bugün

uludağ sözlük yazarlarının başlarından geçen ve diğer yazarlarla paylaşmak istedikleri seks anılarıdır. diğer yazarlara ibret olabilecek anılarıdr.

Sevgiliniz ile tam sevismeye devam ediyorsunuz. Her sey en azindan sizin icin cok normal ve atesli olarak ilerlemis ve ilerlemeye devam ediyor. Bir kapi tikirtisi ama umarsanmiyor,devam. sonrasinda bir anda "canim evdemisin?" diye bir erkek sesi, (bkz: birinci sok dalgasi) arkasindan aninda degisen surat ifadesi ; eyvah abim! tepkisi ve (bkz: ikinci sok dalgasi) NSA 10.000 mil uzakta olmasi gereken ve tanimadiginiz insanin eve supriz ziyareti. toparlanma cabalarinda ilk ani hareketlenme nedeni ile sizin malum organizin 180 derece ters yone ilerlemesi ve verdiginiz aci tepkisi , bir saniye sonrasinda yataktan firlayan sevgilinizin art arda burnunun ve kasinin yarilmasi! Hemen arkasindan nerdeyse butun onemli kiyafetlerinizin salonda oldugunun fark edilmesi ve super abinin ben salona geciyorum! sozu ile gelen (bkz: ucuncu sok dalgasi) Bu sirada ikinci katta olan evin camindan atlama teklifinin degerlendirilmeye alinmasi ile,planin hayata gecirilme cabalari esnasinda ayak parmaginizin kudurdeme sesi. ve ustunde durdugunuz yatagin o an ortadan cokecek sekilde kirilmasi

O evden sag cikabildim mi? ciktim, hatun hala yasiyor mu? yasiyor, bunca gurultuye ragmen icerde kac kisi oldugu sorgulanmadi mi? sorgulandi! 1 ay hatun yuzu gormek istedim mi? asla! bu entry itiraf tadinda oldu mu? kesinlikle!

Yarik kas, kirik burun ve sizin 1 hafta gecmeyen kasik agrilari, arkada birakilan kirik bir yatak ve basilma stresi ustune bir daha mi deplasmada sahaya cikmak!
hocam ben en azindan tarafsiz saha veya seyircisiz oynamayi alayim lutfen.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
(bkz: sene geçen sene)
abazanların yeni fantezisidir.
(bkz: nerde o günler)
sadece şu yarıyor işimize; [http://www.sekshikayetr.com/]
gecen gun bi yere girdik bikac tane kiz atildi "illa seviselim" diye. dedim "boyle ayak ustu olmaz". ama lanet olsun iste ayakustu sevistik. * *
(bkz: 0900 910 10 30)

(bkz: uludağ ateşli dakikalar hattı)

(bkz: haydi tıkla)
hatunun evinde icra edilen bir ilişki sırasında, hatunun erkek kuzeninin eve gelmesiyle gerildiğim hemen sonrasında zararsız bir gay olduğunu ve böyle şeyleri normal karşıladığını öğrenmemle beraber rahatladığım bir anıdır.
(bkz: oha kaç kere yakaladı da bu seni normal karşıladı, yuh)
(bkz: incisözlük)
paylaşılmadığı vakitlerde özelliği kalan hususları mundar etme girişimine alet unsurlardır.

(bkz: çiçek dalında güzeldir)
benimkisi erotizm, seks değil. başlık denk geldi anlatalım.

