bugün

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
Sarhoştum.
dün gece banyoda beyaz fayanslara karşı sol elimle 31 çektim. şimdiye kadarkilerin arasında ikimiz içinde en iyisiydi ve tekrarlanmayacak olmasına üzüldüm. sabah, sağ elime söylememeye karar verip, ayrıldık.
Dün gece birazda dertli dertli dolanırken gözüm denizi gören balkonlardan birine takıldı iki erkek yarı çıplak telaşlı telaşlı bir şeyler yapıyorlardı sonra birisi hafif hafif zıplarmış gibi balkonun görünen kısmından bir görünüp bir kayboluyordu. Daha fazla duramadım orada. herhalde sabah pişmanlıklarından bu drumdan kimseye bahsetmemek üzere sözleşip ayrılmışlardır.
dun sabah en yakin arkadaşımın sevgilisiyle mal pazarının karşısında ki bir evin balkonunda birlikte oldum. simdiye kadarkilerin arasinda ikimiz icin de en iyisiydi ve o kesilen hayvancağızların bu zevki yaşayamayacak olmalarına uzuldum.bunu sevgilime söylediğimde benim uzulmeme dayanamayarak hızını alamadı ve ineklere doğru depar attı... sabah, kimseye soylememeye karar vererek ayrıldık.
Kayinçoma atladım.
Ek: kadınımsı erkek lezbiyenim
dun gece en yakin manitamın arkadaşıyla sanayi manzaralı bir gecekonduda tırcılar tarafından tecavüze uğradık. simdiye kadarkilerin arasinda ikimiz icin de en dehşet verici olaydı ve tekrarlanmasından korktuk. sabah, kimseye soylememeye karar vererek ayrildik.

(bkz: dalga bir geçme sanatıdır)
dün gece en yakın pizza time'dan kendime orta boy karışık söyledim. Şimdiye kadarkilerin arasında damaklarım için en iyisiydi ve sırrını öğrenemeyeceğime üzüldüm. Sabah, kimseye söylememeye karar vererek lezzeti içime gömdüm.
(img:#359990)
elimle düzenli bir ilişkim var. *
Dün gece trip yapıp kocamla Sevişmedim pişmanım.
dün gece çok acaip seksler yaptığıma dair elimde belgeler var. sabah fotoğraflarla ispatladı iki kız. keşke hatırlıyor olsaydım.
misyoner pozisyonda sevişirken götümün mncıklanmasından çok hoşlanıyorum. içim kıyılıyor kadın götümü hapazladıkça.
götüme kumanda sokmayı sevmiyorum.
sevenler varmış, onlara da saygı duyuyorum.*
ben bi zamanlar vantrilokluk yaparken, kucağıma oturtup ağzını oynatarak konuşturduğum kukla'ya hallendiydim.

görsel
Ohh sikin lan şimdi birbirinizi.
seksin doruk noktasında boş bulunup elimi kırdım.*
güncel Önemli Başlıklar