bugün

bence ben ah alıyorum. başka açıklaması olamaz.
vizeler başlıyo ve ben henüz masama oturmadım. çalışamıyorum kendimi veremiyorum sözlükçüğüm, ne olacak böyle bilmiyorum. hayırlısıyla bi bitseydi şu okul.
fIşkiyeyi ben kIrdIm.

imza: su pompasI
vizelerim bitti sözlük. pazar günü ales'e gireceğim ama bir dünya boş vaktim olmasına rağmen çalışamadım. içimden gelmedi. bu akşam biraz geometri çözdüm. yine sıkılıp bıraktım. bu seferki sınavdan umudum yok malesef. zaten dil olayını da halledemedim henüz. 100 alsam bile bir işe yaramayacaktı. yine de düşününce içim sıkılıyor. işe başlayınca nasıl çalışıp baharda daha yüksek alırım ki? boşken çalışmayan kafama sıçayım sözlük.
bir daha şunu da yapmam dersem hakikatli bir eşşek kafalı olduğumu kabul edebilirim.
aynı ofiste çalıştığım arkadaşımın numarasını "ondan gelecek olan yardım allahtan gelsin" diyerek sildim.
aradan bir zaman geçti, şimdi kızla aramız çok iyi.
hani lan allahtan gelecekti, allahsız!
sözlük yeni yine yeniden uykum var aq.
sözlük zaman denemesinde 8bin sıralama yapmışım benden tıpçı olmaz aq.
ben nasıl tıpı kazanıcam aq.
okulu bırakıp tarlaya başlayasım var, böyle netlerin yolunu yordamını, fiziğe basmayan kafamı, deneme kitapçıklarının basıldığı matbaanın temeline atılan taşı toprağı sikeyim aq .
sözlük ben sabah 6 buçukta nasıl uyanıcam, sözlüükkk. he bir de artık classroom management falan hep bizde, tam da vakti yani. bir yanda öğrencilik yap, bir yandan öğretmencilik oyna. bleh, ben uyuyayım en iyisi.
vize diyenin ağzına elimin tersiyle vurmak istiyorum.

lan yeter anladık dangalak herifler!!!
hastane kontrollerim bitince işe girmeyi planlıyorum.
huzurum yok.
onaylanmak için öyle bir itiraf uydurmuşum ki ben bunu ne ara girdim lan dedim ve hemen sildim. utanıyor muyum? hayır.
bünyesinde trip barındıran ve sürekli bunalımda olan erkek modellerinden nefret ediyorum. dünya ahiret bacım olsunlar.
bu sefer olcak gibi sözlük öle gibi zannediyorum, hem kokoreç seviyoz hem midye çok uyumlu lan.

bir de inci de yazarmış gel buraya dedim çıxx gelmem dedi.
Yaşımın ilerlediğini Türkiye'nin en genç profesörü olan iskender Pala'nın saçlarına bakınca anladım.

http://www.iha.com.tr/kul...il-menfaatciliktir/311518
Bugün sevgilimle 5. ayımıza girdik sözlük. öyle her ayımızda bir şeyler yapıp hediye alan tipler değiliz ama Ona güzel bir kahvaltı sofrası hazırlayıp saatlerce masada muhabbet edip kahvaltı yapmayı planlıyordum ama olmadı.öylesine bir nedenden görüşemeyecek olmamız çok üzdü beni.

Bugün görüşemicez ama kesinlikle bu entryi okuyacaksındır. iyi ki varsın , nice 5 aylara.