köyde inekleri otlatıyordum, takriben 14-15 yaşlarındayım, inekleri çıkardım ahırdan meraya salıverdim ben de dere boyu balık tutarak, taşların altına söğüt ağacından kopardığım çalıyı sokarak yol almaya başladım. o arada bir akrabamızın kızı da bana musallat oldu. tuttuğum balıkları elledi, elledikçe sevdi peşime takıldı. inekler bizden uzaklaşınca ve kız da geri dönemeyince mecburen bayıra yanıma götürdüm. durun heyecanlanmayın hemen. kız benim yaşlarda. şehirden geldiği için yamaçlarda zorlanmaya başladı, yürüyemiyordu. kendisi ağlamaya başladı. mecburen sırtıma aldım onu. bu arada inekleri bıraktım kızla uğraşıyorum. hiç unutmuyorum çiçek desenli bir fırfırlı eteği vardı üzerinde. altından da dar bir külot giymiş. her neyse, siz anladınız onu. o gün her yerine tuttum. bu da böyle bir anımdı.*
bakışlarındaki alevleri görmemi istercesine gözlerime kenetlendi, dolgun ve parlak rujlu dudağıyla, ben daha ne olduğunu anlamadan dudaklarıma yapıştı. araya giren yumuşacık, kıvırcık, kızıl saçlarını önemsemeden, hayat buna bağlymış gibi dudaklarını, dudaklarıma yapıştırıyordu. aralık bırakarak dilini dilime ulaştırmaya çalışırken, penisimi okşayan incecik parmaklı elini yeni fark etmiştim. turuncu renkli mini, pijamasının gizlemekte yetersiz kaldığı muhteşem poposunu okşarken, süt döküp yalanacak türdeki pürüssüz, yumuşacık ve bir o kadarda inceliğinden ödün vermeyen bacaklarını bana sürtmekten geri kalmıyordu. dili ağzımın içinde, yokluğu ve varlığı belli olmayacak hassasiyetle kavisler çizerken ellerimi arkaya atıp, ceketimin çıkmaya ramak kalmış, katlanmış kısımlarını vücudumdan kurtarmak istiyordum.
durdu ve göğsüme baş parmağıyla dokunup, zarif bir hareketle beni gıravatımdan yakaladı. yaramazca gülerek yine bir balerin zarifliğinde arkasını döndü. kalçasının iki yanınıda penisimi ortaya alarak sürterken önümde eğilmiş, komidinin çekmecesindeki prezervatifi arıyordu.
arkasını döndü ve hafif terli ama hala temiz saçlarının gölgelediği kaşlarını kaldırdı. eğildi, ben gıravatımdan kurtulurken o benim pantolon fermuarımı açıyordu, bembeyaz dişlerinin arasına sıkıştırdığı prezervatifle birlikte. sağ eliyle penisimin başını sıvazlarken, kutup ışığı manzaralı pencereme kilitlenmiş, ellerimi başımın arkasında düğüm haline getirmiş şekilde işini yapmasını zevkle izliyor, yaşıyordum. sol eliyle ustaca açtığı prezervatifi, usulca ait olduğu yere yerleştirirken, yeşil gözleriyle aşağıdan bana bakıyordu. yine baa hafifçe sürtünerek ayağa kalkarken, üzerindekilerden çevik ve tek bir hareketle kurtuldu. gri kısa kollusunun önceden de saklayamadığı, bembeyaz, dolgunluğundan ve ona rağmen duruşundaki diklekten, gel benimle evlen dercesine bana bakan göğüsleri ortaya çıktı, karnımın üzerine doğru göğüslerini bana bastırıyor, dili ve yumuşacık dolgun dudağıyla yüzüme şekil verirken eliyle penisimi bacaklarının arasına soktu, zevkler cennetine tepeden bakıyordum. kalçalarını, tek bir santimetre karesini ıskalamamak istercesine kavrayıp yukarı doğru kaldırdım, yapmak istediğimi anladı ve bacaklarını beni saracak şekilde arkada birleştirdi. yatağa doğru, pamuk göğüslerine, incecik beline ve pürüssüz boynuna teması kesmeyeceğim bir şekilde atıldık. öpücükleri hızlanmaya, dilin verdiği haz düzeyide artmaya başladı. bacaklarını ve kalçalarını hayvanice okşarken o sakince penisimi okşamaya devam ediyordu. elim, vajinasına varınca, insanı sırf sesiyle boşaltabilecek kadar boğuk ve seksi bir ses çıkardı. daha fazla vaktimiz yokmuşcasına penisimi vajinasına koyarken hala sallanmakta olan beyaz göğüslerine bakıyordum.

