bugün

(bkz: sesini özledim)
sanırım şizofrenim. bu konuda ciddiyim. sokağa çıktığımda sanki herkes beni izliyormuş gibi hissediyorum. sanki bana saldıracaklarmış gibi. arkamdan gelen bir sese tedirgin oluyorum. sanki herşey benim başıma gelecekmiş gibi. biri uzaktan ateş etse sadece ben ölücekmişim gibi. ben manyağım. takıntılı hasta herifin tekiyim. herkesten herşeyi saklamaya çalışan manyak herifin tekiyim. saçlarımın üst tarafı beyaz, nedeni ni soranlara sebebinin ırsi olduğunu söylüyorum ama öyle değil. ne kadar bok varsa düşünüyorum. çakmağı yere atsam sanki üstünden araba geçicekmişte patlıcakmış diye düşünüyorum. herşeyin en kötüsünü düşünmekten yoruldum artık kendimden nefret ediyorum. neden böyleyim? durduramıyorum kendimi. önceden normalim sanıyordum. herkes böyle sanıyordum. ama sadece ben böyleyim. bu yazdıklarımı da kimse okumayacak biliyorum. ben kimim? sen kimsin? neden buraya yazıyorum? neden bunu okuyosun? bu herif ne saçmalıyor diyor musun? bence demelisin. şuan bir hasta herifin yazdıklarını okuyorsun. farkında mısın yazdıklarımın senin için hiç bir değeri yok. bunlar senin hayatında bir yer edinmeyecek. gece yatarken şu çocuğunda bir derdi vardı diye düşünmeyeceksin. artık bu duruma bir son verelim ya sen okumayı kes ya da ben intihar etmeliyim.
bu gece de üzülecek bir sürü konu ve insanlar var. fakat olduğum yerde, tam olarak burada dahası şuan da bunları düşünemeyecek kadar imkansızım. suçsuzum ve mecalim yeni konumlanan tek tip evler kadar mutsuz. bam telim kesik, ulaşımım yok. isteksizim, sabırsızlığa uzanan günlerim alaca, dünyam bulaca ben bitik. gözlerim dalgalı olmayan yollarına.
içimde bir sıkıntı var aga.
Böyle olsun istemezdim ama böyle olmak zorunda sana dair bütün detayları unutmak zorundayım sesini gülüşünü kokunu her şeyi. Gün gelirde karşılaşırsak eğer seni görmezden gelmek zorundayım. Unutmaya mecburum yani. Düşündüklerimi hiçbir zaman bilemiceksin ama çok anlattım düşündüklerimi içimde ki seni her gün her fırsatta hep adın döküldü dudaklarımdan. Buraya kadarmış meğer.
Yaşadığım 15 yılın rüya olmasını diliyorum ve söylemek istiyorum.
Millet işe giderken uyuyor olmak harika i love you vardiyalı çalışma.
esmiyooooo.
Şu an çaylağım ama yine de sözlüğe renk katıyorum bence.
sıkıcı ve samimiyetsiz hayatınızda size başarılar dilerim.
Acısız intihar yöntemleri bilenler özelden ulaşsın. Özellikle hapla olanlar hakkında bilgisi olan varsa.
Öyle büyük umutlarım olmadı benim, büyük düşlerim, özlemlerim, büyük beklentilerim olmadı. Koşullarım beni oluşturdu ben acılarımı buldum. Herkes gibi yaşasaydım eğer, yaşamı onlar gibi görebilseydim çarşılar yeterdi avutmaya beni. Bir gömlek, bir ayakkabı, bir elbise; bir yemek lokantalarda; televizyon, halı, masa ve daha nice eşya yeterdi yalnızlığı örtmeye, kendimi göstermeye, varolmaya,'dar çevre yitikleri'nde önem kazanmaya...
''amuğa goyam herkesde bmw mercedes '' Söylemek istiyorum ama söylemiyorum .
kalabalıklar içinde yalnızların şarkısını söylüyorum sözlük.
Allahim bi mucize olsun artik ya. 23 yasinda bunadim yemin ediyorum coktum.
Ya bi rahat bırakın anasını satayım bir bırakın beni de kendi halime bakayım ne olur. Banyodayken bile bir insan bırakılmaz da çat pat içeri dalınır mı? Size ne orada ne yaptığımdan. Size ne içerdeki kablodan. Size de odamdaki eşyaların yerlerinden. delireceğim sonunda.
YEŞiL YOL' u izleyin...
görsel
Rüzgar var bugün. Bol bol rüzgar. Her şey o kadar saçma ki, gülmemek elde değil. Ya da ağlamamak... Saatler biraz fazla hızlı ilerlemiyorlar mı sizce de?
Karsimda buyuk bir dag var, yolumu devam etmem icin bu dagi gecmekten baska carem yok ve benim bu dagi yarina kadar asmam gerekiyor. Lakin elimde olan tek sey bir yemek kasigi.

Tam da bu haldeyim. Ne bok yiyecegimi bilmiyorum ama umutsuz degilim.

Hayirlisi.
Hepinizin amk ulan!
Seni saklayacağım inan
Yazdıklarımda, çizdiklerimde,
Şarkılarımda, sözlerimde.

Sen kalacaksın kimse bilmeyecek
Ve kimseler görmeyecek seni,
Yaşayacaksın gözlerimde.

Sen göreceksin, duyacaksın
Parıldayan bir sevi sıcaklığı,
Uyuyacak, uyanacaksın.

Bakacaksın, benzemiyor
Gelen günler geçenlere,
Dalacaksın.

Bir seviyi anlamak
Bir yaşam harcamaktır,
Harcayacaksın.

Seni yaşayacağım, anlatılmaz,
Yaşayacağım gözlerimde;
Gözlerimde saklayacağım.

Bir gün, tam anlatmaya..
Bakacaksın,
Gözlerimi kapayacağım..
Anlayacaksın.

Özdemir Asaf
biraz gökyüzünü seyrediyorum şimdi müzikle birlikte.
bulutlar da çok güzeller zaten, onlardan şekil çıkartmaya çalışıyorum; tıpkı çocukken yaptığım gibi.

canım sıkkın ya. canım hep sıkkın. kendime, sevdiğim insanlara.. hiçbir şey yapamamak berbat.

çok öfkeliyim, gökyüzü temizlesin öfkemi.
Yağmur yağıyo lan. Mutlu oldum.
herkes için birlikte olmaktan çok mutlu olacağı karşı cins vardır şu hayatta kesinlikle; yalnızlık uzaktan her zaman güzel gözükmüyor. sorun mutlu olabileceğin kişiyi bulmakta evet. ama umutsuz olmayın. açık olun kesinlikle. alt tarafı insanız ve şu dünyaya bir kez geliyoruz. yapmak istediklerinizi yapın asla içinizde kalmasın. doğruluktan sapmamak kaydıyla tabii.