bugün

desteklediğim kampanya birazdan herkes akın edecek vıcık vıcık duygusallık akacak başlığın her yerinden.
Sözlük server'ı nasıl rahatlar kimbilir.
aynen silinsin yahu.
bu kadar çok gereksiz bir başlıkki hemen hemen her sözlüğe girişte bu başlığı görmek artık mide kaldırmıyor.
silinmemesi gereken başlıktır.
uludağ demek itiraf demek.olur mu öyle şey yahu.
(bkz: sözlük formatındaki mantık hatası)

not: bu başlığı modlara yolladığımda beni gammaz yaptılar. yemedi yani. denenmiştir.
sözlükte infial yaratacaktır. yaprak dökümü de muhtemeldir.
bir yazarın isteği.

gereksizdir.
silinmesi gerekli mi dir çözüm mü dür? orası bilinmez ama bu başlığın amacı dışında çok net görülmektedir. bir çok yazar bu başlığı günlük karalama defteri gibi kullanmakta.

edit: imla.
bir butonla, itiraf başlığının kişide yarattığı memnuniyetsizlikten kurtulmak varken, bu tahammülsüzlük niye diye düşündüren kampanya. kampanyayı destekleyenlerinin gerçek hayatta da bu kadar basit şeyleri dert etmediğini umut ediyorum; ediyorlarsa da allah kolaylık versin.
nayır nolamaz.
(bkz: berke de cansudan ayrılsın istiyorum)
itiraf etmek için bu kadar göt atan bünye varken bu başlığın silinmesi büyük bir hata olur. en azından şu anda tek başlık altında zaptedilebiliyorlar, etrafa yayılmasınlar.
Facebookta kurulan grupları andıran istek.
en çok entry girilen başlık

1) başlıkları alt alta okumak 27.059 entry
2) sözlük yazarlarının itirafları 18.467 entry

geçen hafta en çok entry girilen başlıklar

1) sözlük yazarlarının itirafları 516 entry

ulan bu başlık olmasa birçok yazar herhalde "yazacak bir şeyim yok" diye sözlüğü terkedecek.
uludağ forum'un hala uludağ sözlüğe dönebileceğini zanneden kişinin dileğidir.

(bkz: her şey bitti artık çok geç)
uludağ sözlük'ün, uludağ forum'a dönüşmesinin engellenmesi için gerekli olanı dile getiren yazarın sözü.

sadece o başlığa entry giren yazarlar var lan. böyle yazarlık mı olur mına koyayım ? ne biçim yaşantılarınız var sabah akşam itiraf edecek bir şey buluyorsunuz. artık sırf itiraf etmek için saçma şeyler yaptığınızı düşünmeye başladım. ayrıca hayatınızdaki en özel anları ve sırları paylaşmak istiyorsanız buna uygun siteler var, gidin oralarda takılın.
birçok bilinçli kullanıcının talebi.

kaldır butonu yahut görmezden gelme gibi yöntemlerle sözlük formatının sikildiği gerçeği ortadan kalkmıyor. madem izin veriyorsun, yarın formata uygun olduğu halde senin kişisel değerlerine uymuyor, ahlaksız diye entrymi silip beni 1 ay çaylak yapmayacaksın.

ya da sözlüğe yazar alırken: bu sözlük böyle böyle, biz burada istediğimiz gibi at koştururuz, istediğimiz kuralı istediğimiz şekilde, adamına göre biçeriz, istediğimiz format sikiciye izin veririz, istediğimiz format sikiciyi sözlükten atarız. diyeceksin ki sonra bilinçli kullanıcının itiraz hakkı olmasın.

ya da yazar çok geldiğinde "istersen git" demeyeceksin. ayıp lan.
sözlüğü renklendiren,şenlendiren ender başlıklardan belki de en önemlisinin silinmesi isteğidir. gereksizdir.

nitekim hiçbir yazar zorlanmamaktadır bu başlığı okuması için.
söz konusu olan formata ayrkırılıksa itiraflardan önce silinmesi gereken milyonlarca anket başlığı vardır. itiraflara b*k atan yazarlarımız deste deste anket doldurmaktadır. insanlar formatı ve moderasyonu işine geldiği gibi değerlendirdiği sürece de daha birçok başlık heba olacaktır.
kaldır butonuyla moderasyonun zamanında dolaylı yoldan cevap verdiği istek.
(bkz: asi)
başlıktır sonuçta efem dayatma değildir. istersen okursun.
başlık ve altındakiler kesinlikle sözlük formatına aykırıdır. tek tek formata aykırı yönlerini sayıp kuralcılığın dibine vurmak istemiyorum.

hem bana ne yahu senin itirafından? sen kimsin ki ben senin itirafını okuycam? hadi onu geç bi sikim olsan bile şu dünyada yine beni ilgilendirmiyor kıçıkırık itirafın.

ayrıa sözlük formatına aykırı bu başlığı silmeyen moderasyon çifte standart yapmanın bokunu çıkardı.

3-5 kişi formatı siktiği zaman müdahale et, gerekirse çaylak et, tekrarlarsa silik et, sözlüğün yarısı yaparsa mübah olsun. ayıp lan. insan size ne diye güvensin, sizin adaletinize inansın?

sözlüğü forum haline getirdi başlık, o iğrenç itiraf.com a çevirdi, itiraf.com a bok atanların aynı başlığa deste deste entry girmesiyle bu adamların dönekliğini, yavşaklığını ortaya çıkardı.

eğer moderaasyon işini adam gibi yapmak istiyorsa ilk işi bu başlığı ve entryleri silmek olmalı, sözlüğün yarısı aynı boku yiyor diye yedikleri bok asla mubah sayılmamalı.

işini yap moderasyon, işini!
(bkz: sonun da itiraf etti)
berke' de cansu' dan ayrılsın istiyorum. *
güncel Önemli Başlıklar