bugün

Hani zaten kötü bir dönemden geçiyorum. Seninle konuşmakta iyi geliyordu. Onca konuşmanın üstüne sana aşık olmuşta değildim. Öyle hissettirdiysem kusura bakma. Bu mesafeye gerek yoktu. Tekrar başa sardım...

Sıkı tutmayacağınız kişileri, düştüğü yerden kaldırmayın dostlar. Yaralı halleriyle tekrar düşünce canları daha çok yanar unutmayın. 00.00 sigarasından sonra uyku vakti.

Sağlıcakla kalın...
Kalbim paramparça.
Bazen yoruluyorum.
Hayat anlamsız geliyor.
Bazen çok mutluyum.
insanlık için bi şeyler yapmak istiyorum.
Her şey iyi iken kötü her şey kötü iken iyiyim.
Bunu buraya yazmak güzel.
Galiba zırdeliyim.
Sessiziz ve zarar vermekten korkuyoruz diye bizi mal mı sandınız demek isterdim. Alnıma mı yazsam?
Parmak uçlarımda hissediyorum dünyayı.
görsel
Yanlış kişilere, doğru insanlara vermediğimiz değeri verdik sanırım.
Bugün benim doğum günüm.
Uyumak istiyorum ama uyuyamam.
Dolgu topuklu ayakkabı giydim ve ayaklarım bundan hoşnut değil. Çıkarıp yalınayak gezmek istiyorum.
çok uykum var.
Neden böyle isteklerle yaratılmışım? Yoksa dünyaya gelişimin biricik nedeni, varlığımın yalnızca bir yalan olduğu sonucuna varmak için mi? Amaç yalnızca bu mu, tek amacım bu mu?

inanmıyorum.
gelmiş doğum gününde sana ne almalıyım diyor, cidden dert etmiş.
aklına bir şey gelmiyorsa yorma kendini dedim.
Dün veda ettim bugün yine içimi dökmek için buradayım. Görün ne kadar dengesiz bir ruh halindeyim. Hiçbir şeyden zevk alamıyorum. Çok acayip bir haldeyim. Daima olan neşemden eser kalmadı. Bu mini bunalımdan nasıl kurtulabilirim, parlak fikirleri olan sevimli sözlük yazarları.
maalesef valide sultancılık yapmak istiyorum.
Çaylaktımmmm sözlüğünnnnn entrysineee kandımmmm.
Neden?. Sebebi neydi ki?.
Edit: 1 hafta içinde yazar olmazsam kendi ellerimle silicem bu hesabı.
Çok az kaldı sevgilim 1.5 ay sonra hep birlikte olacağız. Dayanalım sabredelim...
Güzel sevilmek istiyorum.
Eskiden olsa haksizliga zulme tepki gösterir, kendimi dövdürtme pahasina milletle kapisirdim. Simdi ne kendim ne bi baskasi için kilimi dahi kipirdatmiyorum. Bunu olgunluga ermis, problemlerini baska türlü çözmeyi ögrenmis bir insan olarak yapmak isterdim ama maalesef umursamazlasmis bir zavalli olarak yapiyorum. Hiçbir eylemin hiçbir seyi degistirmeyecegine kanaat etmis durumdayim.
Bu gece ölmek isterdim.
beni zorlama.
Bir insan benim derdimi dinliyor benimle saatlerce konuşuyor derdini bana anlatıyor diye sakın ola güvenmeyin.Çünkü insanlar iki yüzlüdür sen derdini anlattığını düşünürken o aslında senin derdini dinlemek istemez fakat öyle güzel oynar ki size karşı anlamazsınız sizden sıkılmıştır sadece zaman öldürmek için konuşur işine gelmeyince de telefonu kapatmayı teklif eder.En önemlisi bir gün gelir ona duymak istemediği şeyleri söylersiniz ve bam sizin anlattıklarınızı size karşı kullanır o vakit hiç acımayın onun anlattığı şeyleri sizde ona karşı kullanın insanlara acımayın zayıf göstermeyin kendinizi çünkü ne zaman düşmeye yaklaşırsanız bir tekme'de onlar size atar.
Sokağın en güçsüz en çalımsız sokak köpeğini günlerdir mıyklatan iti yakaladım biraz önce. Eskiden iri kıyım köpekler vardı ne oldu onlara bilmiyorum onlar varken gık diyemeyen kahverengi çakal şimdi en çalımsız yavrunun her fırsatta canını yakıyor diğer yardıma koşan köpeklere de aynı şeyi yapıyor. Nasıl gücüme gitti. Kibir ve güç bağımlılığı her yerde her nefiste. Acaba biraz önce elinden kurtarılan yavru da öyle mi olacak?
Açıkla artık amk.
"Söverim gelmişine geçmişine ayıpsa ayıp."
bazı insanlar bazı laflardan olur olmadık anlamlar çıkarıyor. belki de öylesine söylenmiş bir sözü irdeleyip kötü bir anlam, kötü bir niyet yüklemek ne bileyim gerçekten tuhaf. kırk yıl düşünsem aklıma gelmez misali çıkarımlar.

(bkz: günahını almacılık oyunu)