bugün

söylemek istediklerimi soyleyemedigim icin sozlukle oyalaniyorum su an.
500 t otobüsünden inerken şoföre ne biçim araba sürüyorsun amk demek istiyorum. * *
söylemek istediklerimi bazen söylüyorum ama yumuşatmadan direk. anında tepki alıyorum. geçen akşam yaptım arkadaşım evden gidiyordu zor ikna ettim. alınmışmış, gerilmişmiş... üzüldüğüm gibi birde anlaşılamadığıma içerledim. sen beni tanıyosun bari sen yapma. söylemek isteyipte söylemediklerim genelde içimdedir hep bu yüzden ve ben bunun karektersizlik olduğunu düşünüyorum. yalnız biri var ; x bey gerçekten muhabbetin boktan ve sıkıcı içim patlıyor hayat enerjim gidiyor seninle konuşurken ve diğer y bey parfümünü değiştir midemi bulandırıyor dolmuşa sıkılan ağır vanilya kokusu gibi kokuyorsun ve bu ter kokusuyla karışıyor. sanırım biraz rahatladım.
çişim var.
siktirin gidin şu evden artık ya.

(bkz: uzun süreli misafir)
çan eğrisi geri gelsin.
sen hayatı ne kadar ciddiye alırsa al, o seninle taşak geçmeyi istediyse nereni yırtarsan yırt durum değişmeyecektir. hayatta bi bok olamamış insanların karşına geçip martaval okumalarına tek bir cevap vermek istemişimdir.
- bi siktir git!!!
az evvel farkettim ki
sözlükte ne çok siktir git! demek isteyen varmış, ben de sizi düşünüyor ve 'siktir git! demek isteyenler derneğini kuruyorum'
tamam şimdi siktirin gidin!
açık konuşuyorum hayatım bu aralar bom bok.
galatasarayı çekemeyenin götüne türksat girsin. uzaydan versin dünyaya amk.
popom acıyor.
Sözlükte çok sex muhabbeti dönüyor. Aşırı kaçmayalım lütfen.
en kötü giden döneme girdim. kendimi telkin edemiyorum acı olan da bu.
Çocuklarimiza dokunma Hollanda.
hayatta hiçbir şeye cesaretim olmadı. ben de o öz güveni tavan insanlar gibi olmak istiyorum. en azından bir iki kelime konuşmak istiyorum cesaretimi toplayıp. içime dert oluyor çoğu şey. yediremiyorum bazen. hayatta benden çok daha düşük seviyedeki insanların beni sollamasını. sırf öz güvenleri sayesinde. yapamıyorum bazen. sinirleniyorum. elimde değil.
dünyanın ölümünü gördüm, suyun,toprağın, en yakın dostlarımın birer birer
vakitsiz açan çiçeklerin, vakitli doğan çocukların, ölümünü gördüm,
ama kimse inandıramaz beni öldüğüne sevgilerin...
ellerini tutarken gözlerinin içine bakıp gülümseyerrek seni seviyorum.
Sevdigin kadinin dogumgününü kutlayamamak nedir bilirmisim sözlük? GECMiSTE onun icin hayaller kurup, surprizler, planlar yapip dogumgunu kutlarken, yüzlerce km uzakta herseyden bihaber ve aklindaki acabalarin keskelerin mucadelesini yasamak nedir bilirmisin sözlük? Ama yazarkende söyledimya, gecmiste kaldi simdi güçlü olmak(görünmek) vakti.
keşke erkek olsaydım. böylece mutlu olurdum;

SiZ HiÇ ERKEK HASTALIKLARI UZMANI DiYE BiRŞEY DUYDUNUZ MU?
çok şey vardır. ama gerek yoktur.
okadar söylenecek şey varken susarız sadece. sonra gelir sözlüğe söyleriz insanlara söyleyemediğimizi. rahatlarsın yazdıkça ama yarın olunca tekrar yaşarsın aynı duyguları en iyisi gidip insanlara derdini anlatmak.
uyucam ama gözlerimi kapamaya üşeniyom.
bulursanız sikersiniz. ha bulamazsanız, elinizi sikmeye devam edersiniz.
(bkz: hah işte o sana girsin) !
"matt benim erkek arkadaşım anne."