bugün

armani she.
hypnotic poison.
Mavi'nin parfümleri kesinlikle.
burberrys touch.
(bkz: tom Ford)
Lolita lempickadir.. Senelerdir kullaniyorum. Bi'harika.
jagler. o değilde niye hep babamın aldığı parfümleri kullanıyorum lan? babası jagler kullanan tek benmiyim?
chanel allure blanche edition - harika bir yazlık tercihi.
Hermes un jardin sur le nil - yine ilkbahar ve yaz için güzel bir tercih.
Maison Francis Kurkdijan Lumiere Noire - beyaz gömlek, takım elbise ve romantik ortam için daha iyisi olamaz
Parfum D'empire ambre russe - soğuk kış günleri içinizi ısıtacak mükemmel bir parfüm
(bkz: jagler) 96'dan beri.

hay mnskm kurtulamadım bir türlü.
Paco Rabanne Lady Millione.

--spoiler--

Oldukça kadınsı kararlı ve son derece cesur Lady Million, Paco Rabanne'nin hem doğal hem de ateşli yeni kokusu. Kadınsı olduğu kadar karmaşık olan Lady Million'ın karakteri tamamen zıtlıklardan oluşuyor. Gizemli simyasıyla taze, çiçekli üst notalar, büyüleyici ve güçlü alt notalarla eriyor. Abartılı ama olumlu, baştan çıkarıcı ancak aynı zamanda romantik, aşırıcı ama asla tatmin olmayan Lady Million göz alıcı, yaratıcı ve evcilleştirilemeyen bir femme fatale.

--spoiler--
lacoste red. öneririm gençler. kadınları çıldırtıyor.
*çıldırmak isteyen 120 kilo altı bayanlar, mesaj kutusunun yerini biliyorsunuz....
yıllardan beri değişmemekle birlikte old spice' dır.
yıllardan beri değişmemekle birlikte hiç olmayandır.
Chanel no 5.
s8 night. Ele ayağa mayağa nereye düşerse düşsün aşığım. Erkek parfümüymüş bilmem neymiş hiç ilgilenmiyorum yani, can kokudur.
orijinal olsun yeter. şu 5 tllik sentetik şeyler olmasın yeter ki.
sansiro. ucuz ve kaliteli deneyin.
Cacharel- noa
Hugo boss - femme.
kışın; saf halde lavanta yağı.
yazın; saf halde limon yağı.

alkolde demlemeyi düşündüm ama votka pahalı. belki ileride yaparım.
görsel

Her daim miss dior ve coco chanel.
Yves Saint Laurent - La Nuit De L'Homme le parfum.
Parfum mu o da ne ?
sevdiğim kız yıllar önce lacoste essential almıştı. hâlâ bittikçi gider aynı parfümden alırım. parfümden çok anlamasam da bu çok güzel kokuyor. reklamlar: eyfel'de satılanlar galiba orijinallerinden daha uzun süre kalıcı oluyor, açıkçası ben de oradan alıyorum.
(bkz: kalem parfüm)

Her akşam dışarı çıkmadan 2.5 tlye bakkaldan alırım.
(bkz: burberry classic)
hacı yağı.