bugün

bugün otoyolda 130 ile giderken en sol şeritte araba yıkama fırçası vardı, son zamanlarda yolda kazaya sebep olacak çok fazla şeyle karşılaşıyorum.
Arda'yı ilk onbire koy ya da defolup git Jesus!
Kredi kartımın limiti dolmak üzere.
Tatil bitmeden dolmasa bari. Ağlıycam şimdi.
Atalarımız ne de güzel söylemiş insan kıyafetiyle karşılanır karakteriyle uğurlanır diye. Çoğu zaman goy goy yapıyoruz. Evet burası sanal ortam nasıl olsa reelde bizi tanıyan yok diye saçmalıyoruz onun rahatliyla ama yazdığımız herşey karakterinizi ortaya döküyor. Yazdıklarınız hem sizi hem de aile terbiyenizi ortaya döküyor. Hani azcik yazarken utanmayı bilin. Ar damarı bu kadar çatlak olmamalı.
Biraz sonra yetenek sınavına gireceğim çok korkuyorum. Bana şans dileyin.
Hayatımda hiç yetenek sınavına katılmadım. Yeteneksiz biriyim galiba.
Tam olarak bu mod ve motivasyondayım.

(img:#2249413)
Afrika'da çıkıp dünyaya yayılan orta asya bozkırlarından Anadolu coğrafyasına gelen ve bu aralarda bir yerlerde şerefsizlik ile birlikte dallanan herkesin...
kutsala, mukaddesata saygı.... adilik yapmanın alemi yok!
"Uzun uzun susuyoruz sözün kıyılarında
Hangi kapıyı aralasak bir uzaklık esiyor."

Şu güzel satırları okuduğum şu anı anlatmak istiyorum. işten çıkacağız üniversite bomboş, okulda kimse kalmamış. Bir arkadaşımın çıkmasını bekliyorum ön kapıya yaklaşmak üzereyken yavaşça yürüyordum ki bu satırları okudum. Arkamda bıraktığım karanlık koridorlara çekiliyorum. Şiirden nefret etmem gerekiyor. En azından bazı bazı.
Bu aralar kötü hissediyorum. uykularım çok kesik, tüm negatif enerji üstümdeymiş gibi.
Her şeye eriştik de bi' Uçmağ mı kaldı?
Nice güvenir kendine, yek kendi çok güvenci vardı.
Hayat çarkının azı dişlisi öğüttü un ufak eyledi.
Zalım benliğinden zorba nefsini, Ezrail çekip aldı.
Kulaklığımın teki serviste koltuğun altına düştü bulamıyoruz. Baloncuklu sümüklü ağlama şeysi.
civcivim biçim biçim, ölürüm civciv için, alem bana düşmandır, civciv sevdiğim için lele, hele loy loyloy. bu kadardı. swh.
işten geldim uykum yok ama uyuyasım var böyle değişik bir şey.

görsel
kıyamam be nasıl ağlamış.
montla sıç belki iyi gelir ya.

ha bi de squat yap iyi geliyomuş öyle dediler.
Yazıp yazıp silmelerim çok yine.
Aslında o kadar yorgunum ki, tüm kaslarım ağrıyor. bir iki gün rest day yapmam gerek, ama ben sabah kalkıp yine antrenmana gideceğim.
kendime ait bir odam olsun istiyorum. çalışma masam, bilgisayarım olsun. benim sığınağım olsun. benden başka kimsenin bir kalemi bile değiştirmediği bir yer. Benim fildişi kulem. Ama evliyken olmuyor.
iletişim kurmak istenmeyince suskunluk çoğalıyor, çoğalıyor içimde ve yankılanıyor dağların gölgesine kazınıyor..
"peki" denen kabullenmemle tek kelime dahi etmiyorum.

Sanırım aptalım. Neyse , beni önemsemeyeni, artık düşünmeyi bırakacağım.
Haberi olsun veya olmasın adını anmayacağım ki uyuyacağım. Sessizlikle..

https://youtu.be/u9Dg-g7t2l4
bütün uyku düzenimin Anasını silktim...
Gün içerisinde kafama birşey takmışsam gece uykum kaçıyor. Ve tekrar uyuyamiyorum. Tek bir soru kafamda niye insanlar odun gibi dümdüz ve kaba. Az karşisindakini düşünüp soyledigim sözler onu kirarmi diye düşünse. Artik susmayi da öğrendim. Ve bu susmak ıçimde kocaman patlamaya hazir balonlar varmış gibi hissettiriyor. Çok yorgunum.
Biraz önce Bir arkadaşım bir tane video attı. Neyse işte, girdim baktım. Bir tane adam gelmiş din adı altında erkekler kadınlardan üstündür bilmem ne bilmem ne diyor. Sonra girdim yorumlara, sinir krizi geçirmiş olabilirim okurken. Bu zihniyet neyin nesi, onu da anlayamadım.
uyumak istiyorum ama yapmam gereken işler var para kazanmam lazım böylelikle kapitalizmin köpeği olup paramı çarçur edebilirim.
Artık saat kavramım şaştı. Uyuyamıyorum, Allah belamı vermiş durumda. Bugün kendimi öldürmezsem hiç öldürmem. Çıldırmaktan saçımı başımı yolacağım şimdi.