bugün

n - ulannnn kaç kere dedim plastik bardaktan kola içmem diye.
n - abi gitarı koyarken jackın girişini yamultma allah aşkına.
n - olm bak bereme dokunma, vurcam ağzına.
n - yok abi opeth albümlerimi alamazsın, ben bile cd çalara takmadım lan onları.
n - abi bak kitabı veriyorum ama sakın sayfalarını kıvırma, hatta mümkünse kapağın köşesinden tutarak oku.
n - heh, o fotoğraflara baktın öyle dağınık bırak tamam mı?!
n - olm şu çekmeceyi karıştırmasana.
n - bana yemek yaparken karışma lan.
n - olm parfümümü sıkma lan bir örnek dolaşcaz ortada.
n - lan t-shirtleri güneşte kuruturken ters assana, rengi kaymış mna koym.
herkez yada herşey

bu üçlü yazım hatalarına takıyorum! nefret ediyorum

herkes ya da her şey *
müzik olmayan ortamda eksik hissedip müzik yaratmaya çalışmak.*
başlık açmamak.
hapşırmadan önce petr demek. *
(bkz: petr cech)
orlar, burlar, şurlar gibi telaffuzunda yutulan kelimeleri düzeltmek.
yabancı insanın dokunmasına takıntılıyım . nefret ederim dokunulmaktan özellikle ilerlermisin tarzındaki dokunulmalar içimdeki şeytanı uyandırır ittirip kaktırırsa biri o şekilde bilinki benimdir . sert tepki göstermeyiniz .
alışveriş merkezlerindeki soyunma kabinlerinde istemsizce gizli kamera aramak.
(bkz: emo)
psikopatlık derecesinde yemeği çiğnemek o kadar çok çiğniyorum ki anasını satayım yemek bebek mamasına dönüyor ağızda.
farklı anlam yazmak uğruna imlanın içine etmek.
sandalet giyen kadınların ayaklarına bakmak.* **
tek elim ıslak olunca rahat edemiyorum, ikiside ıslak olmalı.
(bkz: say say bitmez)
anket yapmak için başlık açmak.
bilgisayar.
bu dertten muzdaribim gerçekten. 2 gece önce güç kaynağım patladı, evlat acısı gibi koydu. ilkokul 1 karnemle her normal çocuk gibi bisiklet istemeyip, bilgisayar isteyen aklıma sıçayım. çok zor lan düşmanım yaşamasın.
her başlığın altına (bkz: başlık sıçmak) bkz'ı vermek.
(bkz: everything)
hüseyin! bu adama fena halde takmış durumdayım. ne zaman entry girecek olsam kafamdan hep hüseyin adı geçiyor, illa bir yerlere sıkıştırıveriyorum ibneyi. işin garibi insanın hayatında hiç mi hüseyin diye bir tanıdığı olmaz. küçüklüğümden beri içimde ukdedir. ulan sözlük bana hüseyin bul. ben hüseyin istiyom.* hüseyin hüseyiiin hüseyiiiiiiiiiiiin!
kar yağdımı muhakkak kardan adam yapmak. ne yazık ki iki yıldır kardan adam yapacak kadar kar yağmadığı için çok huzursuzum. inşallah bu kış çok kar yağar'da üç tane kardan adam yaparım.
(bkz: üç nokta yerine iki nokta kullanan tembel insanlar)
ciddi derecede konusurken kelimeleri yanlis telafuz eden hatta ve hatta katleden insanlari düzeltmeye çalismak .
başlıkların ilk ve son sayfasını okumak, diğer sayfaları okumaya üşenmek.*
tuvalet kağıdını tek elle koparmaya çalışmak.
deplasman.