bugün

kaygılarım yedi beni of.
Yorgun,usengeclikten sacini bile tarayamamis kendini yataga atmis.
Çakırkeyif kedi gibi miskin.
en son msj wingsten geldi oda dun oglende, hangi halden bahsediyosun cnm benim hal mi kaldi bizde.
manitadan mesaj bekleme triplerindeyim.
kendini şarkılara vurup, yarın nasıl uyanacağına içerlemek.
Yatmış 31 e hazir şekildedir.
Ben seni arayayım dediği arkadaşını aramak zorunda olan ama çok ta uyumak isteyen bir halde.
Düşünceli, biraz yorgun, mutlu, biraz üşümüş garip bir hal.
Aşkını düşünmekte.
Arka bahçede uzaklara dalıp sigara yandıran bir zemhery halindedir.
Tek koltuga sigismis bir vaziyette.
hadi dişi hallettin saç ne olacak dedirtmitir.
çüküm benden istemsizce kalkıyor.
çekyatı çekmiş sırtüstü uzanmış kafasının altındaki yastığın bir süre sonra boynunu ağrıtacağını bildiği halde takmayan, ileri doğru uzattığı bacaklarını geri çekip üst üste atmış, üşüdüğü halde üzerine bişey giymeyip laptop u karnına koyarak ısınmaya çalışan haldedir.
baş ağrısı ile koltukta jöle gibi yayılmak. kadınlar voleybol maçını izledikten sonra sinir olup yatağa yayılmanın enfesliği sağolsun o sinirin hemen yatışması.
Evinin karşısındaki sokakta çıplak ayakları terlik içerisinde donarcasına üşürken ve olabilitesi muhtemel ama kendi hayatında imkansız olan yarini düşünüp uzaklardaki karanlığı seyreyleyerek dolan gözlerinin soğuğun etkisiyle verdiği nahoş serinliği hissederken, hayallerine karşı sigara yandıran zemhery halindedir.
Arı sili bok gibiyim sözlük durum vahim.
Yatagin icindeyim, yorgan ustumde, sigara icip entry giriyorum.

that's all.
Yorganın altında fıtı fıtı mobıl takılıyorum.
yalnız kafası yaşıyorum.
yok ya ağlamıyorum, gözüme sigaranın dumanı kaçtı.
''prenses olmak için prense ihtiyacım yok, ben zaten kralın kızıyım'' diye durum atan kızın, kahvehane köşelerinde batak oynayan babası gibi hissediyorum kendimi.
Uyurken ishalin verdigi o buyuk hazla klozette otururkene.
bağdaş kurdum oturdum yatağa bi elde telefon bi elde sigara.
takılıyoruz panpa.
bide buz gibi.