bugün

çok kola içiyorum. mideni delicek falan diyolar cevabım genelde "olsun delsin değişsin ben onu istiyorum zaten" oluyor. bilmiyorum noluyo bana ama pepsi değil, coca cola olucak. kutuda böyle. offf.
zaman zaman ders çalışmak. zira bu zaman zaman bazı zamanlarda çok az bir zaman aralığına denk geldiğinden belli zamanlarda sıkıntı oluyor. *
simdilik aklima gelen sahsi listem, hepsi aliskanlik mi bilemedim ama, neyse;

- insanlara hak ettiklerinden fazla deger ve onem vermek.

- ara ara da olsa sigara icmek.

- sabirsiz olmak.

- kinci olmak.

daha gider bu.
derste uyumak.
-herşeyden önce ona zaafım var, sanki eriyorum gözlerinde...
-sabah kalkar kalkmaz kahvaltı edemiyorum, bu da öğünlerimi aksatmama sebep oluyor.
-nekadar öyle görünmesem de başkalarının derdini dinlemek yerine kendi dertlerimi anlatmayı tercih ederim, her insanoğlu gibi.
-sigara kokusuna tahammül edemiyorum, salonda asla sigara içirtmiyorum içene de çemkiriyorum.
-çok çabuk sinirleniyorum, kırıcı olabiliyorum, kin de tutuyorum. ama sinirlendirilmezsem de tadımdan yenmez.
siz bunları yapmayın efendim bünyeye zarar veriyor.
(bkz: nargile)
açıkta bulduğum sürahi, pet şişe, karton kutu ve bilimum içecek saklama kaplarını kafaya dikmek. Etrafı kolaçan edip kimsenin olmadığına emin olma ön şartıyla tabi. Bardağa dolduramama acizliği de denebilir.

Bir de insanlardan çabuk soğuyorum. Bir hareket, bir kelime, yanlış yapılan bir iş bile yeterli oluyor.
pireyi deve yapmak.
her olayın sonuna baba buna içilir deme huyumdur.
çok sinirliyim sinirden geçen gün 3 dişimi kırdım. Bu başlığı açana da sinirlendim. Sanane lan bizim kötü alışkanlıklarımızdan ? Dişim bir kırılsın gösteririm ben sana !
demiştim dostum yaaa çok sinirliyim...
sigara,kahve ve uludağ sözlüktür.
fazla aburcubur yemek.
insanlara fazla güvenmek.
bana bir haksızlık yapıldığında , ne kadar canım acıdıysa karşımdakininde o kadar canını acıtmaya çalışıyorum..kimi zaman komik duruma düşsemde kendimce mutlu oluyorum..yalan söylenildiğinde ve kandırıldığımda psikopatlaşıyorum..kabullenip sessizce bir köşemde oturamıyorum..eğer bir ilişkiyse olay o ilişkiyi batırana kadar içimde bitirene kadar hırsım geçene kadar saçma sapan şeyler yapıyorum..kendime engel olamıyorum..
"insanlara güvenmek" geyiklerine süper asist sağlayan başlık / anket.
titizim. 15 yaşından beri bekar hayatı yaşayan erkek halimle temizliğe ve düzene son derece dikkat ederim. kötü alışkanlık değil ama bu kadar olmasaydı keşke diyorum.
çok uyumak.
kararsızlık.
galesizlik.
çok 31 çekiyorum. bigün çekip elimde kalmasından çok korkuyorum .
Bizzat kendim kotu aliskanligim.
gece geç yatmaktan ötürü yemek yemek..
en kötü alışkanlıkları ankettir.
buaralar trendyol, markafoni ve limangoya bağımlı olmak. hemen hemen hergün bir şeyler alıyorum, indirim görünce dayanamıyorum. her sabah kalkar kalkmaz bu üç sayfayı açıyorum, sevdiğim markalar indirime girmişse ve çoğu tüketilmişse, "orostolar ne ara tükettiniz, lanet olsun size" şeklinde söyleniyorum. kıçımı kaldırıp alışveriş merkezine gitsem yine iyi. bu işin sonu nereye gidecek bilmiyorum, babam kredi kartı borcunu görünce bana para yollamayı kesinceye kadar ben bu bağımlılığa mahkumum sanırım.
çok çalışmak.
(bkz: sigara)