bugün

Müziği son ses açtım dinliyorum.. Sırf düşüncelerimi duymamak, düşünmeme engel olmak için..
Acaba yapmasa mıydım diyorum.. Ama öyle de böyle de üzüleceğim, böyle üzülmek daha iyi sanırım..
Haberin yok, ben ölüyorum..
rock'n coke a sadece mabel matiz için giden bir manyağım. hem de kamp+vip biletim var. muhtemelen mabel matiz dışındakileri vip çadırında içkimi yudumlarken izleyeceğim.
Telefon rehberime baktım. Belki bir dost bulurum, dışarı çıkar belki pes atarız, keyfim yerine gelir diye. Yok. Tek bir kişi bulamadım çağırabileceğim...
az önce bir entryde küfür ettim. 3. yılım burda heralde ikinci, üçüncüdür bu. diğer ikisini modlar formata aykırı diye silmişlerdi.

bunda da -onlar yapıyorlar, aynısını yapmayın diye mesaj geldi. ben de sildim. ağız tadıylan küfür edemiyecek miyim ben? benim hakkım yok mu buna? ne yani ne?
bazı yazarların "sözlük yazarlarının intiharları" diye okuduğu başlık. Ölüm çok ciddi bir konu sayın aynştayn ergen yazarlar. eğer ölmek istiyorsan burada edebiyat yapma siktirgit bir köşede öl amk.net.
soğuk pizzayla kahvaltı etmenin verdiği zevki başka hiçbirşey vermiyor. sevgilimun "ııuyy midesiz, pis şişko" bakışlarına rağmen yaşasın pizzayla kahvaltı.
mause bile 2 düğme lan. düşün yani mause.
3 gun once, 2 bira almis kordonda sahil kenarinda piizleniyor, biryandan da face'te falan takiliyordum. hemen yanima biri oturdu, umursamadim. telefonla konusuyordu, sesinden ipne oldugunu anladim, tipini merak ettim,soyle bir yuzune bakayim dedim. hemen bana goz kirpti, aslinda ergen tipli yumurta gibi cocuktu. ben hemen kafami baska tarafa cevirdim. 5 dakika sonra, ipnenin yanina 2 tane super tas kiz geldi. kafami sikeyim dedim kendime.
dunden yorgunum, 3 saat uykuyla ise geldim, aksam ev tasicam. allah'ini seven uyku problemimi cozsun.

ya da soyle diyelim uyku kacirici bi formul istiyorum sozluk, evet.
Ağlamak istiyorum sözlük, kaan* gibi ağlamak istiyorum. Gerçek anlamda ağlamak istiyorum. Gülmek istemiyorum, bugüne kadar çok güldüm zaten, bir kere de ağlamak istiyorum...

http://www.youtube.com/watch?v=gJ462aTSAAI
Şöyle gözlerimi kapatıp 60 yaşımda olmak istiyorum, o yaşta insanlar ile ilgili kitap yazmak istiyorum... Sonra gözlerimi açıp o kitabı okumak istiyorum. Olmaz mı lan?
uzun zamandır yazmıyorum uludağ'a. ihmal ettiğim eski bir dostum gibi.
çok anım var, özlüyorum lan.
Geçenlerde dersanede merdivenlerden yuvarlandım karşıda iki kız kikire kikire gülüyordu görmemezlikten gelip kütüphanee gittim..
çok utandığımı önceden belirtmek isterim.

