bugün

kimsenin 5000 küsür sayfayı okumadığı gerçeğidir. belki merak edip son sayfalardan 1-2 entry okunabilir. buna rağmen hala haftada en az bir kere sol fame de gördüğümüz başlıktır. niye yazıyorsunuz anlam veremiyorum. okumuyor kimse arkadaşım.
Yanlış önermedir. Hergün eksilendiği için okunduğuna eminim.
Hiçkimse okumasa da adam oraya içini döküyor olduğu gibi. Gerisi çok da dert değildir.
çoğu yazarın zikinde değildir.
sol fame'de yine beliren itirafların okunmamasıdır.
Gercekten üzgünüm 00.00cı arkadaşlar ama durum böyle. Eskiden girip bir okurdum, insanlar samimiyetle derdini, sevincini, itirafını yazardı. Şimdi başlığı hortlatıcam diye; sıkıldım sözlük, hava soğuk sözlük, özledim sözlük, ben işsiz miyim sözlük. Iyice suyu çıktı. Bunlar yüzünden gercekten itiraf yapanların entryleri de arada kaynıyor. Üzgünüm ama bu başlık saçma yazarlar yüzünden artık okunmuyor...
Geri zekalı ergenler yüzündendir,

Canım sıkıldı, çekip gidesim var, sınıftan birinden çokoşşanıyorum, aslında çok pasaklıyım diye itirafınızı kim naapsın abiler ablalar, böyle sıkıcı insanlarsınız işte. itirafsa esaslı bir şeyler itiraf edin de başlık layığını bulsun, ama yok.

Canım sikiliyor sözlük, canım bişi yapmak istiyor ama aslında istemiyor, gitsem gezsem arkiler çağırdı ama yok çömdüm kaldım, böyle itiraf mı olur.
harbiden geri zekalı embesiller bu başlığa neden yazıyor anlamıyorum yıllardır.

bize ne ulan?

evet okunmuyor.
Olay okunmaması değil, yazarın içindekileri sıçması önemli olan? For example ben de yazıyorum.
ben okuyorum. bende dahil nekadar deli olduğu görüp rahatlıyorum yalnız olmadığımı görmek iyi geliyor.
Milletin ne hareketli, heycanli bu kadar itiraflik hayati varmis. Hayret ediyor insan.
Itiraf edecek hic bir seyim yok, ot gibi yasiyorum demek ki.
Doğru düzgün hangi yazıları okunuyor diye gerçekten merak etmekteyim zira kaç aylık üyeyim bildirim olarak 10 kere beğendi ya da beğenmedi şeklinde bildirim aldım. o kadar girdi girmeme rağmen.