bugün

Kaval kemiğini, belediyelerin araba park etmesinler diye yere monte ettikleri yeşil demire vurman.

Yok böyle bir acı.

Diğeri ise ameliyattan sonra yaşadığım bel ağrısı, sanki omuriligimi jiletle ince ince kesiyorlardi.

Neyse ki geldi geçti. Allah başka acı vermesin hiç birinize.
phantom assassin'den aldığım 1200 kritik damage.
6 yaşımda sol kolumu 3 yerinden kırmıştım acıdan balkonda oturan anneme bile bağıramamıştım sesim çıkmamıştı.
Epilasyon.
bi gün yine böyle sevişiyorum hatun tak strapon çıkardı şaka lan strapon yok şey dedi sado-mazo yapak mı dedi dedim eyvallah mekan senin takıl kafana göre. bu böyle aldı ağzına çok afedersiniz bir ısırdı var ya on dakka sonra polis kapıda "beyfendi şiddetli bi çığlık duyulmuş bu kattan sorun nedir?" gel de anlat birader sorununu. dedim ayağıma tüp düştü ondan...
Sakalı çizdirmeden yapılan elmacık kemiği ağdası.

(bkz: Sakalı ağda ile almak)
araba çarpması. arkadaşımın kullandığı 2 ton ağırlığındaki bmw 7.35i'nin alkollü bir gece sonrası beni biçip geçmesi, havada taklalar atıp yeri öpmem. 4 ay bele kadar alçılı yatmam. bu sürecin tamamı gayet acılıydı kanımca.
Kurban bayramında sağ kolumu çatlatmam ertesi sene yine kurban bayramında sol kolumu çatlatmam.
Mide ve kalp spazmi idi.
omuzuma giren yel.
2 sene önceki kurban bayramında kasapin elinden satır kayması sonucu baldirima atılan 17 dikiş ve kan kaybından baygınlık.
Böbrek taşı be sözlük. Daha önce düşürmeyen anlamaz nefes alı8 veremezsin hareket edemezsin ah bi de erkeksen büllük yanar durur.
Kolumu kırmıştım,
elimi yaklaşık 5 cm uzunluğunda falan kesmiştim-yarmıştım-
küçükken yatay biçimde duran kapıdan kaydırak yapacağım derken düşüp kapının menteşelerine ayağımla dirseğim arasında uzun bir yarık oluşturmuştum.
tamam bileğim kırıldığı anda hiç acımadı.

sonrasında hastaneye gittik. Kırık dediler yerine koyucaz dediler. Eyvallah koyun dedim. Sonra doktor yatırdı beni iki bakıcı çağırdı biri elimden biri dirseğimden sıkıca tuttu.

ben bakamıyorum pek sevmem böyle şeyleri.

sonra aniden haber vermeden bir girişti bileğime, dedim amk noluyor!
dişlerimi sıkmaktan bir hal oldum acı çok fena iliklerine kadar hissediyorsun.

yine de doktordan allah razı olsun çok iyi tedavi etti bileğimi.
Karaciğer biyopsisi burada yazılan tüm acıları toplayıp ikiye katlar. Yok parmak kırılmış yok basurmuş. Bunlar acı sayılmaz sağ taraf koltuk altından kaburgaların arasından bir iğne girip karaciğerinden parça almadan bilemezsin acı nedir. Ben 3 defa yaptırdım şu an doktor dese ki biyopsi mi yapalım boğaz köprüsünden bungee jumping mi yaparsın, yeminle köprüden atlamak daha az korkutucu.
küçüktüm. babama anlamını bilmeden argo kelime kullanmıştım. ilk önce gözleri kocaman açıldı. daha sonra taak.
kafama smaç çaktı mübarek.
ilkokul 3. Sınıfta kuvvetli bir arkadaş tarafından hayvansal bir güçle atılıp göğsünüze gelen futbol topu. Nefesinizi keser, başınızı döndürür, dünyanız kararır. Uzunca bir süre kendime gelememiştim o acımsı ağrımsı şey yüzünden.
Elektrik akımına kapılıp bağırdığı bile duymayıp dakikalarca titremem. iki parmağımın derisi ucunda sallanıyordu kurtulduğumda.
Ateşe elimi bastırmışım küçükken bir de ama onu hatırlamıyorum.

-dolunay tozu
Fermuara kaptırmak.

Yaş 3-4, hala içim acır. Kızlar bilmez.
Acı eşiği düşük biri olarak, kendim dışında birinin ya da bir şeyin canımı acıtması yaşadığım en büyük fiziksel acılar kategorisindedir. Ancak en büyüğünü, bisikletli bir gencin bana -ki ben o zaman 6 yaşındayım- çarpmasıyla yere kapaklanmam sonucu yaşadığımdır. Öyle bir açıldı ki dizim kemiğimi gördüm, aylarca bacaklarım çirkin diye ağladım, o yaşımda ölmeyi diledim. Bu satırları yazarken aynı acıyı bir kez daha yaşadım.
15 dk önce kafamı kombinin köşesine olanca gücümle çarptım. Hala daha acıdan duramıyorum. Omuzum kırıldığında bile bu kadar acı çekmemiştim ben.
(bkz: sünnet)
Parmaama toplu iğne battıydı bi kere.
Banyoda kayıp düştükten üç gün sonra yaşadığım acı. iki ay kadar yolda yürürken bir an ayağımın üstüne basamıyordum ve olduğum yere düşüyordum. Diz bağlarımda ödem oluşumu varmış. Bazen dizimi çok büktüğümde falan yaşıyorum aynı acıyı.
Biri zamanında çok sağlam bi tekme patlatmıştı mücevherlerime. O gün bugündür çok dehşet reflekslere sahibim.