Avmdeymişim. Canım aşırı şekerli şeyler çekiyor. Neyse bende avmdeki saçma sapan bir markete giriyorum. Uzun ince bir marketmiş. Neyse 3 tane bidon yoğurt alıyorum ve 10 tane falan ekşili uzun jelibon alıyorum. Kasiyer adam bu yoğurt bozuk diyor bende o zaman diğerlerini de almıyım diyorum jelibonları alıyım diyorum. Muazzam bir rüya.
Bir denemeyle tüm erkekleri çözdüğünü zannetmiş olabilirsin. Yoğurt gibi faydalı bir şey yerine çöp jelibonları tercih etmişsin, sırf bir tane bozuk çıktı diye. Yoğurt bir kesim erkeği temsil ediyor olabilir, mesela geleneksel erkek tipini. Jelibon da diğer laik veya solcu kesimi.

Ayyorlamam bu kadar. Eğet. Yatırım tavsiyesi değildir.
O ne biçim rüya lan okurken 90 kg oldum.
Ameliyathanede hastayı uyutacakken sorumlum acil bir toplantı istiyormuş hastayı daha uyutmadığımdan gelemeyeceğimi söylediğimde hastaya seslenip ( hasta sorumlunun çok yakın bir akrabasıymış) izin istiyor ve toplantıya başloyoruz. Sorumlunun odasındaki ekrandan hastamı izliyorum hasta ameliyathane sedyesinde yatıyor ama sedyenin yanlarında destek olmadığı için kıpırdamaya çalışırken düşüyor. Koşa koşa ameliyathaneye gidiyoruz. Hasta yerde kafası kopuk bir şekilde yatıyor yine de sorumlum hastayı hemen maskeliyor ama maske küçük olduğundan hastanın ağzına giriyor büyük maske uzatmama rağmen kabul etmiyor. Birkaç dakika sonra hastanın kafasını ellerime bırakıp "Evet tıpta buna çürük kafa diyoruz arkadaşlar." Diyor.
(bkz: Trende uyumamaya yemin ettim yoksa tıpa kendimce katkılar yapmaya devam edeceğim galiba)
Ayrıca kopuk kafayı maskelemek çok doğru bir davranışmış gibi maskeyi beğenmeyip sorumluma kızıyorum rüyam boyunca * .
Birkaç gün önce gördüğüm korkunç rüyama göre evimizin arkasında bir yılan görüyorum. Sonra ona ters bir hareketim olmuş niyeyse bu kısım bende yok. Sonra bu yılan karısı bizim bahçede doğum yapıyor. Evet yumurtlamıyor doğuruyor. Siyah beyaz yılan doğuruyor. Sonra yanında insanlar var ben camdan bakıyorum. Yılanın aklına benim ona davranışım geliyor(ben bu bilgiyi nasıl biliyorum bilmiyorum) bana doğru sıçrıyor. Ben de ödüm kopup uyanıyorum.
güncel Önemli Başlıklar