bugün

855tir..
2097 hala aklımda.
Okul hayatına dair öğrenciye verilen ilk numara olduğundan unutulmayacak olandır, 522.
hit unutmayanlardır. 322.

hababam sınıfı ferit le aynıydı numaramız lan.
146'dır.

nostalji yaptık sayende. *
143, unutulur mu lan? hey gidi günler...
1638. Lisede 108 gelince cok sasirmistim. 3 haneli varmiymis la? 94 mu!
içinde bulunduğum grup. 311'di efendim. hatta ilk msn adresim bu numarayı barındırıyordu.
753, sonra 698.
32 dir. bi arkadaşımınki di vay be...
193 ve 1621 olmak üzere 2 tanedir. unutulmaz.
49 aiiiii"
haksızlık lan bu! 4 farklı okulda ilkokul okudum ben 2 tanesini hatırlıyorum 2044 ve 1192. lise numaramda 1948di.
746 dün gibi aklımda.
34tür istanbulmuş lan şimdi farkına vardım.
1030, hala da şifrelerimde kullanırım.
269 benim numaramdı.
246 idi. rakamların hepsi çift diye övünürdüm.
365 ve 2174.
unuturmuyum hiç 527.
Hatirlamamak mumkun mu? Yersin cetveli dikeylemesine parmak ucuna.. Simdikilerde hocayla maytap geciyor. Biz mi salakdik acaba..
258.
klavyeden girişte çok afilli oluyordu böyle aşağıdan basa basa yukarı çıkıyordum hey gidi hey.
1-8 sınıf 202
9-11 sinif 606 dır efem.
2728 dir efendim.
Böyle başlıklar ne işe yarar hakikaten merak ederim. Hatırlasanız ve yazsanız dahi kime ne niçin neden? Numaralara bakıyorum da bildiğin numaralar, sıradan rakamlarla dolu şeyler, ne simetrik ne tarotsal ne de astrologsal hiç bi şey çağırıştırmıyorlar, hiçbir özellikleri yok. Numaraları yazanların çoğunluğu bir yorum, ilginç bir anektod, anı da yazmamış, öyle yazmış geçmiş numarayı. Ne oldu peki amaç ne?

Var böyle bir kaç başlık daha, en yakındaki kitabın üçüncü satırı dördüncü kelimesi vs. Bu tür başlıklar entry bir ilginçlik sunduğunda anlamlı oluyor, yoksa kuru kuru numara yazmak neyin nesi? ilginç.
güncel Önemli Başlıklar