bugün

(bkz: kötü rüya)
aldatılmaktır. bunu bir çok kez yaşamama rağmen hala bu korkumu yenemedim.
rüyanızda kafanızı kaldırıp yukarı baktığınızda bir dalga ile üstünüze bir tekne düşüyorsa , evet o bir kabustur. yukarı bakmayın derim. (bkz: ben baktım)
bugün 2 kez başıma geldi. o karabasan denen şeye bile alıştım da kabusa alışamıyor insan.
önce sabah 8de gözümü bir açtım annem gözümün dibinde bir şey diyor. bu gerçek ama kalbim duruyordu...
tekrar uyudum bir sokak çocuğu * kötü bir gülümsemeyle üzerime koştu bir an hemen sıçradım.
arkasından tekrar uyudum bu kez uzun bir rüyada müdahale edemediğim şeyler oluyordu karma karışık. sonunda çok alakasız bir şey oldu bir arkadaşımla telefonda kavga ediyordum avazım çıktığı kadar bağırıyordum. bir şey olmuştu. en son telefon yüzüme kapandı ve telefonu metrelerce fırlattım. bana doğru geliyordu yine yataktan fırladım. uyandığımda kalbim sıkışıyordu.
bugün neden bu kadar korktum anlamadım gitti. hala aklımda.

ha bir de beni çocukluğumdan beri uzun kır saçlı bir adam kovalar. kaçarım ama bağıramam. ikiz kardeşimde de aynısı oluyormuş...
böyle evlere giriyordum, evler twitter profili şeklindeydi. solda insanlar oturuyor, sağda konuşmalar akıyordu.
ne zaman erken, yani insanlara göre normal bir saatte uyumaya kalksam, şeytani rüyalar görerek uyanıyorum ve bir daha uyuyamıyorum.
bugünde, erken uyumayı denedim. ve hemen daldımda yarım saat kadar. uyuduğumda, bir ormanın içindeydim. ormanın balkonu diyebileceğim bir yerde, baktığın zaman her yerin manzarasını görüyordun. ve yine o yerdeydim. dünyaya ait olmayan, tehlikeli ama güzelliğiyle beni hep cezbeden o yer...
önümde bir masa var ahşaptan yapılma. üstündede bana ait kitap kalem ve defter. oraya yazı yazmak için gitmişim.
bir ara fırtına gibi rüzgarla esiyor, yapraklar uçuşuyor ve şeytAni sesler duyuyorum. rüyamın içinde çok ürperdiğimi hissettim bir ara hatta. sonra oradan eşyalarımı toplayıp kaçıyorum. evime geliyorum. ve her nedense kendimi mityo ile evli görüyorum. burası çok garipti. ona anlatıyorum ve o da beni dinliyordu. evimiz çok rahat ve ferahtı. evime gittiğimde ancak rahatlıyordum, birde mityo'ya anlattığım zaman. en tuhafıda orada neler döndüğünden haberim vardı. çünkü bu rüya, önceden gördüğüm rüyanın serisi şeklindeydi.

sonra aniden kabustan uyandım ve odayı yokladım. üstümde feci bir ağırlık vardı ve şu an uyanığım...!!!11!!
Kendimi bildim bileli Hiç değişmeyendir.

Rüya tabirlerine ınanacak olursam geleceğim pek de parlak değil.
Kabusumda tayyip erdogan bizim evin bahcesinde. Bahce kalabalik, herkesle selamlasiyor. Sonra elimi tuttu benim ve bahceden disari cikip sokakta yurumeye basladik. Herkes bize bakiyor, arkada abim var ona donup fisir fisir "fotografimizi cek fotografimizi cek" diyip duruyorum. Allah'im sen koru.
ismail türüt'ün terini siliyordum.
Tövbe est.
genelde ucurumdan asagi atliyorum ve oluyorum.
Rüyamda Bursa'daydım.
Elime yüz lira verdiler ve hayatın boyunca bursa da yaşıcaksın dediler.
Sonra bende bi mağaza gördüm Oraya girdim bir sürü alışveriş yaptım çok güzel gömlekler çantalar vardı kasada sadece 100 liram olduğunu hatırlayıp kıyafetleri bırakıp kaçtım.
Pazar günü Bu saate sınav konmasıydı. Gerçek oldu.allah uyanmadı be daha.
Son zamanlarda sıkça gördüğüm bir rüya var ben bu rüyanın kabus kategorisinde olduğunu düşünüyorum. Rüyamda sürekli erkan petekkaya`dan dayak yiyorum amk. Çok saçma gelecek size ama adama vuruyorum yumruğum çok yavaş gidiyo işlemiyor, o bana bir tane vuruyo deri komple düşüyo kemiğime kadar açılıyor. Hayır hedef ben miyim tayfun moduna girdim artık nedir bu amk.
hatırlamıyorum ben rüyalarımı.

en güzeli.
Saat itibariyle eylül ayına geçiş yaptık.

