bugün

itiraf ediyorum:
-özel mesajlara ve gelişmelere bakmayı unutuyorum.
-eksi oy vermekten nefret ediyorum (zaten 100 oydan 2si filan eksi oy oluyor genellikle)
-uludağ sözlüğün başka sözlüklerle yarışmasını sevmiyorum.
-ekşi sözlüğün fazla ekşi olduğunu düşünüyorum (ekşi şeyleri sevmem).
-bazen geveze oluyorum.
-uludağ sözlük zirvelerine katılamadığım için kendimi kınıyorum.
-abimin sigara paketinden sigara aşırıyorum.
-çok sessiz uyuduğum için annem her sabah öldüm mü acaba diye beni kontrole geliyor.
-sebzeleri çiğ yiyorum.
-sanırım bazen kendi hayatıma dalıp, dostlarımı unutuyorum.
-ırk, din, dil ayrımı yapan insanlardan haz etmiyorum.
-bazen yemek yemeyi unutuyorum ve yaklaşık 2 haftada 1 su içiyorum.
-bazen dünyanın en saçma rüyalarını görüyorum.
-keşke demeyi sevmiyorum.
-küçükken kur'an kurslarından hep kaçardım.
-evdeki tüm şurupları bitiren benim.
-aşı ve iğne olmayı çok seviyorum.
-tarantuladan ödüm kopuyor.
-bilgisayarı kendi kendime öğrendim.
-arabayı çok hızlı sürüyorum, geri geri giderken kabus yaşıyorum.
-şimdiye kadar hiç trafik cezası almadım.
-bir keresinde otobüste midem bulandığı için çantamın içine kusmuştum.
-çocukların tam bir baş belası olduğunu düşünüyorum.
-en büyük intikamım susmaktır.
-başım sıkışınca sadece ve sadece anneme yaratıcı yalanlar atarım.
-diş macununu ortadan sıkarım.
-bir de sanırım bu başlığın açılmasını beklemişim aylardır.
ben, gerçek arjen robben değilim. *
bazen geceligin yorganim ile beraber yataktan kalkip sacmaliyormusum. ev arkadaslarim olm ne sayikliosun diyince geri gidip yatiyormusum. yemin ediyorum hic farkinda degilim. allahim su deliyi bi iyilestir gozunu seveyim.
sözlük yazarlarının itiraflarıdır..*

bu yaşıma geldim ukte vermeyi öğrenemedim.* *

edit: sonradan öğrendim tabi lan

edit2: yine unuttum şimdi de ama olsun zaten kullanmıyorum artık- 4 sene geçmiş hala mesaj atıyorlar ahaha...

edit3: sağolsunlar yine hatırlattılar

edit4: yine unutt...yok lan şaka şaka
itiraf ediyorum hayatımda anlıyamadığım bir şey varsa o da pekmez ile tahin arasında ne fark olduğudur.yani diyorum ki pekmez yiyorum tahin yiyorum bi fark yok aslında fark olmadığı ikisinini karştırıp yediğinizde ortaya çıkıyor. burdan da şunu anlıyoruz lan bunlar tek tek bişeye benzemiyolar karıştıralım belki bir şeye benzerler ama yine benzemiyorlar peki peki anladık ta bunlar bizi niye enayi yerine koyuyolar. *
evet itiraf ediyorum; ismail yk denen kişinin yeni şarkısı "http://www.bombabomba.com"; u bi yerlerden dinleyince utanmadan nette girip bu sitede ne olduğuna baktım. bişey bulamadım. ancak pişman değilim. yine olsa yine yaparım. *
atan alir spor un en beğenilen entrylerini o evde yokken onun bilgisayarına girip siliyorum. ****
hala kimse ukte vermeyi öğretmedi bana..evet..artık insan içine çıkamaz oldum..
bu itirafı yapmak icin cok düsündüm ve sonunda o cesareti buldum kendimde:
ismail yk'nin ''nerdesin''ve cankan'ın ''yar yar ''isimli sarkılarını bir dönem cok dinlemis hatta bagıra cagıra söylemistim * *.
çok utanıyorum,

nette tanıştığım pek çok insanın ismim nedeniyle beni kız zannetmesinden bıktığım için bugün büyük bir hayvanlık yaptım sevgili sözlük.

