bugün

ellerine sağlık üstadım.

koskoca cumhuriyetin kurucusunu ağzından bok eksik olmayan bebelerin prim için dillerine dolamarının cezasız kalması hiçbir vicdana sığmaz.
baklava çaldığı için yıllarca hapis yatan çocukların olduğu bir ülkede bunlar gibi şerefsiz vatan haini arap artığı veletlerin ellerini kollarını sallaya sallaya hayatlarına devam etmeleri her vatandaşın vicdanını sızlatır.

umarımen kısa zamanda sonuçlandırılır,aynı şekılde ben de bimer'e şikayette bulunuyorum.
en iyisini yapmışsın ellerine sağlık. sözlük gün geçtikçe boka sarıyor. sözlüğün sahibine yazıyorum umursanmıyorum, bdv ye yazıyorum umursanmıyorum.

görsel

yakında sözlüğün girişinde bundan olması kaçınılmaz olacak bu gidişle.

edit : olay sadece atatürk değil. bu sözlükte din, millet, vatan, ırk, siyasi miyasi herkese sövülüyor. hukuken suç olan şeyler sözlükte suç değil. ha burada da suç ama umursanmıyor sözlüğün ve yazarların başı ağrıyacağı halde.

edit 2 : yazan yazarı tanımıyorum. üstteki entry genel olarak yazılmıştır. adaletli bir sistem lazım. sadece atatürk olmamakla birlikte sövülmemesi, saygısızlık edilmemesi gereken çok değerimiz ve adamlarımız var. onlara müdahale edilmezken sadece bu yazara yüklenilmesi doğru değil. nerede adalet ?
hafız boşuna yorulmuşsun

onlar akabenin paralı trolleri

kim önlerine kemiği koyarsa

ona göre havlarlar.

m.kemal hakkında söylemedikleri kalmadı

tek şahitleri : mısır koçanıyla, rıza nur.

tecavüz hırsızlık vurgunculuk

kendilerinin tekelinde olduğu için

bu dinciler kuduruyor.
Tacizi ve tecavüzü savunma, Atatürk'e ve dine saygısızlık etme gibi ahlaksızlıklar suçtur genç arkadaşlarım. Kişilerin değerlerine saygısızlık edemezsiniz. Değerlerinize saygısızlık edenleri göz ardı etmeyin, ettirmeyin.
En doğru işlemde bulunulduğunu düşünüyorum.
Millete zorla sevdirmeye saygı göstemeye çalışarak diktalık ediyorsunuz. Bir tek sizin dediğiniz mi doğru? Atanızın her şeyi doğru muydu? Loza nın hezimet olduğunu, musul kerkük ü altın tepsiyle ingilizle verdiğini tarihçiler diyor.

Yarası olan gocunur. Yıllardır yaptığınız acizliğe devam edin. Batının iki yüzlülüğünü güzel kapmışınız.

Ben bu anayasa nın eşitlik, adalet sistemini de anlamıyorum. Herkese küfret bir şey olmuyor ama biri için koruma kanunun olsun.

Mantıklı değil.
modlar sol freymde yarım saat takılsa zaten her tür görüşten 10 tane malın sözlüğün anasını atlattığını görür de işte ne biliyim böylesi daha mı iyi diyorlar anlamıyorum ki.
ulan yavşak soyları, size atatürk'e saygı duymak zorundasınız mı diyoruz?
sizin gibi bok çukurları zaten sevmesin,saygı duymasın orası ayrı da neden hakaret ediyorsun? neden sürekli yavşaklarla aynı cümle içinde kullanarak şerefsizlerle kıyaslıyorsun?
yok atatürk heykellerinin gereksizliği,
yok sirozdan ölen adama saygı duymak,

şerefsiz pezevenklere bak hele ya,atatürk'e duyar kasıp tayyip'e hakarete sessiz kalıyorsunuz diyor.
tayyip'e de sen sahip çık amk,kim hakaret ediyorsa git ifşa et gerekli yerlere şikayet suç duyurusunda bulun amcık,onu da mı biz yapacağız?

inşallah içimizden birinin şikayeti işleme konurda sizin o bok kokan ağızlarınıza bir de mahkemede sıçarlar.

yok öyle izin aldım gidiyorum deyip entry silmek yavşak gibi kaçmak.

ulan itlere bak hele ya,önceleri atatürk'ün a'sına laf edenleri sokaklarda linç ederlerdi siz kim köpeksiniz de ülkenin kurucusuna,ata'sına hakaret edebiliyorsunuz lan?

hadi bakalım hakkınızda hayırlısı olsun bundan sonra.
daha başlık açılalı 24 saat olmadan birbirlerini satmalar,izin alıp kaçmalar,entry başlık silmeler başlamış..

ama en azında atatürk'e hakaretin çocuk oyuncağı olmadığını anlamalarına sevindim,birkaç duruşmaya çıkıp mahkeme kapılarında burunları da sürttü mü tamamdır.
Sözlükteki Atatürk düşmanları silinmelidir.
yobazlarin atagina ugramis baslik.
simdi o guzel ahlakli (!) yobazlarin yazdiklariyla cevap vereyim o arap gotu yalayicilarina :
Ulan iki yüzlü , taşak kafalılar (bkz: #39091933), lan gotler, sikerim sizin düzen ve adalet anlayışınızı ! sizin tahtanızı sikerim amına koduğumun arap gotu yalayicilari ! (bkz: #39092057) ulan yavşaklar! sizin adalet/dürüstlük anlayışınızı sikeyim! (bkz: #39092020)