bugün

inanılmaz bir insanım.
ne desem yalan olur.
bunlar laf değil, her kaybedişin altında uzanıp kendi göğünü seyre dalan gerçeğin en yalın hali.
ne acı.
sapık gibi her şeyini beğenmeyeyim diyorum ama o elim ister istemez "like" tuşuna gidiyor.
bu aralar ne bok yediğimi ben de bilmiyorum.
itiraf ediyorum dengesizim. ne sağım belli, ne solum, ne önüm, ne de arkam. bir baktığıma bir daha bakmayabiliyor; bakmam dediğime tükürüp, pilavı çatalla yiyebiliyorum. sonra çatalla tükürüğümü temizleyip yalayabiliyor, bakmam dediğim memnun kalmamışsa o çatalı suratına saplayabiliyorum. saçmalayıp saçmalayıp sonra laubali insanları samimiyetsiz buluyorum. sonra faşistlikten dem vurup insanlara karışmamak lâzım, bırakalım takılsınlar istedikleri gibi derken bir ânda ciddiyetsizliği falaka ile cezalandıracak denli cıvataları gevşetebiliyorum. sonra sıkıyorum, bütün yaşama hevesim kaçıyor. kaçacak delik arıyorum. bütün gözlerden uzağa. bütün gözler, bakma potansiyelleri ile rahatsız ediyor. sonra umurumda olmamaya başlıyor bir an, kendimi dans pistinde herkesin ortasına atlamış ve merkezinde olduğum bir çemberi genişletip kendimden geçercesine dans ederken buluyorum. sonra hızlıca kapıdan çıkıp kaçıyorum pişmanlık içerisinde. bir an her şeyi yapabilecek ve dünyanın yönetiminin bana teslimini talep edebilecek iken, bir an nasıl yürüyeceğimi bile şaşırıyorum. ve uygun zamanı bekliyorum, bir depresiflik nöbeti daha geldiğinde bu sorunu kökünden çözmek için.
Sessizlik savaşına girdik arkadaşımla, bu ne yahu.
Flört durumu da yok he, tripleşip duruyoruz yok çok ilgileniyosun yok az ilgileniyosun yok aradım açmadın daha aramicam yok çok arıyorsun. Ulan arkadaşız, şimdi de yazmıyorum o yazana kadar. Error verdim bildiğin.
evden çıkmaya çalıştığımda çoraplarımın paralel yapı tarafından saklandığından şüphelenmedim değil..
yine de bir ihtimal daha var.. *
Gezsek ya hava çok güzel diyesim var.
Denize kıyısı olmayan insanları hiç sevemedim.
yazacağım çok şey olacak aklıma gelen ama bugün senin için yazacağım bir şey. iyi olmanı istiyorum hep iyi olmanı bencilce bir istekte olsa benim olmanı isterdim ama özünde bir olmayı.
coca cola nın reklamının şarkısından gına geldi. bu yaz benim yazım ya eğlenmek istiyoruum diye bağıran kimse ağzına kürekle vuracağım.
tesadüflere inanmak lazımmış, cuma gecesi anladım.
Yaklaşık bir ay öncesinde olmasını dilediğim bi çok şey oldu . Istediğim yere taşındım , sahip olmak istediklerime fazlasıyla yaklaştım . Şimdi anladım ki dua ederken bi şeyi atlamisim . Aslında mutluluk sevdiğin insanın sen cehennemin dibindeyken bile yanında olmasiymis . Sukretmek lazimmis aşk henüz senden geçmediği için ve sevdiginle nerde olursa olsun uyanabildigin sabahlar icin . Ve binlerce dua etmek lazimmis lanet yerine gönlündekiyle arandaki mesafelere . Ben hayal ettiğim cennete kavuştum ama yol göstericimi , melegimi kaybettim . Şimdi benim için cennette cehennemden farksız . Aklımı , ruhumu dipsiz kuyulara attım , berbat bi haldeyim ..
Bi arkadaşımın eski sevgilisiyle yemeğe çıktım sözlük. Ama kötü bir şey yoktu içimde. He bir de bir yıllık arkadaşıma yavşadım. Ben galiba yalnızlıktan korkuyorum sözlük. Yalnız olma fikri bile ürpertiyor içimi.
en kotu sey bence, sevilmedigini farketmek fakat bunu kendine konduramamak ya da dusunememek ya da bunu gormezden gelmek falan felan.
twitter'daki yeni takipçimi merak etmekteyim. kendine muhalefet kim lan ? baba24 sen misin korkutma beni amk.
odada bir sivrisinek var büyük de bir şey sanki o kendi odasındaymış da ben yabancı maddeymişim gibi davranıyor, ama ilk savaşı o başlattı ısırmadığı yerim kalmadı, ışıkları yaktım şimdi sen düşün amk haşeratı.
Şuan deliler gibi analiz çalışıyor olmam gerekirken vakit öldürüyorum.
bugün itibariyle beraberiz, umarım bu beraberlik ölene denk hiç son bulmaz.
itiraf ediyorum...

Sinan akçıl ile ebru şallı kardeşmiş.

Galiba herkes beni donuza ekledi.
Hala buraya entry girmek için gece 12 yi bekleyen mallar var amk.
Topunuzun Götüne koymak istiyorum. Şaka lan şaka, kim s.ker sizin pis, boklu gotunuzu. Amk malları. Evet.
Ne zaman sevmiyorum,bir daha ona yazmayacağım desemde hep sevip , çokçada yazıyorum.Söz versen, sözünden hiç dönmesen gibi şarkı sözlerini umursamayıp hep yolumdan geri dönüyorum..
zall ın kullandığı arabayı çok merak ediyorum. gerçek bak.

edit: yapacakbiseyyok sağolsun öğrendim.

Edit 2: 20 tane mesaj geldi hangi araba bize de söyle diye. ford fiestaymış panpalarım. herif pinti napacaksın ondaki para bende olsa bmw den aşağısı kesmez.
Hiç her hücrenin yandığını hissettin mi ?
içim öyle acıyor ki, ne yaptım diyorum ? ben kime ne yaptım ? ben bunları neden yaşıyorum ? benim suçum ne ? kendi halinde bir insanım ben. Birazcık ya istediğim sadece biraz mutlu olmaktı. Faturası bu kadar ağır olmamalıydı. Kendimden korkar hale geldim. Yaşamak ,benim için şu günlerde çok zor. Sadece nefes alıyorum sanırım. Çok yıprandım, çok yoruldum. Uyku nedir unuttum. Huzurlu kollara ihtiyacım var benim. Yalnız kalmaya korkuyorum, istiyorum ki ev hep dolu olsun , herkes bir yandan konuşsun, ben kendi iç sesimi duymayayım. Her şey son bulsun istiyorum. Gözlerimi kapatıp açınca bu kabus bitsin istiyorum.
Şimdi biz yazlık evdeyiz.burası bildiğin dağ başı. Neyse kardeşim dün gece uyanmış bahçeden içeri yansıyan el lambası görmüş bi de konuşma gibi sesler geliyormuş 15 dk gitmediler diyo. Dedik bizi niye uyandırmadin korktum diyo. Neyse şimdi yattık yine, çok tirsiyom la bildiğin korkuyom.