üye olduğum metal sitesinden bir eleman beni msn'ine eklemiş. ben ise avatar olarak çok hoş bir hÂtunun resmini kullanmaktayım. alışkanlık olarak da yazı dilim gayet kibardır*. ufak bir tanışma seansından sonra ben bunun niyetini anladım. beni kız sanmıştı ve resimdeki o mükemmel görünen gothic hatunun ben olduğumu düşünüyordu. yeminimi bozdum "ben erkeğim" demedim ilk def ve özenti gothic hÂtun imajı çizdim sözlük. hem de nasıl bir imaj var yaa...

devamlı erkek değiştiren, yeni ilişkilere açık, ateist, psikopat, hap kullanan* zengin züppe kız. aynı şehirden çıktık bir de. çocuğun dibi düştü be sözlük. yAni salyalarını klavyemde hissettim desem yeridir. muhabbet giderek ilerledi ve benim de sergilediğim rahat ötesi tavırlar nedeniyle iş "buluşma"ya kadar geldi.

evet...msn'de ilk defa yazışan çift buluşacaktı !! oğlanın o an hissettiklerini hissettim be sözlük. bana habire "canım" diyordu. bir erkek bana canım, cicim yapıyordu.
işte ben o an bu "kız milletinin" sahip olduğu silahın ne kadar tehlikeli bir şey olduğunu anladım sözlük. evet fiziksel olarak çok kolay etkisiz hale getirilebilirler ama hepsinin içinde aynı şeytan varmış be sözlük.*
herneyse...yaklaşık bir buçuk saatlik bir muhabbetten sonra götü tavana vurmuş çocuğa acı gerçekleri...söylemedim sözlük !! ona tam tersine dedim ki;

- seninle alay ettim gerizekalı, hemen de oltaya geldin. msn'de tanıştığım her erkekle buluşacağımı mı sandın ? hah...seni salak, defol git şimdi başımdan. siz erkekleri kandırmak da pek kolay oluyo be...zavallılar sizi...

evet aşağı yukarı bunları söyledim bir erkek olarak sözlük. ardından da tahminim bana "orospu" diye yazarken sildim onu hemen...ve o şu an derin bir bunalımda. nereden mi biliyorum. çünkü ben de bir erkeğim...ve bir erkeği asla olmak istemeyeceği bir durumda biraktım. o şimdi çok güzel bir hÂtun tarafından alaya alındığını sanıyor ve belki de benim yüzünden ömrü boyunca tüm kızlara nefretle bakacak. belki de korkarak yaklaşacak.

itirÂf ediyorum sözlük...yaptığım şey yanlış da olsa...çok eğlenceliydi.
eğer bana bir şey olur da fotoğraflarım gazeteye, televizyona falan çıkar diye, evdeki gözönünde bulunan bütün fotoğraflarımı, yakışıklı fotoğraflar çektirip yenileriyle değiştirdim...
-okey oynarken taş çalıyorum. kimse fark etmiyor
-okula gelmeyen arkadaşlarım için imza atıyordum. rengarenk kalemler alıyordum yanıma sırf bu yüzden. ama onlarda benim yerime atıyorlardı.
-ikinci öğretim okurken boş bir sınıfta gerçekleştirilen ruh çağırma seanslarına katılıyordum
-sınavlarda sağımdaki,solumdaki, ön sırada oturan, arka sırada oturan herkese yardım ediyordum. dersi alttan alanlar bu sebeple geçebiliyorlardı.
rahatladım ya...
sözlük gene ben...itiraf ediyorum. içki içemiyom sözlük herkes lıkır lıkır götürüyo. bana tadı iğrenç geliyo acı geliyo.sonra sarhoş olmak filanda iğrenç geliyo... ben kolada sevmiyom. sözlük süt seviyom ben. nesquickli süt seviyom hemide...
annem okuma yazma bilmiyor. yokk bu değil itiraf etmek istediğim.

bazen tv'de alt yazı geçtiği zaman çok heyecanlanıyor. hemen çağırıyor beni ''gel bak bişey diyo alt yazı var'' diye. işte o zaman burnum sızlıyor, ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. öyle hevesli ki okumaya. keşke okutsaymış annesi. anneannem keşke izin verseymiş. eminim çok iyi yerlere gelicekti. halk eğitime gitti öğrenmek için ama bir yandan çalışmak bir yandan evin sorunları babamın durumları.. yapamadı. yazılar çok büyük olduğu zaman güç bela anlıyor harfleri.

markete gitmeyi çok seviyor annem. tabi fiyatları da seçemiyor tam. birinin okuması lazım. markaları okuyamıyor falan.

bir gün yemek yaptı. acayip lezzetliydi. dedim:

-anne acayip güzel olmuş yemek ellerine sağlık.

+e tabi zeytinyağıyla yaptım ben onu

-hadi ya mısır özü kullanmıyo muyduk biz?

+yok ben markete gittim aldım zeytinyağı. üzerinde büyük t harfi vardı. t harfli olan zeytinyağı çok lezzetli yapıyor yemekleri. asuman teyzende gördüydüm ben. o da onla yapıyor.

-hğmm güzelmiş ya.

(yüzümde kocaman bi gülümseme ve gözlerim dolmuş vaziyette. anneme belli etmemeye çalışıyorum)

annemi seviyorum.
aslında ben ekşi sözlük tarafından gönderilen scout'ım. görevim buradaki genç ve gelecek vadeden yazarları tespit edip bildirmek ssg'ye.