bugün

seksin doruk noktasında boş bulunup elimi kırdım.*
Ohh sikin lan şimdi birbirinizi.
ben bi zamanlar vantrilokluk yaparken, kucağıma oturtup ağzını oynatarak konuşturduğum kukla'ya hallendiydim.

görsel
götüme kumanda sokmayı sevmiyorum.
sevenler varmış, onlara da saygı duyuyorum.*
misyoner pozisyonda sevişirken götümün mncıklanmasından çok hoşlanıyorum. içim kıyılıyor kadın götümü hapazladıkça.
dün gece çok acaip seksler yaptığıma dair elimde belgeler var. sabah fotoğraflarla ispatladı iki kız. keşke hatırlıyor olsaydım.
Dün gece trip yapıp kocamla Sevişmedim pişmanım.
elimle düzenli bir ilişkim var. *
(img:#359990)
dün gece en yakın pizza time'dan kendime orta boy karışık söyledim. Şimdiye kadarkilerin arasında damaklarım için en iyisiydi ve sırrını öğrenemeyeceğime üzüldüm. Sabah, kimseye söylememeye karar vererek lezzeti içime gömdüm.
dun gece en yakin manitamın arkadaşıyla sanayi manzaralı bir gecekonduda tırcılar tarafından tecavüze uğradık. simdiye kadarkilerin arasinda ikimiz icin de en dehşet verici olaydı ve tekrarlanmasından korktuk. sabah, kimseye soylememeye karar vererek ayrildik.

(bkz: dalga bir geçme sanatıdır)
Kayinçoma atladım.
Ek: kadınımsı erkek lezbiyenim
dun sabah en yakin arkadaşımın sevgilisiyle mal pazarının karşısında ki bir evin balkonunda birlikte oldum. simdiye kadarkilerin arasinda ikimiz icin de en iyisiydi ve o kesilen hayvancağızların bu zevki yaşayamayacak olmalarına uzuldum.bunu sevgilime söylediğimde benim uzulmeme dayanamayarak hızını alamadı ve ineklere doğru depar attı... sabah, kimseye soylememeye karar vererek ayrıldık.
Dün gece birazda dertli dertli dolanırken gözüm denizi gören balkonlardan birine takıldı iki erkek yarı çıplak telaşlı telaşlı bir şeyler yapıyorlardı sonra birisi hafif hafif zıplarmış gibi balkonun görünen kısmından bir görünüp bir kayboluyordu. Daha fazla duramadım orada. herhalde sabah pişmanlıklarından bu drumdan kimseye bahsetmemek üzere sözleşip ayrılmışlardır.
dün gece banyoda beyaz fayanslara karşı sol elimle 31 çektim. şimdiye kadarkilerin arasında ikimiz içinde en iyisiydi ve tekrarlanmayacak olmasına üzüldüm. sabah, sağ elime söylememeye karar verip, ayrıldık.
Sarhoştum.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
babamla aynı gün, aynı saatte eve hatun attık. tamamen tesadüf olarak gelişti fakat zevkliydi.
odaya girdigimde memelerini sıvazlıyordu diye baslayan cumleler mutlaka bulunur bu itiraflarda.
Olmayan itiraftır.
O değilde şu ilişkilerin sonuncusu ile sırada olanlarının arasındaki süreyi uzatmak gerekiyor.
Geçen gün daha performanslı olmasına rağmen bu sefer kendisini toparlayamamıştı bile. Bakışlarından kelimelerinden sadece korkakların imalarının bulunduğu cümlelerinden kendisinin frekansının benimle eşleştiği anlaşılıyordu.
bizi niye ilgilendirsin başkalarının fraksiyonel sorunları.
(bkz: siktin formatı eyledin viran) (bkz: allahı olan arkadaşa şişme kadın versin) başlık inci sözlükte hissettirmiştir.
allah belanı versin furkan, tüm ambiansın içine ettin. hadi seni anladık da arkadaşlarını getirmeyeydin iyiydi.
Arabada beş evde onbeş.
Sevgilisi geldi yani bizim özcan adam götçüymüş bilgisavar ın içkisine ilaç atıp buna bi atladı o vahşi manzaradan sonra göt korkusuyla bizde kaçtık sözlük.