bugün

Evet suan kazik yeme kotami doldurmus bulunuyorum. Saniyorum ki bunun bir tik ustune cikamam. Cunku insanlik denen sey sanirim daha kotu olamaz.

Simdi olay biraz karisik.

a kisisi: beni bes senedir sozde seven organizma.
B kisisi: cocukluk arkadasim.
C kisisi: beni bes senedir seven organizmanin cocukluk arkadasi.

A kisisi benim bes sene pesim de gezdikten sonra ona bir sans vermemle seni sevmiyorum diyerek ayrilarak giden insan musvettisi ben ayrilmadan once b kisisini c kisisine ayarladi. Bizim a kisisiyle ayrilmamizdan sonra c ve b kisileri dun ayni sebepler ve bahaneler yuzunden ayrildilar.

Bugun c kisisi bana keske b kisisinden once seni tanisaydim diye baslayip aslinda ben karaktersiz insanin tekiyim edasiyla cumlesini bitirdi.

Sonra ben bunu b kisisine soledigim de ogrendim ki a kisisi de b kisisine ayni seleri solemek edasiyla adam nasil olunmazin tanimini ortaya koymus. Bir de yuz bulamayinca olacaklardan ben sorumlu degilim diyerek tehditler savurmus.

Ozetle: gercekten bu derece midesiz nasil olunur adam nasil olunmaz insanlik nasil yitirilir bir kez daha ogrenmis bulunuyorum.

Yayinda ve yapimda emegi gecen herkese tesekkuru borc bilirim. Saygilar.
Ülkemin suriyeli ayak takımına peşkeş çekilmesi.
Başta insan hakları, hümanizm vs gibi şeylere inanıyordum.
Bunların nasıl tipler olduğunu görünce hepsi geride kaldı.
Bu yaratıklar ork gibi değdikleri her şeyi mahvediyorlar.
Her tür suça, iğrençliğe bulaşmışlar. Kalabalıkta gariban dilenci görünümündeki tip, tenhada kadınları taciz ediyor.
Tiksiniyorum. Eli yüzü düzgün görünenlerin bile hijyen anlayışı sıfır. O hastalıklı elleriyle marketlerde satın aldığımız yiyeceklere dokunup dokunup bıraktıklarını düşünmek bile insanın iştahını kaçırıyor.
Tavşan gibi ürüyorlar. Bunların oluşturduğu bir suç çetesine kurban gitmemiz an meselesi.
Niye lan niye.
Kendimedir.

Bazı saf ve salak hallerime. Çok akıllı ve mantıklı olduğumu sanarken yaşadığım hayalkırıklıklarına isyan ediyorum.
cimasizligadir.
neden cima eyleyemiyoruz ha neden.
ya bi kere, son nefesimi vermeden önce bi kere biri gelsin desin ki "sipidi, al ben bunu senin için yaptım. senin uğraşmana gerek yok." bi kere ya, nolur bi kere..

küçükken iş eğitimi derslerindeki saçmalıkları bile anama babama yaptıramadım ya. gözümden uyku götümden ter aka aka hepsini ben yaptım yine. ulan geçtim, kafam rahat ya dediğim zaman bile yoktan iş çıkıyo başıma. küçük çaplı bir sinir krizi geçiriyorum. amk makineleri ben kullanacağım zaman bozuluyo şeytan diyo parçala hırsını alana kadar, ya da yak otur seyret karşısına. kendimi kesecem kendimi!!
bazı insanlar sadece nankör olmak için yaratılmış gibiler. görevleri sanki nankörlük olsun diye. bunun için özel hazırlanmış gibiler.
bugun bilinmeyen bir numara babama nasılsın ben senin hayranınım diye mesaj atti. daha ben ole mesaj almadim lanet olsun. kara bahtim kör talihim.
ya amk yeter ya!!

valeria valaria valeria!!! valeria kadar taş düşsün be kafanıza!! s.kecem evinizi de ocağınızı da!!

sonra kendi evime çıkmak istiyom deyince ovvvvvvvvvvvv ev bulmulun bunuyon!! amk al bu evi sok bi tarafına, iki gün dayanan olsun eşşek gibi anıracam megafonla,
Neden yarın okula gitmeliyim niyeeee ?
Onu geçtim 8.15'te ders mi olur insafsızlar.
Ne istiyorsunuz lan benden dalyaraklar? Diye sonlanan isyandır.
yetkili yerlere iletilmesi gereken isyanlardır.

içkiyi ucuzlatın amk!
Aklıma gülşenin bir şarkı sözü geldi.
" isyanım sana, yalnızlığa."
allahim o kadar cok o kadar cok sıkılıyorum ki aklimi yitirmek uzereyim.
Keşke hiç olmasaydım.
Celalidir...
25 mg arveles ile 4 mg muscoril verirsen tabii geçmez bu sırt ağrısı.
Sigara içeceğine bunu yap sigara içeceğine şunu yap deyip durmayın amk...Ben sigara içmekten başka bi sik yapmıyorum zaten safi sigara içiyorum ekmek arasına koyacak raddedeyim lütfen:(
Bu isyanim yalnızlığıma.

Şöyle bir bakıyorum nerde karaktersiz, nerde şerefsiz, nerde içten pazarlıklı efenime söyleyeyim nerde her boku yemiş ama anasının karnından çıkmıscasina temiz (!) Ayaklarıyla gezen varsa mutlu. Hepsi bir çiçekler böcekler iste tektaşlar. iki ay önce ay aşkından ölüyorum diye story atan çocuk iki ay sonra başka kız için hayatımın anlami demis. Bir yıl önce sevgilisine serumlu fotograf atan kız bir yıl sonra başkasıyla nikah masasında. Kısacası hepsi herkes mutlu mesut asko kusko.

Bole bizim gibi aman kırılmasın, Aman üzülmesin, Haklıyım ama olsun onunda haklı olduğu durumlar var, Aman yaralarını sarayim, Mutluluğu kucağına atayim diyenler dibine kadar yalnız.

Hani Allah'ın sopasiydi.. evrendi.. ne bileyim kısır döngüydü.. karmaydı... Neredeler neden yalnızız....

Evet bu saatte buna yükseldim.
güncel Önemli Başlıklar