bugün

(bkz: Sözlüğe Mal kabulden giriş yapmak)
herkes aynı şeyi düşünüyor ama kimse de mal olduğunu kabul etmiyor.

biraz malsınız işte arkadaşlar, kabul edin artık.
Çok saygısızca bir söylem olmuş.
Buradaki insanlara mal demek de nedir?
Kime göre, neye göre karar verilmiş.
Beğenmeseniz de Lütfen biraz saygılı olun.
Bilimden uzaklar. Haber bile izlemiyorsunuz. Sonra da bilimsel entry girdiğim zaman laf edersiniz. Size mal denmez de ne denir.

Haklı önerme.
dikkat çekmesi için kullkanılabilecek en basit yöntem malca konular seçmek ve öyle davranmaktır ülkede.
Doğrudur, çok mal var burada. Akıl sağlımızı yıllardır korumaya çalışıyoruz.
Mal derken Anadolu'da kastedilen inek vb büyükbaş hayvanlar (bazı yerlerde buna Küçübaş koyun keçi de dahil edilir) ise eleman çoban ve maldan anlıyor.

Ne bileyim, elimde iyi mal var diyen uyuşturucu kaçakçısı veya kadın ticareti yapan esnaf (bugün kibarlığım üzerimde, bak; pezevenk demedim) bile olabilir.

Neyse, her insan kapasitesi ve yetisi doğrultusunda bir tanımlama genelleme yapar.
görsel
Yaa bana da hariçsin de.*
Edit:ülen premses beni de kendine benzettin. Hadi bakalım.
görsel
Bilinen üzücü gerçek.
ingilizce bir deyim var: "self deprecating humour" diye...kendine hakaret ederek yapılan mizah türü.
eminim onun bir örneği bu başlık.
ayrıca unutmayınız ki "iyi mal" - "kötü mal" diye bir ayırım vardır.
Sözlük için acı bir tespit.
Bir ironi. Her görüş için başka birisine göre sizlerde bu sözlükte birer yazarsınız, umarım farkındasınızdır.
bir mal beyanı.
Bilinen gerçek. Hepsini toplasam bir adam etmez. Hatta ayağımın altındaki ayakkabı bağı bile etmezler. O derece kalitesizsiniz.
Her yazarın bildiği üzücü gerçektir.
Ben kabul ederim. Evet malım. Yoksa neden sözlükte takılayım?
noluyo aq sabah sabah yine.
Mallık birçok şeyi ifade eder ama cinsellik kavramı sapıklığa yol açtığı elem verici. +21 yasaklı filmlere döndü ortam. Yapacak bir şey yok.
Üzücü ve düşündüren gerçek. Hepinizi toplasam ve üst üste koysam bir adam etmezsiniz.

Ne vatana ne millete ne de kendi ailenize faydanız var. Adam değilsiniz.

Edit: troll değil bu. Hepiniz sığır gibi yaşayan tiplersiniz.
bütün sözlük yazarları gittikçe mallaşıyordu, birinciliği aydinoglu ventageye verdiler.
Özgür düşünce anlayışına sahip olmayan, fikirlere karşı tahammülsüz olan sözlük yazarlarının mal olması gerçeği.

100 yazardan 99 u böyle. Adeta bir mal sürüsü içinde yazmak zor geliyor.
kendinden olanı hemen anlayan insan beyanı. lakin, herkesi kendisi gibi sanması çok garip.
Gözle görünen üzücü gerçek. Sürü gibi hemde. Sürü.
Varlığımla doğruladığım gerçek.
güncel Önemli Başlıklar