bugün

gün itibariyle aktif olan puanlardır.

şahsen benimkisi 6.40 şu an efendim.
sözlük yazarlarının yeni gelen ulupuan özelliğindeki değeridir.
yanılmıyorsam, yazarın girdiği o entry'nin karma puanı içerisindeki değerini gösterecektir.
21+ olmuştur bile.
an itibariyle sıfır (0).

diğer taraftan;

(bkz: beğen geç)
(bkz: karşılıklı puan verilir)
(bkz: puanlayanları oyluyorum)
(bkz: nys sn eski tmdsn glba)
şu an için 49'dur. ileride ne olur bilemem.
+34'tür. evet.
76 olmuş. baya sevenim varmış lan.

nick altım niye boş oğlum benim o zaman. * *
(bkz: sözlük yazarların puan durumları)
an itibari ile 30,76'dır.
başarısızlıkla doğru orantılıdır.
an itibari ile 6.82 olmustur.
artmasıyla birlikte mutluluk getiren puanlardır.
belki görünürde bir şeye faydası yoktur ama bu, insanoğlunun ufacık şeylerden bile kendine neşe kaynağı oluşturduğunu gösterir ve bu, yazarın hayatta ister tek başına olsun ister olmasın, ne kadar yalnız olduğunu gösterir.çünkü insan tek başına değilken de yalnız olabilir. o an aynı şeyleri paylaşamadığı onca insan arasında... işte burada aynı duyguları olmasa bile belki de aynı düşünceleri paylaştığı insanların ona puanlarla da olsa verdiği destek onu sevindirir, kimbilir...sadece bir yorumdur bu.
bilmediğim puandır. Valla bak. Nerden bakılıyo ondan bile haberim yok. Ama bir şeyi çok merak ediyorum. Bu karma, ulupuan denen saçmalıklar yükselince mutlu olan var mı? Hayır arkadaş anlamadım, bu ulupuanları worldpuanlarla birleştirip alışveriş mi yapıyoruz. Ne işe yarıyo bunlar?
ne ise yaradigi bilinmeyendir.
(bkz: not found) benim hiç puanım olmadı sözlük. yeni yazar serzenişi.
gibimde bile olmayan zımbırtı.
yeni tasarımda her entry altında gözükendir.
zall a mesaj atarak öğrenebilen zımbırtı.
zall a mesaj atın arkideşler.
zall'a özel mesaj atılarak öğrenilebilir. şöyle;

"ulupuan - derece" bu yazıyı kopyala yapıştır yapın anında cevap otomatik olarak geliyor.
bende 34,45 olan puandır.

bence olaya bi aksiyon katılmalı yoksa boş yere ne puan biriktireceğiz aga. bi sikime yarasın dimi.

şu kadar ulupuan bu kadar bonus kampanyası başlatılsın.

mesala

100 ulupuan bimden 1 liralık indirim alsın.

1000 ulupuana sözlükteki kızların nickleri verilsin.

10000 ulupuana moderasyon rus yollasın

100000 e .... neyse ben coştum.
telefonun mesaj bölümüne ulupuan boşluk nick yazıp 3322'ye gönderilerek öğrenilen puan. mesaj ücreti yanlış hatırlamıyorsam 1.42 tl idi.

örnek:

"ulupuan nick"
29.00 olan puan.
ASIL MERAK EDiLEN iQ NUMARALARIDIR.
ULAN BAKINCA GÖRÜNMÜYOR SANKi. *

edit: 05 mayıs 2013 sat21 34 de editlendi, şu an çaylağım ve sadece baktığınız bu son entryden size cevap verebiliyorum, bu ibınalar beni yine sebepsizce çaylak yaptı. gerdi dönücem!
an itibariyle 112.36.