bugün

olur olmaz bkz. açılması en kötü alışkanlıkların başında gelirdi herhalde bir yazar için. az evvel benimde içinde bulunduğum bir başlık içerisine 10 tane ard arda bkz. verilmiştir. en son bkz. yazıldığını gören başka bir yazarda bu geleneği sürdürerek bir bkz. da o açmıştır. bir arkadaştan özel mesaj geldi ve dedi ki; "bkz boş çıktı." adam haklı abi. bir an önce bu alışkanlıktan kurtulmam gerek.
sözlük yazarlarının kötü alışkanlıklarını içerir.
cok pis anket dolduruyorum.
cok kola iciyorum, olursem sebebi koladir.
%90ı sigara ve alkoldür. *
alışkanlığım olmaması, kötüyüm alışamıyorum. *
sonunu bile bile aşık olmak. * * *
sözlükle yatıp kalkmak.
götünden başlık uydurmak, skinden başlık uydurmak, spermden başlık uydurmak, vagina dudaklarından başlık uydurmak. insanı sadece o bölgeden ibaret sanmak, sol frame'i cinsel organla doldurmak.
sövüyorum .mına koyayım.**
çok özlüyorum hep.
benim en iyi dostum içkim sigaram
onlar da terk ederdi olmasa param.
Tırnak yiyorum ve ellerimi kütletiyorum, bu iki huyumdan da nefret ediyorum.
güvenmek
tırnak yemek
hızlı mesaj yazmak
süt içmek. *
tembellik.
alkol bağımlılığı ve melankolik olmak.
dik dur(a)mamak.*
-önemli kişilerler konuşurken yanlışlıkla dünyanın en salak, mali gerizekalı insanını taklit etmek.
-kambur durmak.
-çok komik bir olay duyduğunda gülmek yerine at gibi kişnemek.
-yüksek bir yerde oturduğunda küçük yavrucaklar gibi ayaklarını sallamak.
-gece yatarken herkesin öldüğü ve benim hiç üzülmeden hayatıma devam etmem gerektiği ile ilgili trajik hayaller kurmak.
zile bastıktan sonra, evdekiler göremesin diye kapı deliğine parmağını sokmak.
kahveee.
bana yapılan hataları çok çabuk unutmak.** adrenalin yoksunluğuna girdiğimde olmayacak kişilere sarmak suretiyle başıma daha fazla bela almak.* (bkz: kurtulmak istiyorum sözlük)

selam olsun azizim!
Çok bezginlik yapıyorum,uyuyakalıp derse geç kalıyorum,hiçbirşeye özen göstermiyorum,onu çok seviyorum ve bunların hepsini aynı anda nasıl yaptığıma bir anlam veremiyorum.
çok küfür ediyorum trafikte, yediğim kazıkları çabuk unutuyorum, hatalardan ders almasını bilmiyorum.
yazarların başta kendilerine olmak üzere etrafa da zarar verebilen davranışları.
oleander için sigaradır şüphesiz.