bugün

tekrar dünyaya dönmek için seçilenler arasındaydım.etraf ana baba günü. kimileri benden önce uzaklaşıp kayboldu. bir kadın yer gösterdi gidip oturdum.sıramı bekledim uyandım.
sigara yakıp sözlüğe girdim pbhy online idi.
ne sen sor ne ben anlatayım.
Aslında rüya değil, gerçekmiş.
Alarmı kurduğum saat sabah ezanına denk gelinde tam olarak, ne olduğunu anlamamışım uyku sersemliği ile.

Kendi kendime sabah ezanı ne alaka benim alarmla, en az birkaç saat olmalıydı, nasıl denk geldi derken "heralde öldüm, onun ezanı selası bu.." derken zoraki gözlerimi açıp bir baktım.
Yok hala gerçek dünyadayız çok şükür. *
gece kokoreç yedik bok gibi rüyalar gördük.

çilek milek yiyeydik belki meme görürdük. senin neyine amk kokoreç.
Tuhaf ve saçma bir şekilde rüyamda baya uzun zaman önceki eximi gördüm. Terazi burcu kadınına aşık olmuştu baya perişandı. Haline üzülmüştüm.

Terazi burcu kadını, ilginç bir aşk.
ben bunlara boşuna şeytan siken demiyorum, işim yok rüyamda eski sevgilinin yeni sevgilisinin hangi burç olduğunu görecem.
Rüyamda kolay kolay şeytanlar benimle uğraşmaz.

Ama demin gördüğüm kabusta normal insan görünümünde ancak çok hızlı hareket eden bir kişi kendisinin şeytan olduğunu iddia ediyordu. iki katlı bir evin içinde dua ederek dolaşıyordum. Ahahajah.

Anlatırken çok komik ve saçma. Yaşarken öyle değildi. Çok hızlı hareket eden bir kadının dubleks bir evin içinde tehdit ederek dolaşması.
Kaçıyordum hep. Ama kovalayan gibi hızlı değilim. Çok kötü bir kabustu.
Rüyamda bana zarar vermeye kalkan, sonra bunun bir şaka olduğunu izah eden kişiden hoşlanıyordum. Ki bu kişi muhtemelen tv den gördüğüm biri, gerçek hayattan tanımıyorum sima olarak.

Şaka amaçlı zarar veren birinin aslında kötü olmadığına inanmak.. Bir yerlerden tanıdık geldi. Anne babam sağolsun...
Dün uyumadan önce ateş kuşları izlemiştim.

Ali hiç durmadan balık ekmek yapıyordu.

Normalde balık sevmem ama çok canım çekti.

Gece boyunca rüyamda balık pişirip yedim.

Mis gibi de olmuştu Valla, keşke gerçek olsaydı.
Okuldan bir kız var yanımda taksideyiz bir köye geldik. Köyün girişinde kız benim aleti sıvazlamaya başladı sonra bir taksi tarihi bir ermeni kilisesinin önünde durdu. Taksiden inip kiliseye girdik. Ortam bomboş terkedilmiş. Herhalde burada sevişiriz diyorum içimden. Sonra o güzel kız gözelrimin önünde şekil değiştirmeye yaşlı bir cadıya dönüşmeye başladı. Kaçtım. Orada taştan oyma kürsü gibi birşey vardı arkasına saklandım, beni bulamadı. Bu arada ben onu gözetliyorum. içeri başka yaşlı bir kadın girdi. Üstünde victorian tarzı kabarık tek parça uzun bur elbise var ama ayakları görünmüyor sanki havada süzülüyor gibi. Aralarında birşeyler konuştular. Birden benim olduğum tarafa baktı ve beni gördü. Yanıma yaklaşınca suratı olmadığını gördüm. Standart yaşlı bir kadın ama ağzı gözü burnu yok beyaz badanalı bir duvar gibi yüzü. Onu korkutup uzaklaştırmak için bööğğ bööğğ diye bağırıyorum. Hırıltılar çıkarıyorum diye Eşim beni uyandırdı. Halbuki çok heyecanlıydı. keşke uyandırmasa gelişmeleri olacakları merakla bekliyordum. Eşim kabus görüyorum sanmış ama daha çok bir aksiyon gerilim filmi gibiydi. Benim keyfim yerindeydi. Yeniden uyuyup kaldığım yerden devam etmek istedim ama olmadı tabi.
Bu gece rüyamda bana köpek saldırdığını, üzerime atladığını ve onunla birlikte yere düştüğümü gördüm ve uykum bölündü, uyanıverdim. Sanırım bu hayatımda gördüğüm ikinci kötü rüya olmakta. ilki, lisedeyken dişarıda tsunami gerçekleşip pencereden içeri su dolmasıyla uyanmam olmuştu.
Ya köpek korkunuzu tetikleyen bir şey oldu gün içinde, izlediğiniz bir video, gördüğünüz bir köpek gibi.

