bugün

yazarların içinde buluduğu duruma isyan edememesi, sevmediği bir kişiye bağıramaması sebebiyle sözlüğün güzide nimetlerinden faydalanmak suretiyle bir deşarj mekanizması işletilmesi amacını barındıran durumdur. tanım kasmaktan kasıldım ama şöyle bir örnek vereyim:

50 kuruşun hesabını yapan arkadaşlarım, yaşamayın ulan.
herkesin mi sözlüğü olur mnkym.
canım , gülüm , kangrenim eskisi gibi olsan, oylama yahut girilerin içeriği konusunda cömert olsan ne olur sazlık.
bu seferde çeker giderse sen şahitsin sözlük cinayetim show tw'de flash haber olarak yayınlanacak.
kodumun aydın'ından kodumun inegöl'üne nasıl bilet olmaz?
küçük şehirlerin tek dezavantajı işte.
sikicem artık aldığınızı da verdiğinizi de eski sevgilinizi de bok attığınız türk kızını da bu nedir lan?!

ayılar kış uykusuna yattı ama sözlüğünküler hala cin gibi maşallah bi'siktirin gidin amk da rahat edelim.
laaannn yeni yetme getirtcen şimdi beni oraya açmış son ses beyazı izliyor sınavlarının bittiği belli azcık saygı ya master doktora yapanlarda öğrenci, bizimde sınavlarımız var.
bu ne, nedir bu ya aaaa çığlığı basıcam şimdi
dağılın laannnn
( azcık rahatladım sanki..)
sözlükteki her yazarın bir savunduğu bir de anti olduğu şeyleri küfürlerle, aşağılamalarla dile getirmesi, hayatımda bu kadar küfür okumadım sözlük.
Kavuşamayıp örnek teşkil eden tüm aşıklar gibi leyla ile mecnun'un da amınagoyıyım.
başkalarının ekinlerini yüksek görüp kendi ekinini aşağı gören 'yabancı hayranları'ndan hiç haz etmiyorum. (ekin: kültür)
farz-ı misal; yüzüklerin efendisi filminde sam, 'orc'ları öldürürken "bu frodo için, bu shire için, bu da ihtiyar babam için" dediğinde "oo abi hollywood yapmış yaa" oluyor; fakat o filmden 30 sene önce(altını çizerim) kara murat, bizans kralını "bu anam için, bu babam için, bu da masum türkler için" diyerek öldürdüğünde "türk sinemasına bak, yeşilçam'mış haha" oluyor.
şimdi sakın birileri çıkıp da "biz de senin gibi düşünüyoruz lan, matrix(kastettiği şey aslında neo'dur) havada uçarken aynı şeyleri söyledik" demesin, matrix'in konusu farklı.
eksilemeyin ulan karma düşüyor.
Sabah acıkmalarından bıkdım. D ile.
ismi zeynep olan kızlara özel diyen kitle, size sesleniyorum.

yapmayın, etmeyin.
ben senin horlama sesine bile hayrandım be.
Sabirsizim,kararsizim,icinde bulunduğum durumdan kurtulamıyorum.
ağğğhhhhuuhuuaaghh

şeklindedir genelde.
(bkz: hanım çay nerde kaldı)
Sevmek istemiyorum artık. Sadece eğlenmek, sadece boşa harcadığım 2 yılı telafi etmek.
güncel Önemli Başlıklar