bugün

(bkz: biraz seks)
(bkz: uludağ sözlük yazarlarının eleştiri kabızlığı)
(bkz: olacağı buydu)

not: gurup dalalım beraber sikelim hafız.
(bkz: itiraflar sikilince yazarlar da sikilmiş sayıldı)
ahahah başlık değişmiş. moderasyon, üzerine görev bildiği üzre bir terbiyesizliğimizi daha düzeltip "sikeyim"'i "bafileyeyim" yapmış.. ağladım, göz yaşlarım klavyeme dökülüyor şu an. düşünemedim bu entry'i okuduktan sonra gidip sikecek bir şeyler arama potansiyeli olan çocukların var olabileceğini, aklıma gelmedi başlıkta geçen sikeyim ibaresinin tecavüz vak'alarını arttırıp, elleme, pandik atma, değdirme gibi aksiyonlara tavan yaptırabileceğini. aklımı bafileyeyim (hızlı öğreniyorum).

yaklaşık 8-10 haftadır en beğenilenlere bakıyorum bu bir şeyler itiraf edeyim konsepti sikertmiş listeyi. bana ne ulan senin iş makinası izlemekten zevk almandan? bana ne misafirliğe gittiğin evden çıkarken karşı komşunun eşine yakalanıp, kadının dayak yemesine sebep olmandan? bize ne? neden anlatıyosun? somut bir izahı var mı bunun? sikimde değil olm. okumak istemiyorum senin zerre önemsenmeyecek itiraflarını. bir başlıktan en fazla 1 entry girer o listeye ve biter. bokunu çıkarmanın anlamı yok ki.

bu arada söylemeden geçemeyeceğim, bakınız ayarcıları sayesinde ayara doydum vallahi. 3 paket sigara bitirdim ve eltimi aradım "kız sözlükte beni hor görüyolar, yıpratıyolar" diye. sağolun. allah zekanıza zeval vermesin.

asi yazarın, devrime giden yolda yoldaşlarını örgütlemek adına dillendirdiği mistik çağrı. asdsadsadas. al bu da tanım.
(bkz: doğru söze ne hacet)