Verhava sonbahar.
kenan öner'in bir kitabı vardır, az biraz nadir bir kitap. fiyatı da 100-200 arası değişebiliyor. rüyamda birinin elinde bu kitabı gördüm. beni bir yere bağlamışlar. ama adam kitabı parçalıyor gözümün önünde. ben de "hayııırr, yapma" falan inliyorum. böyle bir işkence. sonra nefesler içinde yataktan sıçradığımı hatırlıyorum.

rüyam bile sizden entel amk.
Çok çok çok korkunçtu.

Rüyamda bir hanım kişiyle mesajlaşıyorduk. Abartılı bir tepki verdi bana, eleştirel biçimde. Ben de ironi olarak kendisine “madem o kadar beğendin gel iste beni.” Dedim. Demez olaydım.

Mesajı attıktan kısa bir süre sonra arkadaşımla beraber gittik ve tıraş olduk. Ben ilginç bir şekilde damat tıraşı oldum, takım elbise giydim. Sonra yemek için burger kinge gittik. Ben tüm masumiyetimle olanlardan habersiz yiyeceğim iki burgerin sevincini yaşıyordum. Derken yanıma bir kız yanaştı ve “pardon sıra burası mı?” Dedi. “Evet burası.” Dedikten sonra “siz geleli çok oldu mu? Sıra çok mu?” Diye sordu. Ben cevap vermeye yeltenirken arkadaşım araya girdi ve “üzgünüm ama o evli, size cevap veremez.” Dedi.

O an başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Olayın ciddiyetini kavradım ve koşarak eve gittim. Kapıya geldiğimde evin çok kalabalık olduğunu gördüm. içeriden annem “nerede kaldın? Gel yüzükleri takacağız çabuk!” Dedi. O an yıkıldım. Artık kızlarla konuşamayacak olmam bir dert, başka birisinin sorumluluğunu da üstlenecektim. Onu mutlu etmeye çalışacaktım ama tanımıyordum. Peki ben mutlu olacak mıydım? Bunları düşünürken öylr bir ağırlık çöktü ki üstüme peş peşe sigaralar ysktım. Kaçmak istedim, kıza ayıp olur diye kaçamadım. “Allahım” dedim “kurtar beni.”

Senelerdir küfür kıyamet beni uyandıran alarmım kurtarıcım oldu ve uyandım.
Rüyamda evime saldırı yapılıyor, evdekilerle o grubu nasıl haklayabiliriz diye plan yapıyoruz. ateş altında yerde otların içinde sürüne sürüne eve gidiyom, sonra ikinci kattayım bi anda, baya elimde dürbün ve silahla, düşman arıyorum ve tekim, bu rüyayı üç kez gördüm tam. Birebir aynı değillerdi ama olaylar aynıydı. ilkinde cidden çok korkmuştum. Bu da bu şekilde bi kabusum.
Apartmanda oturduğum için arada sırada gördüğüm asansör kabusudur. Benden başka apartmanda oturanların görebileceği kabustur. rüyada içinde bulunulan asansör kabini zemin katı geçerek aşağı doğru çakılacakken ya da en üst katı geçip çatıdan fırlayacak iken bir ani irkilmeyle kendine gelinir.
Benim hayatım kabus rüya ne ki.
bir ara görmüştüm çok gerilimliydi.
bir sokakta küçük araba dayız yanımda annem var elimizde takvim gibi birşey var eski amerika başkanı fotoğrafı gibi birşey var takvim de.
ilk başta elimizdeki takvim i ,incelerken gerilimli oluyor sonra beyaz maskeli bişey geliyor arabada kapıya yanaşıyor gözleri korkunç biraz yanaşmayan önce bozulmalar oluyor gelmeden önce.
ben bilmiyorum tabi gerilim artıyor,bozulmalar falan takvim 2002 2012 2022 arası gidip geliyor.sonra geliyor beyaz maskeli böyle beni buluyor bana hallenicek diye düşünüyorum üzerime geliyor geriliyorum.sonra uyanıyorum etkisinden çıkamıyorum bayağı saat.

Gözleri şuna benziyordu:

görsel