arka sıradaki arkadaşımın uyarısıyla kendime gelerek, kitaptaki açıklamayı kaldığımız yerden sınıfa okumaya devam ettim.
yazarların sex anılarıdır.

yıl 1995. üniversitedeyim.

partiye gittik nane likörü ile baya bi kafa oldum.

pistte kendimden geçmiş dans ederken karşıma yine kafa çakır bi hatun gelmiş. birbirimizden habersiz yardırıyoruz.
sonra göz göze geldik. durduk ve gülmeye başladık.
alkolün verdiği cesaretle elimi uzattım. elimi tuttu.
sarılıp dans etmeye başladık.
ama nasıl böyle 10 yıldır görüşmeyen iki sevgili gibi.

sonra erkek arkadaşı geldi beni sikti.

sex anım bu.
sözlük yazarlarının gerek elleriyle gerek teyzelerle gerekse komşu kızlarıyla olan seks anılarıdır. online 660 olan yazarların 450'sinin kini baştan yazayım.

450 yazar için: yine sağ elimle hunharca seviştik.

bense izninizle teyzeyle olan anımı anlatayım:

melisa teyze henüz 61 indeydi. nerede trabzonspor taraftarı olsa kadının yaşı hürmetine konfetiler atılmaya başlanıp horon tepilirdi. burayı geçiyorum.

bu teyze birgün yardım istemek için kapıya geldi. içeride ebeveynlerimin olmamasını fırsat bilerek "gel içeri teyze konuşalım" dedim. o da hay hay dedi.

üzerinde muhteşem bir uzun etek vardı. yine giydiği kazak o muhteşem göğüslerini meydana çıkarıyordu. bıyıkları ise insanı çıldırtacak cinstendi. teyzeye dönüp ne içersin dedim.
-bir çayını içerim yavrum. çay samimiyettir de bilmem ne de.

direk uyuz oldum bunu söyleyince. garanti leyla ile mecnun denen boktan diziyi izliyordu. nereden çıktı lan bu çay samimiyeti. her neyse çaylarımızı getirdim.

-sağol olum bilirsin çay samimiyettir.
+teyze bardağı yalasana bir.
-böyle mi?
+ evet, evet teyze çok iyi muhteşemsin.
-rahmetli berkcanımda böyle yalatırdı. ohh..

sonrası malum. çayla içildi hunharca bardaklar yıkandı.

özet: çayınızı sikeyim.
Grup yapmıştım bir keresinde. iki elimle zor oldu ama güzeldi.
" muhtarın gözü gibi sakındığı eşekti" ve benzeri cümleyle başlayandır.
(bkz: tek ekle entry girmek)
fantazi çalmaya yönelik hede.

bu ne amınakodumunabazaları
(bkz: genelev diyalogları)
edit:melisa diye teyze mi olur lan?
(bkz: geçenlerde yine sevişiyorum)
sevişelim mi dedim buna, olur ama çabuk bitmesin dedi. ben de olur dedim, sonra 2-3 saat dalmışız öyle dedi ki bitsin artık. ben de toparlayayım bari dedim bi yarım saat sonra falan sigaralarımızı yaktık. sonra o da yapıştırdı cevabı;

sigara yanıyor.

he öyle başa böyle anı hacı. seks anıları ne lan?

(bkz: komşumuz ayfer abla)
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
arkadaşlar geçen bir kızla sevişcem, kız sütyeni bir çıkardı "vay amk" dedim. birinin üstünü kapattım, dedim "bu bana fazla israf olmasın".
kendimi evleneceğim kıza saklıyorum.
En fazla 3 mısra şeklinde olan anılardır.
güncel Önemli Başlıklar