bugün

bir defter daha kapandı.
Annemi hastaneye yatırmışlar bu sabah. Pankreas iltihabı.. en az 4 -5 gün su bile içemeyecekmiş. Telefonları da çekmiyor. Uzakta olmak ne kadar kötü.
2021 daha iyidi....

Hedef 2023 müş bırak amk.

hiç bu kadar tadım hevesim kaçmamıştı son aylarda.

Ama geri dönmeyecek biliyorum.

2024 de farklı olmayacak gibi...

Şöyle bir 2018 e dönebilsek gelecek kaygısı olmasa rahat rahat kalsam.

2017-2018 arası öncesine ya da.

Dursaydı takvim o zaman...

geçmişe gidince yaş küçülmüyorsa.

Yemişim 2023 seçimlerini.

Canımı sıkıyor bu yıl hem saat uçuyor hem başka bişey.
2020 daha iyiydi. korona zamanları...
2018 yazında fotoğrafımın olmasını ve 1990'larda da yaşamış olmak isterdim. yağmur yağmasını çok özledim. keşke yağmur yağsa da kendimi ıslanmaya bıraksam.
2023 seçimlerinde aile zoruyla Erdoğan'a verdim.
Memento Mori Vivere

https://www.youtube.com/watch?v=PRvOrcy3dGo
gecenin bir yarısı hastane bahçesinde kıtkıtkıt sigaramı söndürdükten sonra gelen ürperti rüzgardan mı yoksa ulan neler yaşıyoruz be diye diye içinde bulunduğum anı idrak edememekten mi bilmiyorum.
Şahsım agnostik fakat ne zaman bir camii'ye girsem kapıya girmeden içimde bir huzur doluyor. Bu kilisiye gittiğimde olmadı, elimde hac tutarken olmadı.

Kur'an'ı Kerim'i elimde tuttuğumda sanki kimsenin bana zarar vermeyeceğini hissediyorum. Huzurla doluyorum..

itiraf ve sözüm olsun. Eğer bir gün her şeyden emin olursam, inanırsam ne pahasına olursa olsun "gerçek" dini (islam) yaşayacağım.
Ben olsam reddetmezdim eloriayı.
Öyle bir değişmişim ki aslında geriye bakınca. O ben olsam, olaylar ne şekilde olmuş olursa olsun, ben de nefret edermişim kendimden.
hala discord kullanıyorum...
Öncelikle böyle itiraf olmaz, bol entrika olmalı. yenisin diye hoş görüyoruz bu defalık. Lütfen.
itirafsız gün olmaz.
anlayisinizdan dolayi tesekkurler daha buyugu geliyor fener bahceliyim var mı dahası.
Zaten olmayan huzur daha da bozulmasın diye yalan söyleyip bir defa daha tüm suçu üzerime aldım ancak iyi mi yaptım yoksa kötü mü yaptım bilmiyorum. Hep sustum. O bozulmasın, şu kırılmasın, birbirimize bakacak yüzümüz olsun; o neden, bu durum, şu bilmem neyden dolayı da uzatmadım ve konusunu bile geçirmedim ancak sanırım artık birilerini karşıma alıp konuşma zamanı geldi çünkü ne yüz, ne sebep, ne de artık bir şeyleri korumaya, düzeltmeye çalışacak hâlim kaldı.
Güveniliyor olmak da kötü. Bilmiyorum.
bugüne sövüp sayamıyorum 30 Ağustos diye. tam sövecektim yarına erteledim.
Kokusu çok hoşuma gitti diye unisex parfüm aldım bugün. Yılların maskülen erkeği, oduncu gömleğini giyip baltasıyla kütükler yaran, -15 derecede siyah tshirtümü giyip dışarıdaki kum torbasını yumruklayarak antrenmanlar yapmış olan ben, kokusuna aşık oldum diye dayanamayıp unisex parfüm aldım. inceden rahatsız ediyor, biraz içimi kemiriyor bu duygu, inşallah gereksizin biri bu kadın parfümü diyerek içimdeki bu duyguyu körüklemez. Ulan tom ford adam değilsin, ya erkek yaz ya kadın bizi çelişkide bırakma unisex nedir. itirafın devamı olarak orijinali 13500 tl olduğu için ve aylık gelirim maalesef hala 50000 tl olmadığı için replika aldım :(
herkese öfkeli ve her şeye sinirliyim.
kimseye tahammülüm yok, konusanin boynunu kırmak istiyorum. Ben de konusmak istemiyorum.
Onca sözün ardından, Beni bir başkası ile mutlu olmak zorunda bıraktığı için onu asla affetmeyeceğim.
Yine okuduktan sonra birkaç saniye boşluğa baktıran bir söz, hep bana rastgelir böyle şeyler zaten; o yükü sen mi sırtladın, yoksa üzerine mi devrildi?

Üzerime devrilenleri sırtlamak zorunda kaldım amk. Yazık.
içimde güzel günler göreceğime dair kuvvetli bir his var.
Bu yıl kumarda kazanıp kalkmama alışkanlığı edindim. Tabi kalkmayınca daha fazlasını veriyorum. Kumarda kaybeden aşkta ndjdjd tamam tamam yok öyle saf şeyler *
özet: çok yoruldum.

okuyacakların dikkatine!