bugün

rüzgara karşı işedim.(sarhoştum)
ben bu sözlük işini halen tam kavrayamadım ve utanıyorum.
ramazanla birlikte sigaraya tekrar başladım. normalde insanlar fırsat bu fırsat deyip azaltmaya çalışırlar ama bana ters etki yapıyor galiba, anormalim sözlük. son sigaramı veremem ellere. *
ben öleceğim , yazılarım burada kalacak...ne garip...
yüzüklerin efendisi iki kule filmindeki, miğferdibi savaşı sahnesini hergün en az bir kere izliyorum. eomer ve gandalf ın rohirriiiimm!!! diye yokuştan daldıkları sahne beni inanılmaz heyecanlandırıyor.
Dün canım olan Yarın, düşmanım olmaz benim.Yaşananların hatırı hep saklı kalır,...Hatırları hep sorulur selamları hep alınır...Sildiklerim vardır bir de,onlar yanlışlarım ve pişmanlıklarımdır.Adları anılmaz, hatırları sorulmaz,Sadece beddualarımdır.Vicdanla birlikte Şeref ararım ben sevdiklerimde.Her zaman doğru değildir elbet seçimlerim Zaman gelir şerefsizleri de severim...! *
aslında vantilatörle serinliyorum, ama hoşlandığım kişiye klima demiştim muhabbet arasında. napıyım sözlük, vantilatör çok iyi serinletio falan mı diyim?
ramazan ayındayız ama buram buram 'seks' kokuyorum. napcam lan sözlük.
bir yerden burs alıyorum ve aldığım yeri de arkadaşlarıma söylememezlik etmiyorum. bir çok yerden burs alıp da; arkadaşlarına söylerse kendi bursunun kesileceğini veya azalacağını düşünen ibine ruhlu arkadaşlarımı da diğer arkadaşlarımın önünde rezil ediyorum ve bunu yapmaktan mutluyum.
hep birilerini beklemekle geçiyor hayatım kimi beklediğimi bilmeden..
şu an itibariyle farkettim sözlük "pekiyi pek güzel" dediğim entrylerin çoğunluğu izmir üzerine yazılmışlar.
babam andropoza girdi, onunla beraber bütün aile girdik. çok huzursuzum sözlük.
am budalasıyım.

edit: sanırım demin dünyanın en anlamsız eksisini aldım. sanane kardeşim benim am budalası olmamdan, olamaz mı erkeğiz kalkıyor osman durmuyor yerinde napıyım yani?
son zamanlarda kendime güvenimi kaybettiğimi hissediyorum. biri beni kurtarsın sözlük.
istediğimi almak gibi bir takıntım var sözlük.
(bkz: #9040074)

2 hafta gibi uzun bir zamanımı aldı ama bu akşam yemeğe davetliyim kendisi tarafından.*
O kadar aptalım ki sevdigimla ayrıldık diye 10 aydır yemedigim halt kalmadı kendi kendime içtim , sıçtım , neler nelerr aşk dedim vazgeçmem dedim vezgeçmeyi aklıma bile getirmem dedim o kızın her anını izledim acımadım kendime ömrümden kocaman 10 gitti gençligimden 10 ay şimdi unutmaya çalışıyorum ama nafile o mesaj hakkı yaptıgımdan beri günaydın mesajı yazmamak için hergün kendimle tartışıyorum ama nafile hergünde yazıyorum akşama kadar mesajlasıyoruz onun niyeti benim ahımı almamak kendimi çok aciz görüyorum herşeyin farkındayım o kadar cesaretizimki karşısına çıkıp seni seviyorum bile diyemiyorum hem desem ne değişecekki ? hmm diyecek belki veya da uf anıl diyecek ne degişecek birşey degişmeyecek ondan dolayı da karşısına cıkıp söyleyemeyiorum salagım lan ben 10 ayım gıttı yine de seviyorum arkadaşlarım bana aptal gözüyle bakıyor eminimkide o kızda haha salak benim peşımden koşuyor diyordur.Güvenim yok kendime bir toplum karşısına cıkamıyorum...Otobüs duragında bile duramıyorum
titanic filmindeki buzdağına çarpma sahnesini ne zaman izlesem sanki bu sefer çarpmayacakmış gibi geliyor. o tayfaların telaşı, kazan dairesindekilerin uğraşı falan sanki bu sefer gemi çarpmadan geçecekmiş gibi geliyor.*
anladım ki dünyanın neresine gidilirse gidilsin aklındakiler seninle geliyor kaçıp gideyim kafa dinleyeyim diyorsun ya kendini kandırıyormuş insan, üç gün önce delhideyken bugün new york'tayım, hiç bir şey değişmedi aksine daha fazla kazındı beynime, kaçarak kendimi koruyup kolladığımı zannediyorum ama yorgunluktan başka bir şey vermiyor bu kaçışlar bana.kendimi kontrol edemediğim günler yaşıyorum korkuyorum bu durumdan ki ben kendini güçlü ve zeki bulan ben bugün yenik gibiyim, güçsüzüm halsizim beynim çalışmıyor, gülmeyin canım acıyor acılarım daha taze.
3g li telefonum yok, hatta 10 sene önce aldıgım telefonu ısrarla kullanıyorum. kız arkadaşım ''ya lanet olsun ben alayım sana telefon kurtul şundan bak ne güzel görüntülü telefonlar var ne güzel görürüz birbirimizi'' demesi üzerine bile hala armut gibi eski ama bi o kadar can yoldaşım telefonumla yaşıyorum ve yaşayacagım.
şu sıralar fena halde gammazlık yapmaktayım sözlük. bayram ediyorsun sayemde farkındayım.
uyuz olduğum nickler var. yani böyle bulsam bir kaşık suda boğacağım o derece. manyak mısınız gidin doğru düzgün nick alın. şimdi nick bu kadar itici olunca ve yazılar da itici geliyor. bir de köpek gibi yazıyorlar şerefsizim. misalen şöyle anlatayım;

limon başlığına gidip sarı renkli ekşi meyve yazanların alayı bu tarz nicklere sahip. sıkılmıyorlar da herkesin bildiği şeyleri yazmaktan. olum geride bir kaç bin entry bırakmışsın biraz sakin ol layn. yok sözlüğü öğrendiğin falan da yok. yani daha öğrenemediysen... neyse ne diyordum sözlük nick önemli çok önemli. . .
(#9156580)*
internetten ders dinlermiş gibi yapıp alttan gizlice okey atarım.
ayak üstü kırk yalan uydurur ve acayip rahat söylerim.
itiraf ediyorum;
sabahtan beri şu "cv" işini bitireyim artık diye uğraşıyorum ama hala bitiremedim..*
hayır anlamıyorum, ben mi çok kararsızım yoksa cidden zor bi iş mi bu..
gün geçtikçe mesleğimle aramda tuhaf bir bağ oluşmaya başladı : misal küçük demirbaş bakım giderleri diye bir alt hesap var, bana bu öyle şirin gelmeye başladı ki. başında küçük yazdığı için.. işlem yaparken, mause'umla okşuyorum hesabın üstüne gelip. psikopatlaşıyorum,sapıklaşıyorum sözlük.

23 yaşında, muhasebeci,çalışıyor.(tabi daktilo seslerini hayal ederek okuyun bu satırı.öyle daha çarpıcı oluyor.)