bugün

dizimde platin var maalesef.
görsel
Mitral kapak yetmezligi
Reflü
Kronik bronşit
Kronik depresyon
Dünyaya kazık mı çakıcaz sonuçta.
ruh hastasıyım.
gerzeklik.
çok sık ve kokulu gaz atıyorum.
bir tür bağırsak hastalığı.
uyurken gözlerim görmüyor. göz doktoruna gittim psikiyatriye sevk etti. ne alakası var çözemedim. yarın sabah 10.30’da randevum var.
çabuk ısınıp iki katı çabuk soğuyorum.
Yağannımdan susünüme doğru bazı guzün sanki çuvaldız batırılıyor. [
diğerleri gizi uzun bir şekilde ve herkesin anlayabileceği şekilde anlatacağım. salağım.
Orospu çocuğu ve kaşar mıknatıslığı.
Gözler miyop astigmat
Astım bronsit
Belde duzlesme 2 fitik ve yapısal olarak darlık var
Boyun de duzlesme ve fitik var
Anal fissur var
iki kol iko bacak ta romatizma var
Şu aralar da bir baş lâ ilgili bir şey gelecek belli sürekli durduraksiz ağrıyor bakalım yine hastane yolu göründü . 60 yaşındaki nineleretaş çıkarırım taş .
sivilce, en çok da çene bölgesinde.

kesinlikle bir çözümünü bulamıyorum...
Beyinden düşler aleminden başlayıp bedene yayılan her bir hücremle nükseden birtakım rahatsızlıklardır.
bakıyorum bakıyorum yazılanlara bakıyorum da içinizde doğru adam var mı ki ? asdkjf
Skolyoz.
Uyku bozukluğu.
işsizlik.
fmf. ailevi akdeniz ateşi. anemi değil ateşi.
kafada tahta noksan.
küçükken havaya atıp tam tutacakken elektrikler kesilip yere kafaüstü çakılmışım.
Miyop/Astigmat
insülin direnci(açıktığında canga'nın canavarına dönüştürmesi olası.)
Akciğer yetmezliği. Ölüm yakın diye böyle rahatım zaten, yoksa daha vizyonlu bir birey olabilirdim. Çüküm sağ olsun.
halihazırda bulunan ve muhtemelen bulunmaya da devam edecek olan psikolojik rahatsızlıklardır.
Bazen bu dünyada yaşamak (mücadele etmek) için uygun bir genetik koda, dirayete, güce belki ciğere sahip olmadığımı düşünmek.
Şüpheciyim. Kimseye güvenmiyorum. Her olayda bir bit yeniği arıyorum.
Evet bir kinciyim ve sinir hastasıyım. Açık sözlüyümdür lafı ortaya çarparak gömerim. Çoğu insan bu davranışımdan rahatsız oluyor ama umurumda değil hoşuma gidiyor.
Hassas bağırsak sendromu
Panik atak
Șeker
Kolestrol
Trigiliserid.
tansiyon
anksiyete.