bugün

sizin de farkedebileceiğiniz gibi sayıları son günlerde bayağı artan, sanki mitoz bölünmeye uğruyorlarmış hissi yaratan, gün geçtikçe sözlüğü yaşanılmaz hale getiren, kanser gibi serseri bir şekilde üremeye devam eden yazarlardır.
artık at gözlüklerini çıkartmış, neyin olup bittiğini, neler olacağını iyi anlamış ve çözümlemiş ve doğru yolu bulmuş insanlar olup hepsi bu vatanın yetiştirdiği nadir ve takdire şayan insanlardır.
vatanseverlerin faşist, ırkçı, kafatasçı ilan edildiği yerde güzel bir durumdur.
(bkz: kafatasçı ırkçı)
(bkz: insancıl humanist)
sadece kendilerinin Türkiye' ye sahip çıktığını zanneden ve bu nedenle istediği kişilerin özgürlüğüne engel olabileceğine inandırılmış yazarlardır.
önemli olan kafanın içinde ki tas değil. onun muhafaza ettiği beyindir dediğim durumdur.
elbette ırktan ırka, inanıştan inanışa, pazarlamadan pazarlamaya değişir.

efendi efendi; sen bir şey yumurtluyorsun diye buna herkesin inanmasını bekliyorsan ve karşılığında tepki alıyorsan üstelik tüm cehaletinle o kişiyi faşistlikle suçluyorsan ben de seni cehaletle suçlarım.

kaldı ki yaşadığımız bu ülke de vicdanımızın bildiği ölçüde müslüman ve bağımsız kalabildiğimiz ölçü de türk milletine mensupsak bunu korumak en büyük değerimiz olacakken, işi gücü ortalığı karıştırmak olan, memleketine gelmeye cesaret bile edemeyen, götünde ki bokla kuranı yorumlayan, askere kurşun sıkan, bilinen bütün düzene hıyanet eden insanların peşinden gidenleri yermek faşistlikse emin ol anan babanda faşist. kandırılmış kardeşim gel değerlerine sahip çık, burası türkiye. dünyanın gözbebeği. göz bebeğine çöp sokmalarına izin verme. anladığın bu ise faşizmden gel sende faşist ol.
kürt ırkçılardır..ben kürdüm diye götlerini yırtarlar,kazara e ben de türk'üm derseniz kafatasçı ırkçı olursunuz.
komünistlerin, kürt milliyetçilerinin peşinde sürükleyebileceği hayalpert kalmadığı için vatanseverlere sataşması durumudur. vatanını sevmek, milletini sevmek, bayrağını sevmek, atanı sevmek faşistlikse ben faşistim. senin beynin anca bu şekilde algılar bunu. bu vatansever türk evlatlarına karşı böyle düşünce besleyenler, bizlere gelip siz faşistsiniz demezlerse namertdirler.

bir türk, her zaman hendi içerisinde yaşayan halkları korumuştur. ırkı ne olursa olsun. ulu türk milleti, faşist bir millet olsaydı bu topraklarda yaşayan sadece türk ırkı olurdu. ama türk milleti tarihinden bugüne kurduğu bütün devletlerde içerisindeki halklara hoşgörü ile davranmış ve onları bağrına basmıştır, ekmeğini paylaşmıştır, kardeşim demiştir. doğrusuda budur ve türk milleti tarihinden bugüne doğru olanı yapmıştır.

peki, böyle türk milletini ve türk milliyetçiliğini hedef alan muhabbetler neden doğmakta? aşağılık duygusu ve çıkar peşinde koşmaktan doğmaktadır. atatürk'ün ilkelerinden biri olan milliyetçiliğe utanmadan dil uzatanlar vardır. aramızda da mevcut. kendilerini yüce türk milletinin bir parçası olarak göremeyen bu insanlar, başka kavramların hukuksal değer kazanması peşinde koşarlar. örneğin bunlardan bazıları kürdistan ve kürt milleti tanımı. ne kürdistan denen hayali bir ülkecik, ne de kürt milleti diye bir tanım hukuksal değer kazanacaktır. türk milleti ve ne mutlu türküm diyene gibi cümlelerde/kavramlarda geçen türk kelimesinin türk ırkı olduğunu düşünen sürüsüyle zavallı vardır aramızda. bu insanların büyük bir kısmı da böyle anlamak istemektedir. nedeni; asla kuramayacakları kürdistan hayalinden başka bir şey değildir.

