sıcak çikolata, sahlep başka da tatlı yapmadım maalesef.
Labne kremalı bol soslu pasta.
(img:#2225476)
o eller öpülür mü.
evet.

aferin kız.
çöq esma çöq
Supangleye de kabarmazsın fmdösösçs.
görsel
Bunu da ben yaptım, yerseniz.
kandırıkçı kara erik...
Üstündeki Beyaz şeyi nasıl yapıyorsun? Donutlarda da var bazen.
onlar pasta hamuru. rengarenk satılıyor. pasta yapanlar alıp pastalarını süslüyor. ( kayınbiraderin eşi evde şahane pasta yapıyor, o söyledi)
Glazer ne amk glazür.
Grayzer ne amk pasta süsü.
Kalp kırıklıkları ne amk kayan yıldız.
Woow.

Ortalık karışsın lütfen. Başka türlü sakinleşemem.
Ben paten kaymayı bilmem güzelim hayat kaydırmayı bilirim. Olur mu?
Arkadaşlar greyül kışlık ayakkabı değil mi?
Ya ben de tam olarak bilmiyordum da biliyormuş gibi şey yaptım. Bu durumda ne oluyorum?
Çikolatalı Hindistan cevizli pasta:

Süt, nişasta, şeker ve az bir miktar Hindistan cevizi yağını puding kıvamında ısınana kadar karıştırıyorum.

Bu karışımı köşeli borcam tepsisine bir parmak döküp üstüne pötibör bisküvi diziyorum. Çünkü yuvarlak tepsiye bisküvi dizilmiyor.

Bisküvilerin üstüne süt, kakao, şeker ve nişastayı puding kıvamına gelene kadar ısıtıp bir parmak kalınlığında döküyorum. Üstüne kuvertür çikolata rendeleyip Hindistan cevizi serpiştiriyorum. Soğuduktan sonra kare şeklinde kesip tabağın yanına çilek, oreo ve karamelize edilmiş kristal şeker parçacıklarıyla süsleyip servis ediyorum.

Ölçek mölçek bilmiyorum kafama göre yapıyorum ama şekerini az katıyorum öyle daha güzel oluyor.
Şeker Diyetindeyim. Yoksa bikbik'in çorbalarına diss atardım da. Şimdi fit bir şeyler paylaşsam mırın kırın edersiniz.
penis(yarrak) tatlısı. saksodan önce erekte olmuş penise nutella vb hafif akışkan çikolata sürerek yapılır. ertelenmeden ikram edilir.
ekmek arası nutella, artık ne kadar tatlıdan sayılıyorsa
Tatlı çok severim ya. Yapan olsa da yesek..
tahin pekmez yapılır - damak tadına göre oranlar değişebilir - buzluğa konur, dondurma niyetine mideye indirilir.
(img:#2282012)
sisi getirdi.
Olmamış , görseli iyi degil. Ama tadi güzel olabilir.
neyse ki ezan okundu oruç zedeleyen bir takım cevizli dudişler.
2017-2018-2019 2020 2021 ne hızlı geçmiş...