bugün

buraya (bkz: haruki murakami) yazmaya gelmiştim kiii sözlük yazarlarından bahsediyormuşuz.. :/
Hiç sevenimiz yokmuş şu hale bak be.
(bkz: ulan o kadar mesaimiz var)
(bkz: insan bi nereye gidiyorsun der)
O kendini bilmezin teki.
beni yazmamissiniz.

sanki ben de size bayiliyorum.
Yeri doldurulamaz değerdedir, her biri. Dolayısıyla sevilendir, hepsi.
demek bizi seven yokmuş. peki öyleyse..

görsel
Hepsi de.
https://m.uludagsozluk.co...B1m-o-kadar-mesaimiz-var/
kendini yazar sananların isyan ettiği başlıktır.
Nietzsche - dostoyevski - Goethe - honore de Balzac - Victor Hugo - Ahmet Hamdi Tanpınar - bertrand Russell - Albert Einstein - Tolstoy - camus - sartre - Kafka

Not: Einstein bir fizikcidir evet ama ben onu bir yazar olarak seviyorum. Benim gözümden dünya isimli bir eseri vardır. Russell a sanırım bir ön söz yazmıştır. Einstein adamdır. Severim.
(bkz: Bez bebek nana)
(bkz: beyaz ve sen)
(bkz: aykolik)
(bkz: kiyasmiettineyhüsrev)

Bu arkadaşlarla hep birlikte buluşmak ister idim. Sözlükte içimizi ısıtan entryler giren yazarlar.. birbirlerinden farklı olabilirler, ayrı ayrı iyi hepsi.

(Muhabbetim olup nicki bir an aklıma gelmeyenler var özür dilerim onlardan, hiç tanımadıklarım bile dahil olabilir zaten, genel olarak herkesi seviyorum)
yine sözlük erkekleri başka erkeklere yürüyor listeleri loading..

nickimi sözlük kızları yazarsa sevinirim. *
Aktroller dışında kimseyle bir sıkıntım kötü düşüncem yoktu fakat para var huzur yok kardeşim eşcinsel erkeklere hastalıklı dediği için ona olan sevgim azalmış olabilir. Ancak aktroll olmadığı için kendisinden nefret etmiyorum.
giden gider i seviyorum. kimseye karşı sert yaptığını ya da gereksiz muhatap olduğunu görmedim.
sütlü cilekli zor bir hayatı var burada kafa dağıtıyor. inşallah bundan sonrası güzel olur.
teflon her zaman akıllı ve ağırlığı var.
bi derdim var çok okumuş çok gezmiş yazısı bakış açısı kazandırıyor.
temet nosce gel kelle paça içelim diyorum işim var diyor ahaha hesabımı öderim rahat ol.
kurenai çok saçma sapan bir ilişkimiz var bazen tekme tokat dalasım geliyor bazen yanaklarını sıkasım ama her zaman yanımda.

aslında bir çoğunuzu seviyorum sevmediklerim çok az.
Okumuyorum ki sadece yazar geçerim bu yüzden bir isim veremeyeceğim !
hayatimstrat yazmayanın kalbi kurusun.
ulan kültürsüzler biriniz de bir dostoyevski bir Tolstoy bir kafka falan yazın da şaşırayım.
Stefanie Zweig, Kalemine hayran olduğum bir yazardır. 20'li çağlarında yakın arkadaşı olmayı isterdim.