bugün

yatağın içindeyim yorganı boğazıma kadar çektim. Boğazıma kadar gelmiş o kadar çok şey varken.. Şükür yinede .
sivaslı esnaf gibiyim sözlük. iki gündür su yok.
(bkz: nereye sıçacağız)
Balkonda eğiliyoruz. Pijamamın paçaları su içinde. Kimse görmesin diye yorgana gömülüp gülüyoruz. Nefes alamıyorum galiba.
Tuvaletteyim.
Ayağımda penti pantiflerim tek bacak masaya atılmış biri yerde yürüyen sandalyede sallanıyor game of thrones tişörtü giymeme rağmen benim adım gültepe izliyorum. Öyle karmaşık işte a dostlar!
yatağımda tüfek gibi yatmış, pencereden içeri giren rüzgar sesi eşliğinde burada vakit öldürüyorum.
agresif, sakin, huzurlu, rahatsız, mutlu, umutsuz.
boktan. bunu mu duymak istiyorsun ha? al duydun işte kına yak.
kafası karışık, işin içinden çıkamayan.
Paçaları sıyrılmış pijama ve kalın hırka ile karanlıkta tarihin arka odası'nı seyrediyorum.
kapşonun ipleri tek tarafa kaymış birinin ucu görünmüyor. ekranı okumakta zorlanacak kadar kirli bir gözlük.
ben bu gece neden uyumadımki durumu. halbuki yarın yapılcaklar var.
Sanki açıktaymış gibi hissediyorum. Böyle bir ovanın ortasında çırılçıplak yapayalnız bırakılmış gibi.
avlanmayı öğrenmesi gereken, meyveleri ayırt etmesini öğrenmesi gereken ya da saldırgan tutum sergilemesi gereken biri gibi, hayatta kalabilmek için.
bir bakıma bir insan alınıp ters evrime sokulmuş gibidir bu durumda.
benim hissimle bağdaştırılırsa; hayatta kalmak için yani hayatta daha iyi konumda olabilmek için geliştirdiğim veya kendiliğinden şekillenen artı yönlerim yok olmuş gibi.
ve bu ovanın ortasında savunmasız ve bilinmedik şekilde kalışından dolayı paralize olup hiçbir harekete geçemeyen, o enerjisinin de endişe dolu düşüncelerinin beynini eritmesine izin veren biri gibi.
Sevgilisi tarafından terk edilmiş. Bütün gece ağlamış ve ayrılık şarkılı dinlemiş biri olarak artık hissetmediğim gerçekir.
Kavgaya gider haldir.
Kpss sinav yerime gitmek icin otobus beklemekteyim.
Bok mu yedim lan ben.
Sıkıntıdan ölmek üzere.
nişan tarihi bile belliyken... neyse onu geÇtim de aileme nasıl anlatacağım bu durumu? kısaca yalnız, Çaresiz, yorgun, insanların o koca koca sevgi sözcüklerine güveni kalmayan, kimsesiz ... ruh halim haa. sabah 8 den 9 a kadar 2 renk oje değiştirmişim. ne kadar kötü olabilir ki siz düşünün?
çok arada duygular içerisindeyim sözlük, bugün çok duygulu geçeceğe benziyor.
beyle:

http://rack.3.mshcdn.com/.../60e01848/c20/sad-pug.jpg
Dershanede ders dinlemekteym .
evi ozene bezene supururun de silerken yine de bir kirinti bulursun ya, hah işte o kirintiyi bulmuş gibi icim.
bayram tatilinin maliyetini hesaplıyorum.
girdi gene bize.
Kpssde daha dün baktığı tanzimat fermanıni hazırlayan adamı soruda yanlış isaretlemenin anlamsızlığını yaşamaktadır.