- fal baktırmayı çok seviyorum. fala inanan salaktır desem de iyi bakıyor denen her yere giderim. o paralara acıyorum.
- rockcı olduğum halde bazen kendimi justin timbarlake ya da katy perry dinlerken buluyorum. bunun nedenini açıklayamıyorum.
- bir ara çok aşıktım ve sürekli özcan deniz'den kısmet değilmiş dinliyordum. otobüste filan dinlerken kimse duymasın da rezil olmayayım diye sesini kısıyordum. geçti çok şükür o dönem.
- ortaokulda jordan knight, lisede ise soner arıca'ya aşıktım.
- ilkokulda bir kere altıma işedim. meğer idrar yolu sorunum varmış yani bende suç yokmuş ama şerefsiz arkadaşlarım çok gülmüştü.
- ilkokulda bir kız beni çok sinirlendirmişti. kulağındaki küpeyi çekince kulağının bir parçasıyla küpe elimde kaldı. elimin ayarı olmadığını ilk o zaman anladım.
- evlenen arkadaşlarımı görünce çok sevinsem de ben evlenecek kadar güveneceğim birini bulamadığım için içim acıyor.
- hep yabancı birine (irlandalı ya da ingiliz) aşık olmak istemişimdir.
beylık laflar edıyorum sen yokken cok ıyıyım cok mutluyum dıye ama sesını duyana kadar arama artık benı.yoklugunda gulmedım eglenmedım hep agladım degıl tabı kı. Benı bılırsın.ama aradıgında sevdıgım adamın sesı degıl artık sesın aklıma sen gelmıyorsun bana yasattıkların,soyledıklerın,affedersem tekrar yapacakları gelıyor.ılgı sevgı herkesın hosuna gıder anlıyorum kı senın ılgın sadece canımı yakıyor.benı gormedıgın zamanlarda ne yapıyorsan lutfen onu yap.cunku sen olmadan daha ıyıyım mutlu olmaya calısıyorum elımden geldıgınce.senı hatırlatan herkesı cıkardım hayat ,senınle gıttıgım yerlere gıtmıyorum.nefret ettıgın kızdıgın seylerı yapıyorum.canını acıtmayı ıstıyorum evet ama benım canım acıdıgı ıcın.artık bır baskasıyla mutlu olmak fıkrı bıle daha normal gelıyor.cuul ettım yoklugunu,degısmeyecegın gercegını.
bu yaz tatilde aynı otelde kaldığım müthiş yakışıklı bir turist vardı.
muhtemelen ingiliz olan bu adam frank de boer'un gençliğine benzeyen taş ötesi birşeydi.
bir gün havuzda sadece ikimiz varken bana doğru yaklaşıp "hi" dedi.
sanki şahin k bana saldıracakmış gibi havuzdan koşarak evet koşarak çıktım. ve odama kaçtım.

sonradan neden kaçtım diye düşündüm. ulan ne diyebilir geber pislik mi diyecekti?
hayallerinin tipini görünce insan nasıl mallaşır, elindeki fırsatı nasıl kaçırır anladım maalesef.
siz siz olun kaçmmayın kardeşlerim.

sonra ne mi oldu tabi ki benim yarı tanrı turistim gidip bir rus kızı buldu. o kızla her konuştuğunda bana nispet yaptı. çok üzüldüm çok.
Az önce henüz okumadiğim bir entry e yanlişlikla artı oy verdim şimdi o entry e bakıyorumda çok pişmanım.
hayatım yarrak gibi .
kız kardeşimin umarsamazcasına odada şortla gezmesine tav oluyorum bilader. hayır cam pencere her yer açık bi gören olucak sonra gidip o göreni öldürcem.

lan bide gelip gidip "oni-chan" diyo ona ayrı tav oluyorum. Ben anime izleyen biriyim eyvallah. Birgün buna çizgifilm mi izliyosun tarzında bir soruyla geldiğinde söyledim böyle böyle anime izliyorum diye, bende izlicem filan dedi açtım o zaman zannedersem "full metal alchemist" izliyordum. Bu izledi eh dedi, sonra bi kaç bölüm izledi o gün tüm bölümlerini bitirdi. Ondan sonra al başına belayı bilader hergün çılgınlar gibi anime izlemeye başladı lan.

Ahada son 1 yıldır evin içinde veya dışında "oni-chan" diye çağrılıyorum lan, sabahları bana "ohayo" filan diyo lan. Gerçi alıştım ama insan biraz şaşırıyo lan.

bak gine balkona çıktı o şortla kardeş katili olucam lan sözlük...
mal gibi herkese guveniyorum.
mal gibi herkese guveniyorum.
90 yıl önce yaşasaydım yüce türk milletiydim. Ama şimdi çapulcuyum. çok koyuyor.
uçak biletinden anlayan var mıdır?
güncel Önemli Başlıklar