bugün

görsel
Eskiden sık sık düzenlenen zirvelerin neden artık organize edilmedigi sorunsalıdır. Sol framede akan başlıklar, troll ve yazarların entyrlerine bakarak çok net nedeni belli oluyor aslında. Insan ne güvenebilir ne oturup iki cift laf edebilir.
pandemiden önce zirve düzenlemiş bir "eski" yazar olarak şunu söylemek isterim, bir daha zirve organizasyonu yapanı eşekler kuru kuru siksin...o derece soğuttular beni...söz verip gelmeyenler, zirvey itrolleyenler, gitmeyin amk böbreğinizi çalacaklar diyenler ve zirvenin son durumu 10 erkek 1 hatun... haliyle zirve 20. dakikadan sonra futbol, karıkız ve araba üstüne muhabbetlere gebe kalmıştı...kısacası artık zirve düzenlemem ama düzenleyen olursa katılırım...
Sol frame'e ve entrylere bakılınca, zirve yapılacak mekana yazarların çoğunun yaşları tutmadığı için giremeyecek oluşundan olabilir, olmayabilir de.
(img:#2156271)
tengir budun' un bana attıgı mesajın "ss" leri elimde.

bakmayın cokacayipbişey' den talep ettiğine...

bursa da zirve benden sorulur. su yasaklar bittiği gibi yansın bursa geceleri dayı...
Dedikodusunu yapacak yazar biriktiriyoruz.
Yoksa zirve niye yapılır ki?
ankaradaki yazarlarla buluşup serdarsl06'nın tükkanından bana numaralı güneş gözlüğü alabiliriz. Kayserili olup pazarlık yapabilen yazarlar dm.
güncel Önemli Başlıklar