Bir de kadınsanız çevrenizdeki erkeklere dikkat edin *
Rüyamda bir cüce beni kovalıyordu. 1 69 kadınsın, tepele geç ne koşmaya çalışıyorsun, kabus işte...

Yine tokluk kabusu, sahura kalkmamalı mıyım acaba?
Benim rüyalar hep çocuklar üstüne. Kaybediyorum buluyorum falan filan. Müge yi izlemeyi bırakmalı miyim acaba.
Avmdeymişim. Canım aşırı şekerli şeyler çekiyor. Neyse bende avmdeki saçma sapan bir markete giriyorum. Uzun ince bir marketmiş. Neyse 3 tane bidon yoğurt alıyorum ve 10 tane falan ekşili uzun jelibon alıyorum. Kasiyer adam bu yoğurt bozuk diyor bende o zaman diğerlerini de almıyım diyorum jelibonları alıyım diyorum. Muazzam bir rüya.
Bir denemeyle tüm erkekleri çözdüğünü zannetmiş olabilirsin. Yoğurt gibi faydalı bir şey yerine çöp jelibonları tercih etmişsin, sırf bir tane bozuk çıktı diye. Yoğurt bir kesim erkeği temsil ediyor olabilir, mesela geleneksel erkek tipini. Jelibon da diğer laik veya solcu kesimi.

Ayyorlamam bu kadar. Eğet. Yatırım tavsiyesi değildir.
O ne biçim rüya lan okurken 90 kg oldum.
Ameliyathanede hastayı uyutacakken sorumlum acil bir toplantı istiyormuş hastayı daha uyutmadığımdan gelemeyeceğimi söylediğimde hastaya seslenip ( hasta sorumlunun çok yakın bir akrabasıymış) izin istiyor ve toplantıya başloyoruz. Sorumlunun odasındaki ekrandan hastamı izliyorum hasta ameliyathane sedyesinde yatıyor ama sedyenin yanlarında destek olmadığı için kıpırdamaya çalışırken düşüyor. Koşa koşa ameliyathaneye gidiyoruz. Hasta yerde kafası kopuk bir şekilde yatıyor yine de sorumlum hastayı hemen maskeliyor ama maske küçük olduğundan hastanın ağzına giriyor büyük maske uzatmama rağmen kabul etmiyor. Birkaç dakika sonra hastanın kafasını ellerime bırakıp "Evet tıpta buna çürük kafa diyoruz arkadaşlar." Diyor.
(bkz: Trende uyumamaya yemin ettim yoksa tıpa kendimce katkılar yapmaya devam edeceğim galiba)
Ayrıca kopuk kafayı maskelemek çok doğru bir davranışmış gibi maskeyi beğenmeyip sorumluma kızıyorum rüyam boyunca * .
Birkaç gün önce gördüğüm korkunç rüyama göre evimizin arkasında bir yılan görüyorum. Sonra ona ters bir hareketim olmuş niyeyse bu kısım bende yok. Sonra bu yılan karısı bizim bahçede doğum yapıyor. Evet yumurtlamıyor doğuruyor. Siyah beyaz yılan doğuruyor. Sonra yanında insanlar var ben camdan bakıyorum. Yılanın aklına benim ona davranışım geliyor(ben bu bilgiyi nasıl biliyorum bilmiyorum) bana doğru sıçrıyor. Ben de ödüm kopup uyanıyorum.
Kabus gördüm. Dişçideydim