bugün

(bkz: cem uzana hapis şoku)
- Aaa kız !!!!
Ülke bölünürken, terörisere bol keseden nefret ve kin duyanların, ülkeyi bölmesi için adama neredeyse tapıcak kadar yavsamalari şok değil şok ötesi bi durumdur benim için.
(bkz: neyin kafası lan bu)
babannemin annemin babası olmadığını öğrendiğim zamandır. hayatım değişmişti. çok mutlu olmuştum.
şu an sözlüğün yeni halini yeni kullanıyorum, yıllar önce klasik kullanacağım diye diretmiştim sonra da uzun süre sözlüğe girmedim. şimdi bir geri dönüş yapmışken yeni halini kullanayım dedim ama karışık gibiymiş. şoku üstümden atayım, kullanmayı çözeceğim.
biraz önce, her zamanki müşterim olan süslü, dekolte ve de dar giyimiyle dikkat çeken hanımefendi, 12-13 yaşlarındaki sevimli kızıyla beraber dükkana geldi.

ilk girişte tanıyamadım, çünkü o havalı giyimli kadın kızıyla birlikte türbana bürünmüş. 1 aylık sürede hayatında böyle köklü bir değişiklik yapabilmesine hayret ettim. sonra bana hal hatır sorunca teşekkür edip, ben de nasılsınız diye sordum. kadın ''elhamdülillah'' dedi. hele bunu söyleyiş şekli 40 yılllık tarikatçı ustalığındaydı. ağızımdan istemsizce bir ''allah kabul etsin'' çıkmak üzereydi ki frenledim kendimi.

valla bu olay karşısında şok geçirecektim neredeyse. kadın sonra arka 2 bacağı tutmayan kediye yaptığı iyiliklerden bahsetti, başka bir şehirdeki veterinerliğe gönderdiğini söyledi. sonra bolca dini terimler kullanarak o kediye iyilik temennisinde bulundu. ben de inşallah iyileşir dedim. dükkanı gezdi ve yine dini terimler kullanarak şahsıma iyilik temennisinde bulunup gitti.

allah'ım sen bize de kapanmayı nasip e... yok yok ben erkektim.
Ü kadar sevgiye rağmen zaten beni hiç sevmedin ki denilmesi??!??
2 gün önce üni hastanesi doktorunun muayenede "böbreğinin takıldığından beri iyi çalışmıyor" demesi. hoca ilaç yazacak. inşallah düzelir.
9 yıl diyaliz ömrümü çürüttü. ikinci diyaliz dönemini kaldıramam. işe girip para kazanma hayallerim var daha. yaş olmuş 35.
15 eylül 2020 günüdür. adana 1. ağır ceza mahkemesinde tutuklandığımda ismail tamer birsu hakimlerin yüzüme bakmamasıdır. evet.
görsel
işte bu haberi görünce oldum. buradaki kişi ben oluyorum.
çok istediğim bir şeyin gerçekleşmediği an.
Dün akşam arkadaşıma gittim. Eşi çok acıkmış mutfakta soğan ekmek yiyormuş.
Dünden beri aklıma bu olay geliyor. Cidden şok oldum. Allah Allah.. *
Annemin ölüm haberini aldığım an. içimde o fırtına hala devam ediyor.
soğan ekmeen arasına peynir de koysaydı bari, adamın kafa hiç basmıyor zaar.
bir sözlük kızından nude geldiğinde.
Ayyy hiçbir şey abi bu zamana kadar nasıl şaşırmadım bilmiyorum ya bana her şey olağanmis gibi geliyor.