bugün

sozluk yazarlarinin yazar olma nedenlerinin farklı bir yansıması. çoğu şirinlik olsun diye yapılan bu eylemler göz yormaya sebebiyet verir.
finallerin bitmesi ve tatilin başlamasından dolayı ortaya çıkan can sıkıntısı.
sözlük yazarlarının beyinlerinin teneffüse çıkmış olduğu için verdikleri tepkilerin nedenleridir.
(bkz: neden popüler olduğu anlaşılmayan yazarlar)
(bkz: uyku biraz uyku bütün isteğim buydu)
(bkz: aşırı dozda ayar almak)
final döneminin başlaması stresinin belirgin biçimde davranışlara yansıması.
(bkz: delirdim)
mutluluk * * * * * * * * * * * *
(bkz: belki saçmalamaya programlanmıştır)
hayatın kendisini çıldırtan gerçekleriyle burun buruna olma halidir.
nefes almak için sözlükte bir kaç kulaç atıp geri döner hayatın amuğa koymak için.
sadece biraz olsun gülümsemek içindir. aslında konuyla uzaktan yakından alakası yoktur ama biraz olsun gülümsemek için öyle davranır. ilgiliymiş gibi, eğlenmeye çalışır..

geçen gün otobüste binerken kentkart basma sırası bekliyorum oldukça kişi var haliyle. ayakta duruyor bir sürü insan, gerçi bu da ayrı, sinir bozucu bir konu. neyseaaa.. bir çocuk. koreli mi japon mu çinli mi kazak mı bilemedim ama gözlerinin çekik olduğunu biliyorum, bruce jun fan gibiydi. cidden ilgimi çekmedi. başka bir çekik gözlü olsaydı ilgimi çekebilirdi ama o ilgimi çekmedi. sadece biraz olsun eğlenebilmek için ona bakıyordum. insanlara nasıl bakıyor, tuhaf insanlara tepkisi ne oluyor falan diye. ama o dallama hiç kıpırdamıyordu. lan gözünü kırp bari bir kere. inicem otobüsten, bir kere bakmadı etrafına. yanındaydım zaten, konuşuyormuş gibi düşünüyorum.

"neden konuşmuyorsun ?"
"gerizekalı lan bir baksana laaann !!!"
"tipsiz ya. bakma, köpek. bakma buraya !"

bu düşünceler diyalogmuşcasına aklımdan geçerken en son ona dönüp, acı acı "küs müyüz" diye düşünüşüm vardı ki çok güldüm buna. emrah sesi, ahah. ne yapıyorum demedim çünkü sadece eğlenmek için yapıyordum ve bakıp bakmaması umrumda değildi. ama inanın ki ses tonumu ve mimiğimi anlatabilsem, şu anlattığım an sizi de benim o an güldüğüm kadar güldürürdü. *

saçmalık işte. güldüm ve bitti. uçtu gitti tebessümüm. bu kadardı yani.
güncel Önemli Başlıklar