(bkz: p s i love you)
izmir'de sokakta kaldım sözlük. bir hanım acısa da evine alsa bir geceliğine şu yavru kediyi.
lisedeyken, yangın tatbikatının olduğu gün; felsefe hocamıza "hocam sınıftaki sıralardan birkaç tanesi yakalım mı? daha gerçekçi olur deyince hocam da bana "tamam ben de seni çatıdan atayım, yaralı öğrenci rolünde daha gerçekçi oynarsın" deyince, yer yarılsa da içine girsem diyen insanların halet-i ruhiyelerini çok iyi anladım.
papağan tv nin yanında iken kanal değiştirmeye başladım. rte nin konuşma yaptığı kanala geçince yüksek sesle bağırmaya başladı. acaba o da mı göt kılı yoksa protesto mu etti. sonuçta kuş herhalde destekledi.
- çok sevdim, bir daha sevmem demiştim sözlük ama ondaki merhameti ben Tanrı'da görmemiştim. hemen ve çok sevdim.
- sonra evlendik, ailelere bile "ha haaa, biz evlendik" dedik,
- çello çalıyorum artık.
- radikal kararlarım uygun ve tutarlı artık.

seneye şu aralar görüşürüz.

bende bu aşk onda bu merhamet; daha nice kararlarımız vardır ki...
üstüme yorganı herhangi birisinin örtmesine bayılıyorum. üstüne bir tanecik de öptü mü dünyanın en mutlu insanı bile olabilirim.
bazen korkuyorum sözlük. her şey bu kadar güzel iken, tam mutluluğu bulmuşken çat diye bitmesini istemiyorum. biterse naparım acaba diye düşünüyorum. evet biliyorum bunu düşünmemem gerek ama o minik kafamın içinde bir yerlerde sürekli bir ses bu soruyu soruyor.
sonra diyorum korkmak iyidir, daha çok kıymet bilirsin. her anının tadını daha fazla alırsın.

iki sene önce bu duyguyu yaşayacağımı bildiğimden kaçmıştım. kaybetme korkusu. e iki sene önce kaçmışsın şimdi ne kaçmıyorsun diceksin sözlük. kendimden çok severken onu nasıl kaçayım, ayıptır yazıktır.

of neyse, gene bir entry yazarken üşendim, saçmaladım ve yordum okuyanı. adios.
selam sözlük,
berbat bir günün ardından merhaba.
bugün en yakın arkadaşımı sildim, beni değiştirmeye çalıştığı için.
en büyük örnek, kendisi inançlı biri ben değilim. Beni değiştirmeye çalışıyor, yok onu dene bunu yap. Hayır hayatımdan memnunum diyorum, benim görüşlerime önem vermiyorsun diyor. her seferinde gidiyorum yanından, konuşmuyorum o an. sinirleniyorum onu kırarım bunu yapmasam.
Bayağı uğraştığı, çok kez. Ama bugün anladım, beni değiştirmeye çalışıyor.

en yakın arkadaşımdı, 3 senedir.
Her an yanımdaydı fakat bu sene olan bazı şeylerden dolayı, onu haftada 2 saat ancak görüyorum. Bazen başkalarına anlatıyor özel şeyleri. Soruyorum söylemiyor. Değişti o. Ben de öyle aslında.
yalnızlığı sevmemi sorun yapıyor, bir insan neden yalnız kalmak ister, diyor.
anlam veremiyormuş.
Hiçbir şey anlatmıyorsun rerörerö.

Bugün tartıştık, 5 saat önce.
O eve gitti ben de okuldan çıktım.
Güvenimi sarstı, benden sakladığı şeyler ile.
Hiçbir şey öğrenmek istemediğimi söyledim.
Telefonu kaldırdım, sessize aldım.
3-4 saat sonra baktım, begüm aramış bir çok mesaj atmış.
Uzun mesajlar, seni çok seviyorum ben çok değer veriyorum sen bir üzülüyorsan ben on üzülüyorum ama belli etmiyorum... Sen üzülme diye. Gerekli değil diye söylemedim onları da, falan.
Bunları okuyunca daha kötü oldu, cevap verdim konuştuk.
Ben ona istersen git dedim sanırım, o manaya gelen bir şey.
O da konuştu durdu işte, kaçıyormuşum.

Canım çok acıyor sözlük, onu kaybetmek istemiyorum. Ondan nefret de etmiyorum fakat ona güvenemiyorum.
Keşke böyle olmasaydı.

http://m1311.hizliresim.com/1h/h/ukgqs.jpg
nüdizme ilgiliyim. şu an için seyirci olarak.