bugün

Yazarlarin yetistirdikleri ciceklerdir.

görsel
görsel
schlumbergera,sardunya ve menekşe.
Mor menekşe pembe menekşe ve saksıda avakado.
Sözlük kızları. Hepsi benim çiçeklerim.

(bkz: olta yerine ağ atmak)
düşlerde bir çiçek bahçesi varken ellerin boş ve yalnızlık dolu olması. bir çiçek bahçesi bu güzel olacak o ellerle.
sürahi çiçeğim var sineklerle buluyor yolunu. karşılıklı çıkar ilişkisi besliyoruz kendisiyle.
bir masum mor menekşem vardı anama almıstim, solmuştu geçenlerde. çok sulamisım. Atmislar.
görsel

Yani.
Çiçek sayılmaz ama çok güzel bir bonsai ağacım var.
papatyadır.
Fesleğenim var.
en yakın arkadaslarımdan birinin babası çiçekçi bana sümbül getirmisti cicekleri cok sevdigim icin fakat hemen soldu yurt odalarına onlar bile katlanamıyor ki en iyisi mi kaktüs alıyım.
güldür, tektir, kırmızı renklidir.
2 adet menekşe, 1 tane sardunya, yine 2 tane açelya birde çiçek sayılmaz ama noel kaktüsüm var.
görsel

Canım gibi bakarım.
Fesleğenim vardı ama kurudu. Mevsimlik olunca tabi.
Romanlarımın arasından çıkan kurumuş kırmızı güllerimdir.
Bizim evde bir cicek var annem beni bir metreden fazla yaklastirmiyordu hemen bak o cicege bir sey olursa seni parcalarim falan filan gel zaman git zaman yegenim dogdu dedim sen bir tek bu cocuga kizamazsin cicekleri yirtarsa benim minnak yegenim kucagimdayken yillarin hayalini gerceklestirip cicegin yapraklarini yirtti holeyyy ama hepsini degil tabi iki tanecik maalesef.
Çiçeğin olem sula beni, tohumun olem ekip ekip biç beni, teşekkürler.

Çiçeqçi qızlar eqlesin.
görsel
görsel

Oo papatya.
görsel
bugün sahip olduğum çiçektir. hediye gelmiştir. adı fittonia imiş. ikinci lig forvet ismi gibi.
görsel
uyku çiçeğidir. Uykusuzluk sorunuma inat.
görsel

görsel