sözlükte nedense böyle görüşler komünistlerden veya kürt milliyetçilerinden gelmektedir. söyle bir şey diyeyim, vatanı olan vatan sevgisinden anlar. milleti olan milliyetçilikten anlar. gerisi boştur. türk yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir. tarihinden beri içerisindeki halkları koruduğu için bu millet, iki üç densizin faşist demesiyle faşist olmaz. türkün gücü her şeye yeter. emin olun faşistlik ile ilgilenseydi bu millet, bunu da yapardı. ama yaptımı? yapmadı... doğru olanı yaptı ve kendi içerisindeki halkları bağrına bastı. ama bazı toplulukların götü şahlanmışa benziyor. türk milleti sabırlıdır, belli bir noktadan sonra direk siler. ortalığı germeye devam edin vatansızlar, milletsizler...

(bkz: sözlükte artan vatan düşmanları)
(bkz: sözlükte artan atatürk düşmanları)
(bkz: sözlükte artan yarrak kafalı ırkçılar)
balık baştan kokar. ırkçılara cephe alanları bir şekilde çaylak eden yönetimin becerisidir. dünya ırkçı partileri kapatır, ırkçıları dışlar. bizim türkiye ırkçıların bölücü dediklerini kapatır, ırkçılık yapmak orospu çocukluğudur dediği için yazarı çaylak yapar...
(bkz: sözlükte artan pkk sempatizanları)
çok da alçakgönüllü olurlar. kendi kendilerini kahraman ilan edecek kadar kibirli olmazlar. yirim ben sizi yirim.
(bkz: sözlükteki yazarların kendilerini bilmeleri)
sözlükteki komünistlere karşı bir cephe olan yazarlardır. Nedense pkklılar,ülkücüler kadar göze batmamaktadır. Hayret yauu.. memleket nereye geldi. Saolsun siyasi irade.
atsızcılar.com adresi kapanınca atsızcı forma kusan kişilerin, kendilerine yeni kusmuk alanı bulmasıyla oluşan durum.
sözlükte olan pkk'lılarla birbirlerini yeselerde bi zirvede, her ikisinden de kurtulsak.
Pkklıların milliyetçiler kadar dikkat çekmemesi nedeniyle herkesin düşman olmaya başladığı bizlerin ise hayretle olanı biteni izlediğimiz bu enteresan durumdaki insanlardır. Pkklı olmayı daha iyi sanacaklar neredeyse...
http://www.nihalatsiz.org/ adresine yönlendirilesi arkadaşlardır. * *
her açtıkları başlığın sonuna ırk ismi koyan arkadaşlardır.

örnek : 10 metre hoplayamayan ezik türk, köpek görünce sıçan korkak kürt, eve para götüremeyen beceriksiz çerkez, tavuk yapamayan beceriksiz laz vs... amaç nedir?
iyi baslik olmus , hepsi buraya toplanmis.
vatanına, milletine, bayrağına, tarihine sahip çıkınca kafatasçı olunur.
vatanına, milletine, bayrağına, tarihine sövüldüğünde demoktrat ve çağdaş olunur.

evet biz kafatasçıyız.

(bkz: sözlükte giderek artan demokrat ve çağdaş yazarlar)
vasat solcular kadar gerizekalı olmayı reddedip aklıyla cevap veren insanlardır.
kürt ulusalcılığı demokrat bir hakken türk ulusalcığının faşizm olmadığını anlayacak kadar beyin sahibi insanlardır.
sözlükteki kafatasçıların yarabbi şükür deme şekilleri beni benden alır.
uzun uzun cümleler kurarlar, hep aynı şeyleri sayıklarlar.

yüzüne tükürürsün yarabbi şükür der.
işte o uzun cümleleri anlamaktan yoksun kürtçü kuşbeyinlilerin ağızlarının bu kadar büyük olması en büyük sorundur.
ota boka "vatanını sevmek faşistlikse ben faşistim."diyen gruptur.