.
Heryerde vardır bu iyi insanlardan zaten bu iyi insanlar olmasa nasıl geçer ki bu hayat...
O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, insanın piçine kaldık.