bugün

siyah saat iki defa yazilmistir. Kombine gelecek olursak. Gri pijama takimi. Renkli panduflar yeşil dinozor kılıklı ev beresi.. (bkz: tarzsin)
Böyle bir baslik vardi neydi o?
Mavi kot siyah t-shirt(metal grubu amblemli) zincir kolye.
beyaz kefen.
cepsiz.
Belirsizdir. Şu, şo şekil giyinirim.

Ben giyindiğimde genelde rahatsız olursun. Baksırım görünür. Kotum belimde değil gotumdedir.
kot,t-shirt lebron basketbol ayakkabisi...
açık mavi kot pantolon, mavi bez ayakkabı, renkli kareli gömlek
siyah keten, kot gömlek, lufian ayakkabı, siyah baksır.
Bugün kırmızı *

görsel
Pijama altı pijama üstü.
kıyafet kombini demişsin ama bu at toynağı ile krampon kombini olmuş be abla.
ince saten kavun için etek

üstüne beyaz ama böyle krem gibi ince puantiyeleri var çok güzel. (mango)

ince kemer var bi de ama ip kemer dediklerinden , kemer yeşil ,

ayakkabım da gladyatör terlikten ama o da yeşil , bilekliğim var bi de , hareketli bi kombin seçtim pazartesi ışıltısı olsun diye.

bu kadarr * ))
O dudağı büzerken ağzına vuracaksın bak bir daha yapıyor mu.
"kombin karantinaa'nın kendine yakışanı giymesidir.."
1 yıldır giydiğim grimsi pantolon ve üzerine elime denk gelen herhangi bir tişört.

pantolonu ciddi, haşortmanı gayrıciddi olarak kim yedirdiyse insanlara onun amınakoym sözlük.
elime ilk ne geçerse.
Bugün için:
Puantiyeli pijama,terlik.
krem rengi kumaş pantolon üstüne sweatshirt alta spor ayakkabı(new balance mavi) .
valla ne bulursak onu giyiyoruz çokta kombine yapacak durumumuz kalmadı artık. sabah 8den akşam 6 ya kadar iş yerinde kombine yapsam nolcak ki.
Genelde bir rock/metal grubu tshirti üzerine siyah sweatshirt altına siyah veya koyu gri pantolon ve converse kışın da postal.
Mümkün olduğunca siyahtır, mümkünse komple siyahtır.
görsel
Sağ ayakta lacivert sol ayakta siyah çorap bu durumu yeni farkettim kombinden falan bahsetmek dahi istemiyorum.
beyaz gömlek
önü kısa arkası biraz uzun siyah etek
koyu yeşil platform ayakkabı
evet siyah beyaza her renk yakışır.
beyaz gömlek, buz mavisi kravat, lacivert takım elbise, siyah papuç, füme çorap, siyah kemer, beyaz slip külot, beyaz fanila.
Genelde koyu renkleri severim. Özellikle siyah, lacivert , bordo.

Yaz aylarında beyaz ve toprak tonlarını kullanırım çünkü koyu renk yaz aylarında çekilmiyor ama her fırsatta yine koyu renkler giymeye çalışırım.

Şekil olarak öyle uçuk kaçık şeyler giymem.klasik ,bisiklet yaka tshirt.polo yaka tshirt. klasik, tek renk, cepsiz ve uzun kollu gömlek.sağı solu yırtık olmayan kot ve keten pantolonlar.