bugün

Vay be benim açtığım başlıktı bu. göz yaşım pıt.

Ent.
Şu baklavayla kız olsaydın, hali vakti bayağı yerinde bir adamım, ne rahat ederdin ha.. tebrik ederim..
Kendi ellerimle dondurma yaptım True bebeim ve nihavend aşkım için ayol.

görsel
patlıcan oturtma.
karı olsan sana basardım şarapçı. nikahı lan
suffleyi özel fransız reçetesine ve trileçeyi de özel meksika reçetesine uygun olarak, çok iyi yaparım.
Kabak tatlısı.

görsel
Annem geri döndü memleketten gerekeni yaptım.
Kalburabastı.
görsel
(img:#2296339)
portakallı kurabiye şam kurabiyesi.
2017-2018-2019 2020 2021 ne hızlı geçmiş...
neyse ki ezan okundu oruç zedeleyen bir takım cevizli dudişler.
Olmamış , görseli iyi degil. Ama tadi güzel olabilir.
(img:#2282012)
sisi getirdi.
tahin pekmez yapılır - damak tadına göre oranlar değişebilir - buzluğa konur, dondurma niyetine mideye indirilir.
Tatlı çok severim ya. Yapan olsa da yesek..
ekmek arası nutella, artık ne kadar tatlıdan sayılıyorsa
penis(yarrak) tatlısı. saksodan önce erekte olmuş penise nutella vb hafif akışkan çikolata sürerek yapılır. ertelenmeden ikram edilir.
Şeker Diyetindeyim. Yoksa bikbik'in çorbalarına diss atardım da. Şimdi fit bir şeyler paylaşsam mırın kırın edersiniz.
Çikolatalı Hindistan cevizli pasta:

Süt, nişasta, şeker ve az bir miktar Hindistan cevizi yağını puding kıvamında ısınana kadar karıştırıyorum.

Bu karışımı köşeli borcam tepsisine bir parmak döküp üstüne pötibör bisküvi diziyorum. Çünkü yuvarlak tepsiye bisküvi dizilmiyor.

Bisküvilerin üstüne süt, kakao, şeker ve nişastayı puding kıvamına gelene kadar ısıtıp bir parmak kalınlığında döküyorum. Üstüne kuvertür çikolata rendeleyip Hindistan cevizi serpiştiriyorum. Soğuduktan sonra kare şeklinde kesip tabağın yanına çilek, oreo ve karamelize edilmiş kristal şeker parçacıklarıyla süsleyip servis ediyorum.

Ölçek mölçek bilmiyorum kafama göre yapıyorum ama şekerini az katıyorum öyle daha güzel oluyor.
Ya ben de tam olarak bilmiyordum da biliyormuş gibi şey yaptım. Bu durumda ne oluyorum?
Arkadaşlar greyül kışlık ayakkabı değil mi?
Ben paten kaymayı bilmem güzelim hayat kaydırmayı bilirim. Olur mu?
Woow.

Ortalık karışsın lütfen. Başka türlü sakinleşemem.
Kalp kırıklıkları ne amk kayan yıldız.
Grayzer ne amk pasta süsü.