bugün

görsel
Yesilcayli sut. Kusmayın tamam. Ne yapayım zayıflamaya çalışıyorum. Ayrıca hemencik şuraya belirtmeliyim ki 25 kilo vermiş bulunmaktayım.
az önce gömmüş olduğum hacı sayidin en ucuz omlet menüsüdür.

şimdi çay ve sigara.

karanlık, soğuk, yalnız ve güzel bir sabah.
Kahve, yumurta, salam, karışık turşu, ceviz, çavdar ekmeği.
Canı çeken hakkını helal etsin.

görsel
Tavaya doğranmış 4 adet yeşil soğan 2 adet sarımsak, tereyağ ve zeytinyağı koydum.
Ateşte onları hafifçe kavurdum.
Üzerine hindi füme dilimledim. Yine hafifçe kekik atarak kavurdum.
Daha sonra üzerine çırpılmış 2 yumurta kırıp eski kaşar dilimleri yerleştirip kaşarlar eriyene kadar ağzı kapalı kısık ateşte 5 dk pişirdim.
5 dk sonra tabağa aldım. Yanına domates dilimleri ve 3 dilim çavdar ekmeği bir bardak su ve çay alıp balkonda kendimi şımartıyorum.
beyaz peynir, bal, nutella, fındık ezmesi ve yumurta muhakkak olur.
gerisi değişmeli oyuncu.
öyle avokado üzerine incir reçeli falan bana göre değil.
salçalı kaşarlı yumurta. reçel
(img:#1922301)
Merkezinde bunun olduğu kahvaltı.

Annem yeni keşfetmiş baya güzel 2.yi yaptırdım aq.
mantar, kızarmış yumurta, fasulye, kızarmış domates, sosis, bacon ve kızarmış ekmek.
(resim:#1)
Ehehehehehe.
Mickey pancake.
görsel

Lakin kıyamadım yemeye, çok korkmuş gibi duruyor. Şaka şaka.
görsel
sade kahve sıcak sıcak helede hava soğuksa.
Yumurta üzerine nane pul biber zeytinyağı ve biraz ekmek, öğlen bir şey yemeyeceğim hallerde yumurta tercih ederim tok tutuyor.
Ama normalde pek sevmem kahvaltı. Yemekçiyim ben.
her zamanki gibi şahane şukela mükkemmel ötesi kahvaltıdır.

görsel

görsel

işçiyiz lan biz işçi. sabah yataktan kalkınca elini yüzünü yıkayıp yola düşüyorsun. gönül istiyor tabi şöyle sıcacık bir kahvaltı yapayım hanımla falan ama yok işte olamıyorühühühüh. şaka lan çok şükür karnımız doyuyor bir şekilde şükretmek lazım.
görsel
Anca doyuyorum evet.
Kateritik sobayı sol tarafına, televizyonu karşısına alan; çaysız çorbasız kahvaltılardır.
Ben çaysız kahvaltı edecek adam mıydım sözlük?
(img:#1946192)
benimki çay ekmek ve tek yumurta olan sade kahvaltı.
Daha yapmadım hele şu arkadaş gelsinde yapacaz.
paylaşılmaması gereken fotoğraflardır.

dört dörtlük kahvaltı paylaşsan, "ulan yiyen var yiyemeyen var" diyerek yükselenler olacaktır.

basit bir kahvaltı paylaşsanız, "ahahasssiktir sen kesin vitaminsizsindir. off ağzın, burnun ne güzel kırılır senin beeğ!" diye meşaz geçenler çıkabilecektir.

en iyisi böyle riskli eylemlere girişmemek.
Açma peynir su . Bu ne la
hemen her gün aynı kahvaltıyı yaparım.

meyve suyu
3 adet haşlanmış yumurta, 2 sinin beyazı diğeri tüm(spor için değil sarı kısmı sevmediğimden)
1 tam ekmek
krem peynir
sucuk ya da sosis ya da nugget
kahvaltılık çikolata

4 öğün kahvaltı 1 meyve suyu 1 tam ekmek kısacası. sekmez. gayet doyurucu ve yeterli şükür. evet.
1 bardak çay ya da 1 bardak nescafe. 2 dal sigara. hiç de doyurucu ve sağlıklı değil. hayır.
3 zeytinli poğaça.