bugün

Ev olarak belirlenen tatil. Kamuda çalışıp da kamu izinlerine yasağın kalkmasına tepki vermeyen tek kişi benim heralde.
izinler normale döndüğüne göre hemen yapılası planlardır. muhtemelen fethiye ve marmaris eksenli 1 aylık bir program aklımda.
28 ağustos bodrum. iple çekiyorum.
görsel

(bkz: i don t even have a pla)
ev, internet, televizyon ve kutu kutu efes.
ukrayna'ya gideceğim kızlar bekliyor beni her gün mesajlar aramalar eren neredesin ne zaman gelecen gideyim de çeneleri kapansın .
Çoktur ama olmayacaktır:’)
(bkz: kuşadası)
hacca gidiyorum ; kara kurum a.
görsel

5- Göksu da mangal qeyfisi.
bir çılgınlık yaparak küveti doldurup içine girmeyi planlıyorum. refah seviyesi bunu gerektirir.
Marmaris apart ları gözüme en ekonomik çözüm gibi görünüyordu şu ara. .
Kurban Bayramı'nda çadırımı sırtıma alıp koy koy gezeceğim tatil planıdır.
Her sene derdim ki para biriktirip bu yaz kesin tatile gidip kafa dağıtacağım. Sonra hiçbir sene yapmazdım bunu. Neyse ki artık öyle bir şey de demiyorum. Çay içip duvarları izleyeceğim evde.
Bir ay kadar sonra ver elini ukrayna.
Hafta sonu bol bol ouzo ve mythos içirecek planlardır.
bir hafta kadar sonra önce izmir, ardından çanakkale. oradan istanbul, istanbul'dan antalya.

yaşıyorum gençliğimi yeni baştan.
metro avm kasap reyonu.
Yaklaşık 4 senedir yapmadığım gibi bu sene de yapmayacağımdır.

Para yok. iş çok.
Yan gelip yatmak.
Bayrama doğru Filyos kardeşim sağolsun arada istanbul var.Karadenizin ve Batum’un pasını aldım geçen ay.Para olsa yurt dışına da giderim.
Bize hep çalışmak. Daha çok çalışmak. Hep çalışmak. Tatil benim neyime. Çalışmak. Tuhaf ama gene çalışmak. Dünyayı kurtataracağım. O yalakaların hayatı daha mühim. Bir adam mı lazım? Harca beni gitsin. Ben bekçiyim beklerim. Yeterki o mutlu olsun. Hem iyi sakso çekiyor.
Istanbula gelmek. Ama dublin istanbul biletleri cok pahali. Thy opecek adam ariyor resmen.
Anneannemle dedemi bir yerlere gönderip kendimi Netflix, burger ve kanepeye gömmek.
görsel
güncel Önemli Başlıklar