bugün

bir böbreğim biraz ağrıyor.

dışarıda gezerken sanki kalp krizi geçirecek gibi oldum.

eve geldim. uzandım yatağa.

korkuyorum canlarım böbreklerin iflas edip tekrar diyalize bağlanacağım diye. eve gelirken baygın baygın yürüdüm.
Sağlık anketi. Ha benim rahatsızlığım diğer yazarlar. Çok tırt yazıyorsunuz çocuklar.
Uyuma güçlüğü.
Kronik salaklık ve beceriksizlik.
Odaklanma eksikliği.
Göz yorgunluğu.
Gece kaşıntısı.
Ferritin eksikliğim vardı bir ara, demir ilacıyla her halde düzelmiştir.
ayak takımından rahatsız oluyorum arkadaş..
son 2 gündür kateterimde biraz ağrı var.
Panik atak
Depresyon
Bel fitigi.
Kafam basmıyor.
Parmak dolamasıdır. Sırf bu yüzden askerde ayvayı yiyeceğim gibime geliyor. Hafif bir darbede bile şişip apse yapıyor ve beni deli ediyor ağrısı. Birde bu halle asteğmenlik yapacağım heyhat.
çok şükür bir şeyim yok turp gibiyim. akciğerlerde biraz sıkıntı olabilir sadece ondan da emin değilim.
sözlük yazarlarının hastalıklarıdır.
Bildiğim kadarıyla sadece demir eksikliği ama gitsem psikolojik vardır belki.
tansiyon
anksiyete.
Hassas bağırsak sendromu
Panik atak
Șeker
Kolestrol
Trigiliserid.
Evet bir kinciyim ve sinir hastasıyım. Açık sözlüyümdür lafı ortaya çarparak gömerim. Çoğu insan bu davranışımdan rahatsız oluyor ama umurumda değil hoşuma gidiyor.
Şüpheciyim. Kimseye güvenmiyorum. Her olayda bir bit yeniği arıyorum.
Bazen bu dünyada yaşamak (mücadele etmek) için uygun bir genetik koda, dirayete, güce belki ciğere sahip olmadığımı düşünmek.
halihazırda bulunan ve muhtemelen bulunmaya da devam edecek olan psikolojik rahatsızlıklardır.
Akciğer yetmezliği. Ölüm yakın diye böyle rahatım zaten, yoksa daha vizyonlu bir birey olabilirdim. Çüküm sağ olsun.
Miyop/Astigmat
insülin direnci(açıktığında canga'nın canavarına dönüştürmesi olası.)
kafada tahta noksan.
küçükken havaya atıp tam tutacakken elektrikler kesilip yere kafaüstü çakılmışım.
fmf. ailevi akdeniz ateşi. anemi değil ateşi.
Skolyoz.
Uyku bozukluğu.
işsizlik.
bakıyorum bakıyorum yazılanlara bakıyorum da içinizde doğru adam var mı ki ? asdkjf
Beyinden düşler aleminden başlayıp bedene yayılan her bir hücremle nükseden birtakım rahatsızlıklardır.
sivilce, en çok da çene bölgesinde.

kesinlikle bir çözümünü bulamıyorum...
Gözler miyop astigmat
Astım bronsit
Belde duzlesme 2 fitik ve yapısal olarak darlık var
Boyun de duzlesme ve fitik var
Anal fissur var
iki kol iko bacak ta romatizma var
Şu aralar da bir baş lâ ilgili bir şey gelecek belli sürekli durduraksiz ağrıyor bakalım yine hastane yolu göründü . 60 yaşındaki nineleretaş çıkarırım taş .