bugün

Çeşme Alaçatı da Yusuf Usta Ev Yemekleri Lokantasını şiddetle dile getirten tavsiyelerdir.

Çeşme Ilıca da Kumrucu Şevki varken lokantaların adı bile anılmaz! Deneyin bir harika!

Çeşme Merkez'de Tokmak Hasan'ın dönerini tek geçerim!

Akşam akşam ağzım sulandı. Bu nasıl bir başlıktı yahu insaf!
çöp şiş için; izmir: topçu
inegöl köfte için; inegöl: çiçek ızgara
çorba için; eskişehir: onur işkembe
ankara'da devrez. özellikle mercimek çorbası için devrez. ama diğer tüm yemekleri için de devrez.
parayı verecek olana bizim evin adresini verebilirim, olmadı elin boş gelme ben yine doyururum sizi.
(bkz: #5430339)
tek geçerim.
ıstıranca ormanlarında, manyetik yol denen yerden * yukarı çıkarken bir alabalık lokantası var. lakin lokantanın da adını unuttum ama o yolla alakalı bir ismi vardı.
(orman içindeki evlerde çok güzel ekmek yapıyorlar, tavsiyemdir.)
istanbul-florya Beyti Et Lokantası.
istanbul-florya uludağ et lokantası.
istanbul-eminönü hamdi et lokantası.
(bkz: kazım ağa)
hadi dedim hoppa restaurant ; ekincik yolu-köyceği-muğla. *
kayseri de
*elmacıoğlu iskender.
*tuana.
*kaşıkla mantı.
*ananın yeri.
*nostalji.
*divan.
*park cafe
*ömür pastanesi.
*hisar.
antalya da yüzünyıl caddesinde bulunan urfa sofrası, dokuma da bulunan konyalılar restorant, deepo alışveriş merkezinde bulunan tadım pizza örnek verilebilir.
ankaradaysanız balgat taraflarında bir yer var, kürt bi adamındı hatta ostimde de bir şubeleri var. Çok süper bir yer, yemekleri çok güzel. Ostimdeki mekan da bomboş zaten kimse yok.
Antalya'da Bay Döner. Bir kere giderseniz başka yerde iskender yemek istemezsiniz.
kesinlikle istanbul'da bulunan "neden urfa" urfa lokantası. yerini tam olarak bilemiyorum ama avrupa yakasındaydı ve harika urfa kebap yapıyorlardı. tadı damagimda kaldı diyebilirim.
Aydın Ortaklar'da Kalyon Çöp Şiş.. Her lokmada allah dedirtir.
trabzon uzunsokakta gelik restaurant yemekleri ve döneri muhteşemdir.
eskişehir urfa kebap. (urfalı kardeşler değil.)
eskişehir yeşil taş fırın.
antalya dönerciler çarşısında şampiyona gelmeden ece-ada var rus salatalı bol döküm izmir nefis tavsiyedir.
(bkz: bahçelievler neco kebap)
(bkz: Balkan lokantası)
Adana'da yaşayanlara kesinlikle bol kepçe kebap salonunu öneriyorum. Dünya üzerinde yiyebileceğiniz en iyi kebap orada bulunuyor. (mobilyacılar sitesi'ndeki şube)
güncel Önemli Başlıklar